konji

8 RUNDA | Nurburgring - Połączony | 10.12.2017 | GODZ 19:15 (TRENING 19:00)

37 postów w tym temacie

Zapraszamy na 8 RUNDĘ PMC GT3 World Championship League Season 1

Tor: Nurburgring - Połączony

Ilość okrążeń: 7

Niedziela 10.12.2017

GODZINA 19:15 (trening 19:00)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 15min

Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 30min

Wyścig – Czas startu: 14:00, Długość sesji 60min

Pora roku – Lato
Data - 17.06.2017

Tryby pogody – 1

Prognoza pogody –  Bezchmurne niebo

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

PRZEBIEG RUNDY

Trening godz. 19:00 (czas trwania 15min)

Kwalifikacje godz. 19:15 (czas trwania 30 min)

Wyścig godz. 19:45 (czas trwania 1h)

PIT STOP JEST OBOWIĄZKOWY!!!

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

Discors:  https://discord.gg/xQ3RqUp

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmccup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cos czuje ze malo kto ukonczy kwalifikacje xD bo w sumie tylko jedno kolko pomiarowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, konji napisał:

Cos czuje ze malo kto ukonczy kwalifikacje xD bo w sumie tylko jedno kolko pomiarowe

nie kracz :hipnotyzowac:

w takim razie ide trenowac i seta krecic zeby nie bylo jaj :hahah:

Edytowane przez Alfred99
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to sobie zrobie trackday turistenfahren :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minutes ago, konji said:

Mozna by wydluzyc kwalifikacje a na tor wypuszczac w odstepach, aby sobie wzajemnie jak najmniej przeszkadzac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozemy zrobic 15 min treningu a kwali 30 min. Co myslicie? Wypuszczanie po kolei raczej nie przejdzie. Nie mialby kto tego ogarnac a przy kolku wyjazdowym i tak sie ludzie rozjada. W wersji combined miedzy najlepszym a najgorszym czasem bedzie z pol minuty jak nie lepiej

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwaga!

Aktualizacja godzin wyścigu!

PRZEBIEG RUNDY

Trening godz. 19:00 (czas trwania 15min)

Kwalifikacje godz. 19:15 (czas trwania 30 min)

Wyścig godz. 19:45 (czas trwania 1h)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto miałby dzisiaj ochotę polatać jakiegoś testa na Nordzie tak gdzieś po 20:00 ? Jak coś to szukajcie mnie na serwerze albo na Steamie - J@zzu.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo na kwali ciężko będzie dowieźć czas do mety xD 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpuszczam trenowanie na tym torze;) Wystarczy mi spokojnie dojechać do mety.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem panowie tyle że uszkodzenie aero 10+ znacząco wpływa na aerodynamike szczególnie na tym torze gdzie są szybkie zakręty.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ehhh... zbyt nerwowa jazda, może kiedyś nauczę się jeździć pod presją ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie tragiczny wyścig.. 

Na starcie było ok, przez 1 okrązenie. Potem zaczęły się u mnie lagi w grze takie, że musiałem jezdzic kilkadziesiat sekund wolniej ; /

Przez to tez rozwaliłem auto spinując na 2 kółku. Z kazdym kolejnym okrązeniem było gorzej jezeli chodzi o osiągi auta. Mogłem robić co się da ale kazdy mnie mijał jak chciał, na końcu to już nawet Baltazar mnie mijał bo jechałem 160km/h.

Jak wiecie wg mnie jestem jednym z bezpieczniej jezdzacych kierowców ale prosze.. Niech inni zachowają ostrożność. Znów dostawałem od tylu od innych, już pomine od kogo.

Graty dla pozostałych. Zapraszam na BTCC w środe o 19 30

20171210200521_1.jpg

20171210200524_1.jpg

20171210212451_1.jpg

20171210212457_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie przykro mi ale nie będziemy restartować wyścigu w takich przypadkach jak dzisiaj. Restart będzie się odbywać jedynie w przypadku poważnych crashy. Druga sprawa. KONIECZNIE Push to Talk na Discordzie. Trzecia sprawa @YaNePonimayu Jesteś zawieszony w GT3. Przykro mi ale Twoja jazda jest daleka od zgodności z zasadami crc i to nie pierwszy raz.

20171210200527_1.jpg

20171210200529_1.jpg

20171210212449_1.jpg

20171210212452_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzis to wq.. jestem. Po pierwszym czy 2 okr. bylem pierwszy. za mna zolty prosiak ktorego wyprzedzilem pod koniec lapa. T1 atakowalem normalnie szeroko, on atakowal wewnetrzna  przyslupku... i zaspinowal. Nie mialem szansy z tym nic zrobic. Lekkie stuk i 10 km/h mniej na prostej. Ku*wa.. czy to serio tak trudno jezdzic tak aby nie spinowac? Jak nie umiesz to nie atakuj. A juz po raz kolejny mi sie w wyscigach tu zdarza, ze ktos jest mistrzem prostej, ale jak przyjdzie do zakrecania do spiny.. i to przed nosem.

Ale jechalem dalej. 2 okrazenia tak przejechalem, zjezdzajac do pitow mialem 10 sek nad drugim. Zjechalem do boxow, wymiana opon, naprawa... i... stoje. Koles pokazuje reka zeby jeszcze nie wyjezdzac. stalem tak 1 min 10 sek. Przy okazji blokujac pit komus innemu (GreyFox) kto czekal za mna.

Z pierwszego miejsca spadlem na 9. Wlaczylem tryb turbo i lecialem. Dwie osoby wyprzedzilem na torze, reszte w pitach. Dojechalem 5ty... 40 sek za zwyciezca. Gdyby nie dodatkowy czas 40 sek w pitach wynik pewnie by byl zupelnie inny :(

PS1: byly awarie w pitach wylaczene?
PS2. mimo ze bylo chyba cieplo to pora roku jesien i cienie inaczej niz w lecie etc. Mieli tak wszyscy czy niektorzy?
PS3. Nie mialem opcji zapisu repa. AI przejelo kontrole nad autem na cool down lap, a potem wskoczylem do lobby. To normalne? czy powinienem wyskoczyc z tego AI zeby moc zapisac repa?

Na forum nie klniemy, na razie słowne ostrzeżenie Edit by Mariusz B

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyscig super qwali troche zrypalem wiec czas nie byl super ale przy tym restarcie wolalem byc z tylu niz z przodu :) . Po starcie systematycznie odrabialem pozycje i liczylem ze moze uda sie w pierwszej piatce ukonczyc. Na koncu 4 kolka wjechalem do boksu z 4L paliwa i przy zwolnieniu do 59km/h dostalem komunikat pit zajety :( i widze astona na moim miejscu porazka wiec ustawilam sie za nim i czekam ,czekam, czekam po minucie MaXyM zaproponowal bym sie wycofal bo go nie wypuszczaja troche sie balem by nie dostac kary wycofalem i kary nie bylo. Aston pojechal i potem moglem wjechac i pozmieniac wszysko. Ogolnie stracilem 1:40 minuty (bledy w boksach mialy byc wylaczone by takie sytuacje sie nie wydazaly). Na ostatnich kolkach walka z Sea Angel i YaNePominayu i po ich bledach (karygodna jazda YaNePominayu) udalo sie dojechac na 8 smym. Gratulacje dla LukasDrd za wygrana z ostatniego miejsca :) .

Edytowane przez GreyFox0311

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:drinkwine:

Spoiler
Spoiler

:cycusie: Graty Podium !!!

Edytowane przez Alfred99

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie.... Dzięki @sawi23 za wypchanie z toru jazdy ( 1 okr koniec 1 długiej ) przez to wbiłem się w bandę i  9/14 dmg aero, na długiej 3 auta mnie wyprzedziły. Zjechałem do pitu - naprawa 15 sek wyjazd i próba odzyskania miejsc, i udało się bo na 6/7 okr byłem na 2 i powoli ale sukcesywnie doganiałem @LukasDrd. Wracając jeszcze co byłem wcześniej ... na 2 okr na T2 próbując wyprzedzić @konji po zewnętrznej, lekko wjechałem na trawę i obcierka o bande  ( 3/3 aero ) uff udało się wyjechać i walczyłem dalej, kilka zakrętów dalej wyprzedziłem @konji i dojeżdżając do tej nawrotki ( karuzeli) na końcu był  @tomessi który stał na poprzek tego wyjazdu ( po spinie ) nie wiem jakim cudem udało mi się go ominąć ...  Jedziemy dalej i zamiast skończyć na 2gim miejscu ( byłem na 6/7 okr ) to wtedy musiałem jak to ja zrobić spina ( 25/13 aero i 30 przednie zawieszenie ), miałem dosyć duży międzyczas do pozycji 3 i dotarłem do pitu jeszcze na 2 pozycji gdzie mnie naprawiali okolo 30 sek i wtedy straciłem 5 pozycji a to już było ostatnie okrążenie.... Jak wyjechałem miałem stratę do 1 poz 55 sek a na mecie już 33 ;) 

Do mety już jechałem zwiedzony bo liczyłem na lepszą pozycję bo lubię ten tor.

Powtórka:  https://drive.google.com/open?id=1bARsePAj4sf8j9RUJKWZ4nMHub5xEA2y

@edit z tego widzę to @LukasDrd na 6/7 okr zjechał do pit także ja bym objął prowadzenie ;/ Szkooooda!!!

Edytowane przez AjsHDP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, MaXyM napisał:

Dzis to wq.. jestem. Po pierwszym czy 2 okr. bylem pierwszy. za mna zolty prosiak ktorego wyprzedzilem pod koniec lapa. T1 atakowalem normalnie szeroko, on atakowal wewnetrzna  przyslupku... i zaspinowal. Nie mialem szansy z tym nic zrobic. Lekkie stuk i 10 km/h mniej na prostej. Kurwa.. czy to serio tak trudno jezdzic tak aby nie spinowac? Jak nie umiesz to nie atakuj. A juz po raz kolejny mi sie w wyscigach tu zdarza, ze ktos jest mistrzem prostej, ale jak przyjdzie do zakrecania do spiny.. i to przed nosem.

Niestety to byłem ja :(  Przepraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mogłem robić co się da ale kazdy mnie mijał jak chciał, na końcu to już nawet Baltazar mnie mijał bo jechałem 160km/h.

Ah dziekuje za to wyroznienie wcale nie czuje się przez to najgorszy :)

Nie mialem na myśli w tej wypowiedzi tego ze jesteś słaby czy coś tylko ze jechałem tak wolno ze nawet ty mnie wyprzedziłeś mimo dalekiej straty do mnie : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz