SeaAngel

Przegląd aut GT4

9 postów w tym temacie

Piątek (24.11), 19:30

Tym razem powinno być spokojniej i bezpieczniej, bo i tory bardziej znane* i pojazdy spokojne w prowadzeniu, niemniej skoro są to wyścigi, które jeździmy raczej bez przygotowania, to na ten i pewnie kolejne "fanrejsy" zostaną wyłączone usterki mechaniczne. Uszkodzenia pozostaną, ale tylko w stopniu utrudniającym jazdę, natomiast nie będzie można zniszczyć kompletnie samochodu. Jeśli nie pojawi się nagle jakimś cudem tłum ludzi, to tylko pierwszy wyścig pojedziemy z kwalifikacjami (traktowanymi bardziej jako poczekalnia), a kolejne już czysty wyścig (po 10 minut każdy). Nie wiem, czy się uda przejechać wszystko, ale póki będą minimum 3 chętne osoby, to jeździmy.

*chociaż starałem się wybrać te, których jeszcze nie jeździliśmy nigdzie lub mało i z powstałej puli torów na ile to możliwe dopasować kraj pochodzenia samochodu do toru (6/8 przypadków pasuje)

• Ford Mustang RTR - Long Beach
  • Toyota GT-86 "Rocket Bunny" - Fuji GP
  • KTM X-Bow - Red Bull Ring krajowy
  • Ginetta G55 - Snetterton 200
  • Aston Martin Vantage - Circuit of the Americas - tor krajowy
  • BMW M3 E92 - Ruapana Park GP
  • Porsche Cayman Clubsport MR - Nurburgring Sprint
  • Ford Mustang Boss 302R - Watkins Glen International krótki

ZAPRASZAM

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie lepiej zrobić w piątek jeden długodystansowy wyścig? 2 godzinki czy 60 okrążeń po takim np. SUGO to jest dopiero fun. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zrób - ja wolę takie, to robię takie.

W przyszły piątek pewnie mnie nie będzie, to zwalniam termin.

24 minut temu, Krzysiek KXN napisał:

O kurdee dziś troche tego będzie:D

Nie wiem, czy przejedziemy wszystkie, szczególnie, że ja dzisiaj jestem trochę wypompowany (dzisiaj długa jak na mnie trasa była, a w dodatku to co się działo na drogach, to jakiś skandal).

Edytowane przez SeaAngel
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I co Mariusz? Nie było Cię!

No nie było. Delektowałem się nowym Tv 4k . 4k i hdr myślałem że to marketingowy bełkot , ale jak odpaliłem jakiś tech demo to wgniotło w fotel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz