Yarek

Le Mans 24h Multiclass LMP1/GTE Endurance fun race

Wybór auta i klasy wyścigowej   23 głosów

1. 1. Wybieram

• Ferrari 488 GTE
    • Chevrolet Corvette C7.R
    • BMW M6 GTLM
    • Ford GT LM GTE
    • Aston Martin Vantage GTE
    • RWD P30 LMP1
      0
    • Audi R18 e-tron quattro (2014)
    • Marek RP 339H LMP1
      0
    • Toyota TS040 Hybrid

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

109 postów w tym temacie

Bledy w pit stopie odnoszą sie do zdarzeń losowych typu zgubiona śrubka czy złamana ręka mechanika. Potrafi przetrzymać w picie nawet pół minuty bez powodu. Jest to opcja jak dla mnie niesprawiedliwa.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwoliłem sobie podsumować jak wygląda lista zgłoszonych kierowców :)

Kilka osób jeszcze nie wybrało klasy oraz auta. ogólnie dobrze to wygląda jeśli chodzi o ilość zapisanych osób :) zobaczymy jak będzie w pt wieczorem. Jeśli tego typu ściganie będzie odpowiadać większości osób to zrobimy taką ligę WEC i tyle :) Ewentualnie można się zastanowić nad dniem czy może piatek lub niedziela wieczór na zmianę z ligą GT3 S2 :)

GTE (11 osób)

Ferrari 488 GTE - @Yarek @Damian0709

Chevrolet Corvette C7.R - @ISO9001 @RiffMajster

BMW M6 GTLM - @shini

Ford GT LM GTE - @axeMaltesse @SeaAngel @MrKubool @GreyFox0311

Aston Martin Vantage GTE - @chrupek686 @Mr.X

LMP1 (7 osób)

RWD P30 LMP1 - 

Audi R18 e-tron quattro (2014) - @Ad_Moc

Marek RP 339H LMP1 - 

Toyota TS040 Hybrid - @konji @L-Torch @Yelon65 @Lukas @Shadow_18_08 @tomessi

Panowie zapewne poruszymy tą kwestie na discord przed wyścigiem. Mianowicie chodzi o dublowanie klasy GTE chyba najłatwiej oraz najbezpieczniej będzie jak auta z klasy GTE nie będą zjeżdżać klasie LMP1 także klasa GTE jedzie swoim torem, a auta LMP1 same wyprzedzają w odpowiednich miejscach. Różnice prędkości są bardzo duże także nie powinno być problemów ;) Co wy na to..?

p.s.

Jeszcze dwie małe kwestie.

Wymuś widok wnętrza - w moim przypadku to bez znaczenia bo śmigam tylko z takiego widoku, ale zapewne są osoby które śmigają z innej kamery.. np: zderzak, maska itp. Dlatego chyba bym tego nie wymuszał.

Druga kwestia to "pełne uszkodzenia" może jednak je zmniejszyć???

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Damian0709 i Chrupek686 nie są brani pod uwagę. Oni na PS4 latają. No, a że tam co chwila Endurance jest organizowany to im się pomerdało :D

LMP1 sobie poradzą z wyprzedzaniem. Komunikaty o niebieskiej fladze są dla wszystkich jasne. 

Dla mnie warunki dla wszystkich mają być jednakowe. Więc wszyscy jedziemy ze środka. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za zostawieniem pełnych uszkodzeń, chociaż jak lmp1 wywali o barierki to i koła potrafi urwać :D Natomiast co do wymuszania widoku wnętrza to nie jestem przekonany, niektórzy mają tak obudowane kokpity że lepiej jest dla nich ustawić widok z maski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O takim kokpicie mówisz? 

Da się spokojnie jechać. Bezproblemowo. :0dirol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi mi o simracing rig :D Oczywiście da się tak jechać ale niektórzy robią sobie takie wypaśne kokpity, że wygodniej jest im odpalić widok znad maski.
Znalezione obrazy dla zapytania simracing rig

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z kokpitu wewnątrz jest trudniej ,bo pole widzenia jest ograniczone ,dobrze by było jak by wszyscy jechali z tego co  Yarek sugeruje,ale jak ktoś nie daje  z kokpitu radę to niech jedzie jak potrafi .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi tam to rybka, ja i tak jeżdżę z wewnątrz. Napisałem tylko ,że nie jestem przekonany czy to dobry pomysł wymuszać ten widok. Jak nie będzie jakiegoś poważniejszego głosu sprzeciwu to czemu nie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zwykle jeżdżę z maski (a właściwie to single ze środka, a multi z maski). Nigdy nie wymuszaliśmy widoku ze środka, więc jak można... bez tak drastycznych zmian ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również dobrze możemy wyłączyć automatyczny start silnika :D Osobiście w grze uruchamiam zawsze sam silnik przyciskiem (zapłon i start) ;) także co poniektóre opcje jednak powinny dać możliwość wyboru..

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś się uprze to z widoku wnętrza manipulując fov i pozycją zrobi sobie prawie ten sam widok co z maski także tym bardziej nie ma sensu tego blokować. Swoją drogą moim zdaniem używanie widoku innego niż z kokpitu jest raczej utrudnieniem niż ułatwieniem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja np w ogole nie rozumiem jak mozna prowadzic auto z kamery nintendo czy jak ona sie nazywa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podane jest przecież w pierwszym poście tego tematu. Od piątku. Nie rozumiem więc zdziwienia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aston Martin Vantage GTE

A mam pytanko czy auto w razie czego będzie można zmienić powiedzmy do końca tego tygodnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można zmienić. Dopóki będzie dostępne miejsce wolne w klasie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co myślicie o wolnych treningach, zawsze razem lepiej się jeździ. np 27 i 28 o godzinie 19

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od 24 do 2 stycznia urlop także chętnie. Podejrzewam, że w 26 grudnia będą chętni na fun race jakiś. Trzeba jakoś to żarcie i bezalkohol wypocić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, arka97garaz napisał:

A co myślicie o wolnych treningach, zawsze razem lepiej się jeździ. np 27 i 28 o godzinie 19

3X Tak :upup:

Jestem codziennie online ,jak coś trenujecie to zapraszajcie,chętnie polatam z wami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz