Yarek

Le Mans 24h Multiclass LMP1/GTE Endurance fun race

Wybór auta i klasy wyścigowej   23 głosów

1. 1. Wybieram

• Ferrari 488 GTE
    • Chevrolet Corvette C7.R
    • BMW M6 GTLM
    • Ford GT LM GTE
    • Aston Martin Vantage GTE
    • RWD P30 LMP1
      0
    • Audi R18 e-tron quattro (2014)
    • Marek RP 339H LMP1
      0
    • Toyota TS040 Hybrid

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

109 postów w tym temacie

Jakby co to na Steam mam Jarek160 konto. Dodajcie do znajomych kto chce. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuję postawić dziś serwer dedykowany. Może się ktoś pojawi. Chociaż mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś po 18:00 postawię pokój. Nie będzie dedyka bo jest w nim masa błędów i nie działa mi jak powinien.

Pokój będzie miał nazwę PMCLM24H i hasło pmclm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwe, że będę po 22 bo wcześniej mam fun race w AC :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka nazwa serwera i hasło na dzisiejszy wyścig???

Na którym kanale discord dziś się spotykamy?

Dałem info na forum simrace.pl może ktoś się zjawi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazwa pokoju będzie PMCLM24H. Hasło będzie pmclm. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się o 20:00 postawić z godzinnym treningiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie niestety nie będzie. Udanego wyścigu dla pozostałych :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie fajne ściganie... :0dance3:szkoda, że przed planowanym pitstopem (ok 2,6l paliwa) dostaję karę.. OK, ale sądziłem, że najpierw obsłużą mnie Panowie, a tu dupa... odbyłem karę i za boksami zatrzymałem się z 1 l paliwa.. wątpię, że bym dojechał rzekomo tą hybrydą na tym solidnym litrze 98 pB ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze tak było, że najpierw jest kara... a, że to bzdura, to się zgadzam.

Szkoda, bo 5 samochodów z klasy na mecie, to może nie porażka, ale jednak trochę pusto było :(

Ogólnie na +:

- Myślałem, że fizycznie nie dam rady, a spokojnie bym jeszcze mógł dalej jechać.

- Super się jechało Fordem GT (piękne auto i w każdej grze super mi się nim jeździ).

- Chyba tylko 2x mnie obróciło, co jak na moje umiejętności i tak długi dystans, uważam za dobry wynik

- Ciekawa odmiana od GT3 czy BTC.

Na -:

- Najgorsze, to jak nagle przy wejściu na "autostradę" AI przejęło za mnie kontrolę. Dziwna sprawa. Miałem chociaż nadzieję, że po PIT STOPIE powróci sterowanie, ale nie. Dopiero 3 okrążenia później odkryłem grzebiąc w opcjach pit stopów odkryłem, że jest coś takiego, jak zmiana kierowcy. Przełączyłem na "ON", zawołałem auto do pitu i odzyskałem kontrolę. Ale niestety kosztowało to 1 dodatkowy pit stop, dodatkową wymianę opon (bo AI jadąc z tragiczną prędkością jeszcze każdą tarkę musi zaliczyć i mocno zjadło opony) i każdego okrążenie z AI to -15/20sek. Nie była to jeszcze połowa wyścigu, a już stawało się jasne, że Aziu przede mną jest raczej poza zasięgiem, a Riff za mną raczej mnie nie dogoni. Złe tankowania, to moja wina, kary też. Ale takie coś to znowu załamka.

- 18 osób na kwali jest ok, ale 10 na mecie, kiedy przez ostatnią godzinę już mało kto walczy o pozycję, to bieda moim zdaniem.

- Arka - 2x jak się z nim zrównałem na prostej, to mnie spychał. Raz prawie się przykleiłem do bandy, żeby nie było kolizji. Drugi raz stwierdziłem, że nie ma takiego odpuszczania i oczywiście we mnie przywalił.

- Gra daje na długich torach za mało czasu na dojechanie do mety. Zabrakło mi niecałych 10 sekund, a Lukas kończył jak byłem w połowie pierwszego sektora.

edit: na noc spróbuję ustawić upload powtórki i rano dać linka, bo z 1h pewnie będzie szło.

Edytowane przez SeaAngel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz