axeMaltesse

"Kuna w Agreście" - Czyli świąteczny Fun Race PMC & LTE

32 postów w tym temacie

:( a ja z Arturkiem chciałam ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem nic nie robić ale dostałem wiadomość ze to moja wina i żebym się odper..to załączam filmik do oceny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

53s schodzisz do wewn. Mimo, ze ja tam jadę. Miałem to przewidzieć mocą jedi? Xd 

1,27s jadę prosto swoją linia.

" dostałem wiadomość ze to moja wina i żebym się odper.. "
Lol, nie wiem czy dostajesz jakieś gratyfikacje za takie kłamstwa ale ja bardzo chętnie udostępnię zapis naszej rozmowy.
https://www.dropbox.com/s/3dztsxnjuae9u26/tomaszan.png?dl=0

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

53s nie widze overlapa jak zakret sie zaczal, wiec wina tego z tylu.

1:23s wyglada mi to na sklejke, ale w sumie wiele miejsca to tam ten z tylu nie zostalil, przekraczajac os jezdni mimo wolnej przestrzeni po prawej, wiec raczej incydent wyscigowy.

Ale co ja sie tam znam. :D

Edytowane przez Khasius
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@meewosh jedziesz swoją linią, ale nie bierzesz pod uwagę tego, że wchodzicie na lekki łuk w lewo. Tomaszan był po wewnętrznej I zaczął lekko odbijać na prawo żeby się zmieścić, niestety ty w niego wjezdzasz od tyłu jadąc swoją linia jazdy, nie zostawiając mu miejsca, nie wziąłeś poprawki na to, że on po prostu będzie musiał zrobić taki manewr.

Teraz mam prośbę do obu stron jako organizator. Proszę zakopać topór wojenny i spokojnie spędzić święta. Spotkamy się na następnym wyścigu, bo to też jest fun race. 

Meewosh masz umiejętności i jedziesz szybko, ale jeździsz też Nie rozważnie I ta sytuacja jest tego przykładem. Mogłeś spokojnie schować się za niego i wykorzystać tunel by go wyprzedzić. A tak niestety skończyło się to tragicznie dla was obu... 

Jeździj troszeczkę z większym respektem do innych, bo tez sędziuje w lidze GTS I tam też masz przeboje, sam wiesz. Dobry z ciebie kierowca, popracuj nad szacunkiem do innych, a będziesz świetnym, bo tutaj niestety bardziej stawiamy na czystą jazdę, szczególnie, że uszkodzenia są włączone. 

Wesołych świąt. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja problemu nie mam, to nie ja nadawałem na drugiego przez połowę wyścigu na czacie. :-D Spróbuję następnym razem brać większe poprawki przy wyprzedzaniu. Tak jak Ci pisałem, to był mój 1 wyścig w tej grze więc fizyki się uczę (również tej odp. za wypadki i sytuacje stykowe), nawet w pitach nie wiedziałem jak się od razu naprawić, to musiałem dwa razy pitować. xD

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Tomaszan napisał:

Mialem nic nie robić ale dostałem wiadomość ze to moja wina i żebym się odper..to załączam filmik do oceny

Ale urwał:)

Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, to miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i świętowania udanego!oraz dużo ścigania w nadchodzącym Nowym Roku 2018

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz