sebaws

Dyskusja GT Sport

35 postów w tym temacie

Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem GT Sport i jako moderator naszego super forum będę reprezentować nas w oficjalnych zawodach online 

PS_Messages_20171126_225828.jpg

:kierowca:

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieje że GTS przypadnie ci do gustu :) Do zobaczenia na torze.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypadło i to bardzo 3 dni prawię  tysiąc kilometrów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawaj Seba dzisiaj do ligi  :)

Z Camelem dzisiaj latamy od 18 i pozniej Race 1 .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, axeMaltesse napisał:

@Diego043 co wy drugą lige na forum macie? Połącz to razem z tą co jest tutaj. 

Nie wiem jaka tu jest szczerze mówiąc - nie ja to organizuje . To są chłopaki z http://assetto.bos.biz.pl/index.php/gran-turismo-sport/69-runda-1-28-11-2017-potwierdzenie-obecnosci?limitstart=0  ( ja z nimi e asseto jezdzilem )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Diego043 polaczcie dwie te grupki co sa tutaj i tak i dzialajscie. Zapros chlopaków tutaj :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jak oceniacie? Ja kupiłem GT Sport na promocji Black Friday (premierowo byłem zniechęcony małą zawartością). Co prawda model jazdy w moim odczuciu jest znacznie bardziej uproszczony niż w takim Project Cars 2, ale gra mi się niezwykle przyjemnie. Online naprawdę jest dopracowany moim zdaniem miałem już sporo fajnych wyścigów do ostatnich sekund. Ciekawe jak rozbudowana będzie ta kampania co ma się pojawić niebawem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minutes ago, Mrocz said:

I jak oceniacie? Ja kupiłem GT Sport na promocji Black Friday (premierowo byłem zniechęcony małą zawartością). Co prawda model jazdy w moim odczuciu jest znacznie bardziej uproszczony niż w takim Project Cars 2, ale gra mi się niezwykle przyjemnie. Online naprawdę jest dopracowany moim zdaniem miałem już sporo fajnych wyścigów do ostatnich sekund. Ciekawe jak rozbudowana będzie ta kampania co ma się pojawić niebawem. 

Ja z kolei nie moge sie odnalezc. Kupilem na premiere i mialem pare bardzo fajnych wyscigów, jak i starc. Niestety bardzo denerwuje mnie wyprzedzanie na ducha, albo kary jak ktos ciebie puknie w tylek i gra kara ciebie po 10s. Ogólnie hype mi przeszedl i czekam na implementacje fanateca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałem, że wraz z wrostem SafetyRating efekt ducha jest coraz mniej włączony, gdzie przy najwyższym SR w ogóle go nie ma. Przyznam, że coś jest na rzeczy bo na początku miałem to o wiele częstsze niż teraz. Gra się fajnie, jest dla mnie to taka fajna zręcznościowa odskocznia (trochę taki bardziej rozbudowany Driveclub). 

Punkty karne za walnięcie w tyłek to chyba norma, w PC2 też to w sumie jest ponoć (choć tego nie odczułem) problemem jest jak gra ma wykryć "umyślne hamowanie" przed kimś z "niedohamowaniem" moim zdaniem powinni brać przykład z zasad drogowych i założyć że z założenia winny jest ten co wjeżdża w tył. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wszystko by zmienił model zniszczeń i wpływ na osiągi. Już widzę jak chętnie w tedy ktoś hamuje, żeby nie ukończyć wyścigu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie tak jak piszecie, zręcznościówka i nic więcej (jeśli chodzi o jazdę, bo nic innego mnie nie interesuje). Dopiero na PS4 jak Sony wpuściło konkurencję to widać gdzie jest "The Real Driving Simulation" :) Tak pomiędzy DriveClub, NFS, a pC1/2, AC. Przy czym odległość dzieląca GTS od pC1/2 i AC to lata świetlne, a jest bardzo blisko DC i NFS :) Po 4-5 dniach jazdy chciałem złożyć wniosek do PS Store o zwrot kasy, ale niestety zasady zakupów są takie że istnieje 14 dniowe prawo zwrotu, ale tylko i wyłącznie dla gier zakupionych, ale nie pobranych... tak więc wtopa... ale całe szczęście z 40% rabatem bo kupiona podczas black coś tam. Pozostało mi tylko zacisnąć zęby i przeżyć jakoś ten wydatek. W sumie w zamian jak odpalę GTS i zrobie sobie przejażdżki to otrzymam mozliwość obejrzenia sztucznych ogni, przelotu samolotu pasażerskiego nad głowa i przelotu myśliwców zostawiających za sobą dym w kolorach flagi Francji :rolleyes:. Jest jeszcze kilka innych wyśmienitych "smaczków" w postaci ciekawych informacji w menu głównym m.in. o dacie ślubu jakiegoś Karola z jakąś Dianą (świeć panie nad jej duszą) lub możliwość wyżywania się na szutrze jazdą rajdowymi wersjami NSX-a, GTR-a, Mustanga lub RCZ-a :23_134_5: :037:

Tak więc simracerki i simracerzy szykujcie się do poważnej rywalizacji o sławę, pieniądze i dożywotnie zapisanie w annałach e-sportu dzięki GTS pod egidą FIA :2puchar:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężko nawet komentować taki bełkot.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 28.11.2017 o 11:56, axeMaltesse napisał:

@Diego043 polaczcie dwie te grupki co sa tutaj i tak i dzialajscie. Zapros chlopaków tutaj :)

W grudniu wreszcie zawita R34 w garażu, więc będę robił Godzilla kontra Mechagodzilla :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, mattaman napisał:

Ciężko nawet komentować taki bełkot.

Mistrzu świata czy obraziłem Cię swoim wpisem nt. moich wrażeń z gry w GTS? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, dlaczego? Poprostu pieprzysz głupoty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż... popełniając ten wpis (jak i każde inne w internecie) narażam się między innymi na takie komentarze. Nic nie poradzę :rolleyes: Masz do tego prawo żeby tak twierdzić :zwyciestwo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Merytorycznie ma tyle samo zawartości co Twój, więc.......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, mattaman napisał:

Merytorycznie ma tyle samo zawartości co Twój, więc....... emoji6.png

merytorycznie ma zdecydowanie więcej jego post jak Twój :papieros2: On wyraził swoją opinię ,a TY poza obrażaniem go ad person nic nie  wniosłeś do dyskusji.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No GT Sport budzi sporo kontrowersji. A to brak klasycznej kampanii (niedługo się to zmieni oby) a to dopisek Real Driving Simulator, gdzie niezbyt to pasuje przy konkurencji w postaci Asetto Corsa czy PCars 2. (O gigantach na PC jak iRacing nie wspomnę). 

Z drugiej strony nie każda samochodówka musi być 100% simem. Mi nawet odpowiada że od realizmy mam PCarsy, a od przyjemnych luźnych wyścigów GT Sport. Prostszy model jazdy ma swoje zalety w grze sieciowej. Więcej graczy jest wstanie nawiązać rywalizację. Przy trudniejszej grze różnice w czasach i jeździe pogłębiają się wielokrotnie. Trudno zachować zasady czystej jazdy kierowcy który co chwila zalicza spiny na zakrętach taka prawda :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten dopisek był od samego początku. Nagle co niektórzy odkryli, że istnieją simy z prawdziwego zdarzenia i czepiają się tegoż stwierdzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIe grałem w GT Sport ale widziałem na tv 4k z HDR i wygląda pięknie i chociażby dla tego bym w to sobie pograł , ale mam PC i Xboxa więc nie pogram, co nie zmienia że można np krytykować takserię Forza że jest taka czy owaka ale ja lubię tą serię i fajnie się w nią gra ,a wygląda też zacnie. Project Cars 2 to też bardzo dobra gra i bardziej rozbudowana ,ale też ma swoje wady, błędy. Nie każdemu się musi podobać jakaś gra co nie znaczy że jak wyrazi swoją opinię to trzeba po nim jechać i pisać głupoty.. Są i przecież ludzie co takich gier wyścigowych jak te wymienione nie ruszą za to będą pociskac w Forze Horizon, Driving Club czy innego NFS i nadal się uważać za miłośników motoryzacji. Czy to powód żeby po nich cisnąć? No chyba nie.

2 minuty temu, mattaman napisał:

Ten dopisek był od samego początku. Nagle co niektórzy odkryli, że istnieją simy z prawdziwego zdarzenia i czepiają się tegoż stwierdzenia.

Bo może jest trochę nie na miejscu. Wiem że zrobię porównanie z tyłka bo jednak GT ma bliżej sima jak NFs, ale gdyby taki dopisek był przy NFS to też byś tak przyjął to jako prawdę? Bart-as napisał swoją subiektywną opinię i można się z nim zgadzać bądź nie ,ale nie zachowuj się jak Fan Boy że za tą opinię się na niego rzucasz, komentując że pisze brednie,czy pieprzy głupoty. Podejrzewam że kilka osób może podzielać jego opinie a kilka nie ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio w świecie gier wyścigowych doszło do dziwnego nieporozumienia, że jak ktoś określa grę jako Arcade-Simcade itp to od razu ją obraża... Co kurde jest dosyć mylne, bo jest masa rewelacyjnych gier zręcznościowych. GT Sport to naprawdę świetna gra (choć brakuje w niej zawartości mocno). Po prostu brakuje w niej tych niuansów które oddają inne gry konkurencji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla wielu taka gra sim-cade to wielka zasługa bo jednak nie arcada i jednak nie hardcore sim ot gra po środku ,dająca frajdę od razu z marszu i nie naginająca za mocno praw fizyki. Ja np w forza gram od początku istnienia tej serii ale tez gram w inne wyścigi, miałem frajdę z horizona 2 ,czy serii F1 , tudzież Dirtów, WRC 4/5/6/7 itd w każdej grze można znaleźć frajdę , na świecie żyje kilka miliardów ludzi i każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie ;)  ,Ale też lubiłem pograsz w Race 07, Assetto , Project Cars, itd .ale znowu nie czuję tej magi rfactora 1 /2 czy iracing..Ot dla każdego coś się znajdzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do fanboystwa to mi bardzo daleko Głównie chodziło o stwierdzenie że GTS bliżej do NFS co jest kompletną bzdurą. Simem ta gra nie jest i nigdy nie byla, zawsze jeździło się poprostu przyjemnie i bez spiny.

Zarówno GT jak i Forza stworzyły swój własny podgatunek trochę mniej wymagających gier z zacięciem symulacyjnym I tak należy je oceniać.

Gdy porównamy pcars z iracing czy innymi simami też wypadnie blado, więc taki porównania nie mają kompletnie sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz