lukcio34

Kalibracja kierownicy i ustawienia kierownicy w grze

2 posty w tym temacie

Posiadam kierownicę Thrustmaster TMX(moja nowa kierownica). W Thrustmaster Control Panel kąt obrotu mam ustawiony na 900 stopni.Innych ustawień nie ruszałem w panelu kontrolnym kierownicy,bo nie wiem czy jest potrzeba zmiany innych ustawień.W grze Project Cars 2 wykonałem kalibrację kierownicy i w pierwszym etapie uzyskałem wynik 96(czy taki wynik mam mieć dla posiadanej kierownicy,bo chyba powinno być pełne 100),a w drugim etapie kalibracji kierownicy w grze ustawiłem równe 900. Odnośnie konfiguracji kierownicy w grze mam takie ustawienia:

• wszystkie martwe strefy plus czułość sprzęgła mam na zero
  • czułość kierowania-50
  • czułość przepustnicy-50
  • czułość hamowania-50
  • czułość prędkości-45

Odnośnie ustawień Force Feedback nie będę pisał jakie mam ustawienia,a jedynie podam,że odnośnie Force Feedback ustawienie:Odmiana-Informujący(może zmienić na inny)

W samej grze podczas testu auta do ligi BTCC(Mercedes A45 AMG TC 2016) na torze Knockhill międzynarodowy zauważyłem,że podczas pokonywania zakrętu,jak skręcam kierownicę to auto nie skręca płynnie i nagle jestem poza torem(odnośnie konfiguracji tuningu zawsze wczytuję standardowe ustawienie stabilne).

Czy kalibrując posiadaną kierownicę w samej grze w pierwszym etapie mam wynik 96,chyba powinno być 100,może kierownica jaką posiadam nie osiąga 100,a jedynie 96,co ustawić w grze odnośnie kierownicy tak by samochód w grze prowadził się płynnie,dobrze pokonywało się zakręty tak by nie być poza torem przy wejściu w zakręt ,czy wczytywać standardową stabilną konfigurację tuningu,a może wczytać luźną konfigurację tuningu i auto będzie się lepiej prowadzić oraz czy ustawić jakieś inne ustawienia kierownicy w Thrustmaster Control Panel(pomijam ustawienie kąta obrotu kierownicy ustawione na 900 stopni)?

Liczę na pomoc graczy grających w Project Cars 2 na PC   :)     Proszę dobrze przeczytać zadane pytanie  :)

Edytowane przez lukcio34

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ustaw tak kiere i powinno być dobrze, w grze jak kalibrujesz to musisz lekko kierownicę docisnąć poza opór i powinno być 100 w drugiej części kalibracji to musisz kiere ustawić tal żeby ci sie wyświetlało 900 stopni

. 0495d39b1ca938e7d91ba95d119231de.jpg0f28a0750689b23c828d93a6dc3f2041.jpge753c7c86b47d22600f31524007a230c.jpg27f8126f01182b001418447eebf6f5e8.jpg209759c32f1dabee6e3480602b64dd13.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz