sebaws

Dyskusja GT Sport

35 postów w tym temacie

Niby nie sim, ale przyznać trzeba jedno. Szkółka jazdy w GT Sport jest przemyślana po mistrzowsku, serio można nauczyć się wielu rzeczy. Taki samouczek przydałby się w Project Cars 2 + tryb masterowania każdego toru :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż. Coś co robiło się w każdej części musi być dobrze pomyślane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grałem w GT5 i GT6 i poza licencjami nie pamiętam by tak dobrze ten samouczek był rozbudowany jak w GT Sport :) Niby nie jestem aż tak początkujący, ale i tak sporo się z niego nauczyłem, aż wczoraj wszystkie lekcje zrobiłem na złoto. Czekam na patcha 3.0 do PCars 2 i zobaczymy czy mi w trudniejszej grze skill wzrósł dzięki nowym technikom z GTSport ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O ‎2017‎-‎12‎-‎01 o 13:51, mattaman napisał:

Do fanboystwa to mi bardzo daleko emoji6.png Głównie chodziło o stwierdzenie że GTS bliżej do NFS co jest kompletną bzdurą.

A ja się z tym stwierdzeniem całkowicie zgadzam ale tylko jeśli chodzi o fizykę jazdy. GT przejechałem wszystkie od pierwszej części i "czwórka" dawała nadzieję, że idziemy w stronę symulatora ale od tego czasu w temacie fizyki to już równia pochyła w kierunku NFS właśnie. Fakt, że to dwie zupełnie inne gry ale auta prowadzą się prawie tak samo i z symulacją nie mają wiele wspólnego. Z żalem to przyznaję, bo GT darze ogromną sympatią i przywiązaniem ale Mrocz ma wiele racji.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, Most Wanted i No Limits ale niewiele, bo gościnnie i nie dla mnie taka zabaweczka.

Ps. Powiedzcie mi gdzie w ustawieniach pokoju online jest opcja zablokowania zmian w setupie? wczoraj szukałem i chyba oślepłem na starość, bo nigdzie, nic :)

Edytowane przez GTPL_oldboy1957

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytam, bo w regulaminie Ligi GTS jest "Tuning - zablokowany". Tuningiem w rozumieniu PD jest każda, nawet najdrobniejsza zmiana ustawień auta i po takiej zmianie w GT6 i wcześniej gra nie wpuszczała na tor, gdy pokój był z zablokowanym tuningiem. Więc teraz czegoś takiego nie ma i można dowolnie ustawiać auto i nie da się tego zabronić?? To co w takim razie jest "zablokowane" w regulaminie Ligi GTS?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz