lukcio34

Zakup nowej kierownicy do Project Cars 2

30 postów w tym temacie

dawaj 500 rs thrustamstera podziała i na PC i PS4 i ma naprawdę kozak zestaw pedałów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

T500 kosztuje prawie 2200 i jest gorsza wg mnie od T300.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze ja za swoja wdałem 1700 jak $$ nisko stał ze dwa lata temu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
55 minut temu, arka97garaz napisał:

Przyłączem się do tematu, bo tu mam bul głowy z kierownicą a zacznę tak na dzień dzisiejszy jeżdżę na Momo Racing, już tyle wypracował godzin. Ale nie chce Logiteha tak myślę, co proponujecie.

http://allegro.pl/kierownica-thrustmaster-tx-leather-xbox-one-pc-i6834387570.html

Jak by Co to chcę sprzedać swoją Thrustmaster TX z obręczą leather product-large,thrustmaster-tm-leather-28

i z shifterem by Carson IMG_20170401_084951.jpg

Kiera w dobrej kondycji , sprzedaję bo nie mam czasu na simracing puki co i sytuacja się raczej nie zmieni w przeciągu roku. Więc po co kiera ma leżeć i się "kurzyć"  cena 1000 zł za wszystko plus 40 zł przesyłka. Kiera pewna już była naprawiana przez thrustmastera więc awaria jej nie grozi  u mnie przepracowała dwa lata bez problemu, Obręcz leather bardzo dobrej kondycji ma dwa lata ale po niej raczej tego nie widać ,skóra nie jest powycierana, Shifter seelsped zrobiony przez Carsona jest nówka (kosztował mnie 280 zeta) i użyłem go dosłownie kilka razy shifterek to klasa sama w sobie ma bardzo naturalny feeling nie jest to badziew tylko solidna robota. Jedyne co może by wymagało zmiany to pedały bo mam te standardowe (lekko zmodowany hamulec)  więc z czasem byś sobie coś tam dokupił. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zeby nie tworzyc nowego tematu co do TMX to u was tez hamulec dziala dosc pozno?

U mnie zachowuje sie tak jak by mial 1/5 martwa strefe wcisniecia i to we wszystkich grach i ustawach kierownicy.

Pedaly zwykle NIE pro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz