konji

9 RUNDA |Circuit de Barcelona-Catalunya GP | 17.12.2017 | GODZ 19:30 (TRENING 19:00)

48 postów w tym temacie

Wyscig udany 10 lokacjia po kwalifikacjach gdzie po patchu nie jestem w stanie wykrecic dobrych czasow porownywalnych do innych gdzie przed nawet pole position bylo :). W wyscigu bylo juz lepiej jesli chodzi o czasy tepo porownywalne do konkurecji. Po kwali nie moglem zmienic setapu bo czasu nie bylo i startowalem z 8L paliwa i na Softach. Do tego po bdobrym starcie nie chcac udezyc w audi wybralem wycieczke na trawke gdzie mnie obrocilo i spadlem za ostatnia pozycje. zjechalem chyba na 3 by zmienic na hardy i dolac paliwo. Wyscig w 99% jechalem sam na kilka kolek doczepilem sie za @sawi23 za ktorym udalo mi sie utrzymac kilka kolek :) . Pozniej kilka dubli oraz wyprzedzen w boksie i udalo sie ukonczyc na 4 co bardzo mnie zaskoczylo po wynikach w kwalifikacjach. Gratulacje dla @sawi23 ,@MaXyM oraz @KoNji. Bardzo dobre zachowanie wszystkich dublowanych kierowcow dzisiaj, widze duze postepy w ich jezdzie oraz zachowaniu na torze..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny wyścig na zakończenie pierwszego w życiu sezonu :D Oczywiście jak zawsze, kiedy idzie za dobrze to musi sie coś zdarzyć u mnie. Ponad polowa wyścigu na drugim miejscu, zjazd do pitu (automatyczny:huh:) i walka z czasem, a na ok 27 okrazeniu zdublowalem  @RiffMajster i zaraz po lekki spin, jeden jedyny w wyścigu i niestety nie wyhamowal. Przepraszam jeszcze raz bo podobno trochę rozwalilem ci beeme :cry: Zawieszenie rozwalone i walka z kierownica w pol skrecona, trzy okrazenia później poleglem i sciana :( Naprawa w picie jakas minute no i tyle z marzeń o pierwszym podium. Ale i tak wyścig przyjemny, dzieki:0wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GreyFox0311
Powiem Ci, że pewnie sporo osób pchałoby się między audi (ja) a ferrari (seaangel) :D Dzięki, że nie próbowałeś :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, EERY napisał:

Fajny wyścig na zakończenie pierwszego w życiu sezonu :D Oczywiście jak zawsze, kiedy idzie za dobrze to musi sie coś zdarzyć u mnie. Ponad polowa wyścigu na drugim miejscu, zjazd do pitu (automatyczny:huh:) i walka z czasem, a na ok 27 okrazeniu zdublowalem  @RiffMajster i zaraz po lekki spin, jeden jedyny w wyścigu i niestety nie wyhamowal. Przepraszam jeszcze raz bo podobno trochę rozwalilem ci beeme :cry: Zawieszenie rozwalone i walka z kierownica w pol skrecona, trzy okrazenia później poleglem i sciana :( Naprawa w picie jakas minute no i tyle z marzeń o pierwszym podium. Ale i tak wyścig przyjemny, dzieki:0wink:

Spoko, tam akurat to lekko aero oberwało i musiałem z obrotami nie szaleć, bo się dodatkowo temp. powietrza podnosiła, ale na chyba 8 okrążęniu ktoś mi spina zrobił i tam było grubo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgrałby mi ktoś ten mój start z 14 na 8/7 pozycje? Sam jestem ciekaw jak poleciałem :)    AA i tak wgl! @konji w dalszych kółkach nie wiem czy to wy byliście ale jechaliśmy w trzech w prostej linni i ja w środku.  Chciałbym to tylko zobaczyc, bo mnie tak ścisneliscie ze jakbym nie wyhamował to w 3 byśmy byli poza torem. (Bodajze prosta startowa)

@L-Torch @konji mam was :D 2 kółko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minutes ago, konji said:

@GreyFox0311
Powiem Ci, że pewnie sporo osób pchałoby się między audi (ja) a ferrari (seaangel) :D Dzięki, że nie próbowałeś :D 

mialem troche wieksza predkosc od was i wiedzialem ze albo ty albo SeaAngel zmieni kierunek jazdy i bedzie karambol wiec wybralem mniejsze zlo i jak co to moje auto by sie uszkodzilo a nie wasze :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Krzysiek KXN napisał:

Zgrałby mi ktoś ten mój start z 14 na 8/7 pozycje? Sam jestem ciekaw jak poleciałem :)    AA i tak wgl! @konji w dalszych kółkach nie wiem czy to wy byliście ale jechaliśmy w trzech w prostej linni i ja w środku.  Chciałbym to tylko zobaczyc, bo mnie tak ścisneliscie ze jakbym nie wyhamował to w 3 byśmy byli poza torem. (Bodajze prosta startowa)

@L-Torch @konji mam was :D 2 kółko

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CO TAM SIĘ STANĘŁO :D:D @Alfred99 ty to poczułes? U mnie nawet nie było zadnego kontaktu, a nawet nie wiem czy nie byłeś duchem.  -.- Jak tak przepraszam ale po tym ta gra mnie przeraża bo ja nie poczułem nawet jakiejkolwiek zmiany toru jazdy. @L-Torch @konji  co wy mnie chcieliście zmielić w tych kleszczach ? :D:D

Dzięki Konji za replay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcieliśmy mieć chwile dla siebie z Torchem i się poprzytulać. Threesome był nieplanowany :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mamy po zawodach.
Na koniec nie udalo sie przegonic Konji. mimo ze udalo mi sie dojechac na wysokiej pozycji to bylo za malo. Musialby sie rozbic a tego oczywiscie mu nie zyczylem ;)

Bez znajomości ustawienia setupu moge chyba pomarzyć o jezdzie bez uślizgu

Ja tez nie umiem ustawiac, oprocz podstawowych rzeczh jak aero, cisnienia. Jezdze wiec badz na fabrycznych Loose albo poyzcze sobie od kogos z TT. Zwykle jeden z paru topowych mi podpasuje.

Jak juz moze wspominalem Barcelony za bardzo nie lubie. Jakos mi nie pasuje flow. Zreszta nie tylko mnie bo paru b. szybkich kierowcow zostalo w ogonie juz na pocztku.
Dlatego tez dosc dlugo na tym torze nie jezdzilem. Chyba ostatni raz na miedzynarodowym evencie (PL vs CZ) mixed class GT1. GT2. LMP1 LMP2. Dodatkowo ostatni tydzien mialem dosc "nabity" i trenbowalem tylko jeden wieczor i dzis cos godz po poludniu. Ni eliuczylem na przeskoczenie na pudlo w generalce wiec nie bylo co sie spinac. Byle bezpiecznie dojechac. W przygotowaniach sie okazalo ze opony beda sie palic, ze trzeba bardzo precyzjnie jechac aby miescic sie w "eskach" szczegolnie ze aston do zbyt zwinnych aut nie nalezy. Mialem dosc agresywny set na gazie aby lepiej sobie radzil z zakretami. O tyle musialem pojechac ostrozniej.

Do quala podszedlem bez sportowego zaciecia a mimo to chyba pobilem PB o jakies 0.3 sek.
Dobrze nasluchiwac na Discordzie, bo wiedzialem ze trzeba zaladowac setup przed startem wyscigu. Szczerze nie przeszkadza mi taki system - oczywiscie jeszcze lepiej jakby opcja z P2P zostala. BTW czy zamykanie wejscia do sesji X min przed koncem takze dotyczy praktyki? Dzis musialem z niej wyjsc i wracalem jak bylo 3min pare sek do konca.I mnie wpuscilo.

Race, start spokojni. Ruszam bez sprzegla. Set agresywny, malo TC to kola zabuksowaly i stracilem pozycje czy 2. Ale to w ogole nie przeszkadza. 3W w T1 przejechane bezpiecznie choc ta dwojka obok mnie (alfred i MrX) miala mala obcierke. Na koncu pierwszego okrazenia SeaAngela wynioslo za ostatnia szykana i musial mi oddac pozycje. Przede mna walczyli ze soba LT, KX i Konji. Wydawalo sie ze spokojnie sie za nimi utrzymam. Teraz na repie widze MrXa ktory probowal dziwnego ataku na kampsa ale chyba zamiast we mnie uderzyc wybral wlasnego spina. W miedzyczasie konji wyprzedzil KXa a za chwile i ja na prostej (chyba mial kare za wczesniejszy wyjazd). Na dohamowaniu w T1 mialem cieplo, bo mialem go blisko na ogonie a KX nie mial zamiaru hamowac wczesniej. Wiec hamowalem jak najlagodniej moglem zeby mi nie zaparkowal w kufrze ale zeby sie zmiescic w zakrecie. KX majac ograniczona mna widocznosc chyba w tym pogubil i na koniec T1 przestrzelil.
Bylo to 3 okrazenie a ja znowu z 10tego po slabym starcie bylem juz na 6.Pare okrazen gonilem LT i nawet mi to szlo, ale nie zmiescilem sie w Wurth i musialem dosc duzo odpuscic (4 sek do LT). W ostatniej szykanie cos sie stalo Z tomessim - jego auto stalo nieruchomo w ostatniej szykanie. Wystraszylo mnie to i musialem go ominac bo nie wiedzialem czy moge przez niego przejechac. Chwile pozniej Konji mial slaba chwilke w zakrecie Seat. Wyprzedzil go LT, a ja doszedlem. Po czym wypadl po raz drugi przed ostatnia szykana. Chwile sobie pomyslalem, ze moze jednak Konji nie dojedzie jesli tak niestabilnie mu sie jedzie. A auta sie faktycznie troche slizgaly.. wilgotnosc bylo czuc w powietrzu ;)

W ten sposob na 7 lapie bylem juz 4ty. Zostalo jechac, oszczedzac opony, kontrolowac tyly. W okolicjach 10 okr zmieniala pogoda na ladna i zastanawialem sie czy jechac jak najdluzej na zuzytych juz oponach i potem na cieple warunki miec swiezsze czy zjechac w polowie dystansu. Opony juz mialy swoje za soba, w ostatniej szykanie auto mi sie zachowywalo nerwowo, Na koniec zdecydowalem ze zjade po 17 okrazeniu. Ze mna zjechal LT. Konji ktory mnie podganial mial do mnie ok 0.7 sek i postanowil jechac dalej. Widzialem jak LT tylko sie zatrzymal i pojechal. No nie wiem czy bym dal rady... kazdy stint zjadl mi pol lewej przedniej opony. Zatsanwialem sie jaka taktyke wybierze Konji. Na szczescie w pitach zyskalem 5 sek Na nowkach oponach sie jechalo b. dobrze i dystans zwiekszylem do 7 sek. Ale nie szalalem bo temp mi dobijala do 136 st. C. Eeery jadacego przede mna wynioslo na ostatnim zakrecie i go lyknalem na prostej S/F. Tak wiec P3 na 23 okr. Lepiej byc nie moglo (no moglby sie wreszcie ten Konji rozwalic ;) ).
W pewnym momencie odezwal sie CrewChief informujac mnie ze silnik ma juz dobra temp. No q.. .a gdzie komunika ze mial zla? Patrze a tam 114* na prostej S/F. Damage 2, 3, 4...zmienial sie co kilka kolek. Do pitow zjechal Sawi wyjezdzajac 8 sek przede mna. Gonic go czy oszczedzac silnik? Ten raz mi odjezdzal raz go doganialem... na koniec sie wymienil miejscami z LT, ktory musial zjechac po raz drugi (ja mowilem ze nie zmienianie opon na pierwszym picie nie poplaca ;) )... I tak na 5  okrazen przed koncem bylem na 2 miejscu, ze strata 5 sek do lidera i Konji 10 sek za mna. Postanowilem nie szalec, nikogo nie gonic. Dojechac na P2. Bo to moj najlepszy wynik w tym sezonie.

Dzieki wszystkim za sciganie! Gratulacje dla calego "pudla" w klasyfikacji generalnej!

Edytowane przez MaXyM
4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, MaXyM napisał:

BTW czy zamykanie wejscia do sesji X min przed koncem takze dotyczy praktyki? Dzis musialem z niej wyjsc i wracalem jak bylo 3min pare sek do konca.I mnie wpuscilo.

Z tego co wiem dotyczy to tylko quali.

Dzięki, że sie tak o mnie troszczyłeś przez cały wyścig, a ja właśnie sie zorientowałem, że jakbym dojechał drugi to bym przeskoczył Alfreda w generalce bo jeszcze pkt za BL w wyścigu :D Za czysto jeździsz, nie miałem gdzie odrobić xD

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Końcowa klasyfikacja Gt3 

TO BY BYŁO NA TYLE Z GT3! Chciałbym w imieniu całej administracji podziękować za ten sezon oraz frekwencje wam wszystkim było super, mysle ze dodało nam to tez sporo doswiadczenia i następny sezon pójdzie na pełnej!

323232.png

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje dla zwycięzcy i dla wszystkich którzy dotrwali do końca sezonu!

Mam dobvrą wiadomość. Sponsor przeznaczył dodatkowy zestaw kolekcjonerski więc w sumie nagrodzonych będzie 2-ch.
Nagrody trafią do:
- @L-Torch jako zwycięzcy
- @SeaAngel któremu się poszczęściło i został wylosowany.

Zgodnie z zapowiedziami w losowaniu brali udział zawodnicy którzy zaliczyli frekwencję min. 7/9 z wyłączeniem zwycięzcy który zostanie osobno nagrodzony.

Tradycyjnie proszę o potwierdzenie chęci otrzymania nagrody oraz przesłanie danych do wysyłki i nr tel. dla kuriera na adres admin@towin.club w ciągu 24h.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godzin temu, konji napisał:

Z tego co wiem dotyczy to tylko quali.

Dzięki, że sie tak o mnie troszczyłeś przez cały wyścig, a ja właśnie sie zorientowałem, że jakbym dojechał drugi to bym przeskoczył Alfreda w generalce bo jeszcze pkt za BL w wyścigu :D Za czysto jeździsz, nie miałem gdzie odrobić xD

@konji w/g wyliczeń na ToWin przeskoczyłeś Alfreda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, angust napisał:

@konji w/g wyliczeń na ToWin przeskoczyłeś Alfreda

Widziałem na FB Twój komentarz, dzięki ;) Faktycznie zamiast mnie punkty za BL dostał Sawi, stąd nieścisłość :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się starałem aby zakwalifikować do tego losowania i to był mój 7 wyścig i jak do tej pory jeszcze mi się to nie zdarzyło, po kwalifikacjach przypadkiem dałem wstecz z mojej winy a bezmyslnosci twórców gry! Jak można w tak ważnym momencie jak po kwali chcąc wyjść z lobby gra się nie pyta czy na pewno chce wyjść.... tylko od razu do widzenia ehh

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, angust napisał:

Gratulacje dla zwycięzcy i dla wszystkich którzy dotrwali do końca sezonu!

Mam dobvrą wiadomość. Sponsor przeznaczył dodatkowy zestaw kolekcjonerski więc w sumie nagrodzonych będzie 2-ch.
Nagrody trafią do:
- @L-Torch jako zwycięzcy
- @SeaAngel któremu się poszczęściło i został wylosowany.

Zgodnie z zapowiedziami w losowaniu brali udział zawodnicy którzy zaliczyli frekwencję min. 7/9 z wyłączeniem zwycięzcy który zostanie osobno nagrodzony.

Tradycyjnie proszę o potwierdzenie chęci otrzymania nagrody oraz przesłanie danych do wysyłki i nr tel. dla kuriera na adres admin@towin.club w ciągu 24h.

Wiadomo, że chętnie skorzystam, zaraz wyślę maila. Miłe niespodzianka po tych ostatnich problemach z grą :)

Gratulacje L!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skrót mojego wyścigu, 4 minuty wyszły. Wszystko szło dobrze aż do ostatnich okrążeń. Koncentracja siadła i dzwon. Minuta w plecy i po wygranej.

Miałem zupełnie inaczej ustawiony zawias w tym wyścigu i dość ciekawie się jechało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, L-Torch napisał:

Skrót mojego wyścigu, 4 minuty wyszły. Wszystko szło dobrze aż do ostatnich okrążeń. Koncentracja siadła i dzwon. Minuta w plecy i po wygranej.

Miałem zupełnie inaczej ustawiony zawias w tym wyścigu i dość ciekawie się jechało :)

Nie wybacze ci tego ścisku na prostej w 2 okrazeniu :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Apropo, ktos sie deklarowal ze zrobi video z Monaco. Jak to dopadlo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
46 minut temu, Krzysiek KXN napisał:

Nie wybacze ci tego ścisku na prostej w 2 okrazeniu :D:D

Kierownice miałem prosto a nawet w lewo. Wepchałeś się między wódkę a zakąskę i jeszcze marudzisz :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz