konji

8 RUNDA | Nurburgring - Połączony | 10.12.2017 | GODZ 19:15 (TRENING 19:00)

37 postów w tym temacie

10 minutes ago, sawi23 said:

Niestety to byłem ja :(  Przepraszam.

Spoko. Tego nawet nie ma jak zglosic bo by RA bylo. Ale jak przegladalem repa, to na pierwszym lapie miales kolizje z 2 innymi autami (z IceManem po wczesniejszym zahaczeniu trawy). IMO to dosc duzo, biorac pod uwage ze tak zyskiwales pozycje. IMO powinienes jezdzic troche przezorniej. Szybki juz jestes wystarczajaco.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pierwszy raz gram tak jak dziś i jeszcze w Lidze GT3, było ekstra, co prawda auto nie było naj naj   GINETTA G55 GT3 ale znam dobrze ten tor, wiedz spróbuje, auto nie było extra ustawione, dziś kupiona gra, zainstalowana, problem z ustawianiem optymalnie kierownicy, ale 12 pozycja na starcie ok. Dobrze się zaczęło ale, chciałem puścić kolegę z BMW bo był na prostej szybszy, dosłownie musnęliśmy się, ja wylądowałem w badzie auto roztrzaskane, całe okrążenie 120km/h do boksu w boksie nie wiem z 3 minuty, ale jadę dalej tępo dobre bez większych błędów, opony się nie zużywały w ogóle, 15 pozycja była w zasięgu ale czas się skończył, no ale 16 miejsce do końca mnie nie przekonuj bo liczyłem na więcej, w sumie 1 punkt zdobyty, powiedzmy jestem zadowolony ale mogło być dużo lepiej. 

No i kara 10 sekund ale moja wina, nerwówka w boksie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanko do kierowców Audi jak kondycja z silnikiem??? U mnie po kwali było uszkodzenia po 2 okr 9% :huh: aero nieuszkodzone.

W wyścigu również delikatnie rosło dopóki nie miałem uszkodzonego aero.. później to już wiadomo jak rośnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Srednio procent na okrazenie nurburga i procent na 3-4 okr zwyklego toru. Jak dobrze zmieniasz biegi to nie uszkadza sie w ogole. Uszkodzenia tego typu do 50% nie maja wiekszego wplywu na osiagi. Daleh nie probowalem

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na cały wyścig miałem 8% więc myślę spoko może chłodzenie źle ustawiasz :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te uszkodzenia to typowe dla audi uszkodzenia skrzyni. Za wysokie obroty, zbyt gwaltowne redukcje, mulenie itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez te uszkodzenia Audi chce powiedzieć kierowcy, że "Maszyna gwizda, tylko maszynista pi***" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przez te uszkodzenia Audi chce powiedzieć kierowcy, że "Maszyna gwizda, tylko maszynista pi***"

Ja 9 po całym wyścigu.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Przypadkowo" nagralem 2 pierwsze lapy (z malo przyjemnym zakonczeniem). Ale fajnie sie oglada nasza walke.

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz