Yarek

Le Mans 24h Multiclass LMP1/GTE Endurance fun race

Wybór auta i klasy wyścigowej   23 głosów

1. 1. Wybieram

• Ferrari 488 GTE
    • Chevrolet Corvette C7.R
    • BMW M6 GTLM
    • Ford GT LM GTE
    • Aston Martin Vantage GTE
    • RWD P30 LMP1
      0
    • Audi R18 e-tron quattro (2014)
    • Marek RP 339H LMP1
      0
    • Toyota TS040 Hybrid

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

109 postów w tym temacie

Le Man qw1.JPGLe Mans qw2.JPGLe Mans wys.JPGMnie się powtórka nie zapisała.

Dzięki wszystkim co się zjawili i szczególne podziękowania dla tych co dotrwali do końca. O to właśnie chodzi w Endurance. Walczy się do końca. Nie wychodzi się po pół godzinie bo coś poszło nie tak. Dajcie znać czy chcecie następny taki wyścig i jesteście gotowi dotrwać do końca. :)

RSDash_Picture_2.png

Edytowane przez Yarek
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się spóźnia na start to ten, tego, się nie jedzie :fajnie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wcisnąłeś gotowości, czy jeden z miliona bugów?

Tutaj powtórka z incydentu na pierwszym okrążeniu. Żółty Riff, czarny Alfred:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylem tak skupiony na tym zeby wybrac dobry setup i strategie ze nie wcisnalem gotowosci :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajny wyścig :) kwali mialem słabe bo za każdym razem trafiałem na lmp1 które psuło mi szybkie kolko :( w wyscigu mialem bardzo fajna walke z Adziu lecz coś sie z nim stalo i po 1h jechałem juz sam do końca omijajac dublowanych oraz starajac sie nie przeszkadzać petardą z lmp1 :) . Bardzo mi się endurance podobają i jeśli mi czas pozwoli pisze sie na następna taka odsłonę (moze liga WEC). Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez GreyFox0311

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak coś również się pisze na tego typu ściganie.. :-D szkoda tylko, że wyszedł problem z ta kara.

Jeśli są chętni to trzeba się zastanowić czy śmigało jako fun race czy zastanawiamy się nad liga WEC.. drugie pytanie jaki dzień czy piątek lub nd na zmianę z ligą GT3? Oczywiście warunki, ust serwera itp takie same jak a wczorajszym wyścigu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli tylko będzie frekwencja to jestem za ligą WEC. Ale jak to ma wyglądać jak wczoraj to bardziej opłaca się organizować pojedyncze wyścigi. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam kilka pomysłów na takie długie ściganie. Może nie WEC ale też fajnie. Zaproponuję coś jeśli chcecie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim za wyścig było to ciekawe doświadczenie, a na bardziej po walce chyba z SeaAngel, no ale po pewnym czasie zaczęła strasznie gra mi się zwieszać, to raz tu na badzie to raz tam, i za utrudnienia przepraszam innych kierowców, a po zjeździe do boksu z wiecha. Szkoda, ale czekam na kolejny taki wyścig.

W sumie to wczoraj miałem same problemy, to z kompem, monitorem i pedałem hamulca minimalne dotkniecie i brał mi 100%

9 godzin temu, SeaAngel napisał:

- Arka - 2x jak się z nim zrównałem na prostej, to mnie spychał. Raz prawie się przykleiłem do bandy, żeby nie było kolizji. Drugi raz stwierdziłem, że nie ma takiego odpuszczania i oczywiście we mnie przywalił.

Tak było takie zdarzenie ja sam wylądowałem na badzie ale jak mowie komp mi przycinał, to raz na prawej to raz na lewej bandzie wylądowałem. A tak starałem się jechać ostrożnie, sam widziałeś wiele razy odpuszczałem, ja staram się nie utrudniać innym ale sorki najmocniej.

Edytowane przez arka97garaz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś wspominałem fajnie by było wykorzystać tory, na których nie jeździmy w gt3 i zrobić lige le mans series of Asia and America.
Mamy do wdrożenia tory takie jak: 
AMERYKA
-COTA
-LAGUNA SECA
- ROAD AMERICA?
-SONOMA?
- Long Beach

AZJA i ME
- DUBAI
- FUJI
- SAKITTO
-SUGO
-ZUHAI

(to tylko luźna propozycja)
Tak jak to było ustalone wcześniej możemy rozciagnąć lige gt3 i ustawić ją co 2 tygodnie żeby zmieścić w niedziele drugą lige endurance. Trzeba tylko chętnego co to ładnie zaplanuje, zorganizuje i będzie trzymał nad tym piecze. @tomessi ?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim za udany i pozytywnie umęczony wyścig ,oby takich więcej ,jeszcze mam problem z ustawieniami ,ale powoli dojdę co i jak ,obserwując przeciwników brakowało mi 10 km/h do maksymalnej prędkości,myślę że z czasem coś uda się dołożyć ,do następnego.

Króciutki filmik z wyścigu :rolleyes:

ps .Panowie czytając co powyżej to macie bardzo fajne pomysły ,realizujcie je a Yelon zawsze się na torze melduje,jestem 3X na Tak:upup:

Edytowane przez Yelon65

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje @Lukas!

Jak bym miał zrobić skrót z wyścigu to by trwał około minuty. Dwa zderzenia z Sawim, jeden dzwon z GTE przy lagu i jeden jak mi windows wyświetlił jakieś okienko :)

W trakcie wyścigu byłem pewien, że oba spotkania z Sawim były z jego winy. Jednak po obejrzeniu powtórki z drugiego spotkania okazało się, że to ja walnąłem go centralnie w bok, a byłem pewien, że jest za mną. Widoczność do tyłu w Toyocie zerowa. Crew chief informuje o aucie z boku 0,001 sek przed uderzeniem.

Po wczoraj nie zapałałem entuzjazmem do ligi endurance. Wiało nudą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, konji said:

Gdzieś wspominałem fajnie by było wykorzystać tory, na których nie jeździmy w gt3 i zrobić lige le mans series of Asia and America.
Mamy do wdrożenia tory takie jak: 
AMERYKA
-COTA
-LAGUNA SECA
- ROAD AMERICA?
-SONOMA?
- Long Beach

AZJA i ME
- DUBAI
- FUJI
- SAKITTO
-SUGO
-ZUHAI

(to tylko luźna propozycja)
Tak jak to było ustalone wcześniej możemy rozciagnąć lige gt3 i ustawić ją co 2 tygodnie żeby zmieścić w niedziele drugą lige endurance. Trzeba tylko chętnego co to ładnie zaplanuje, zorganizuje i będzie trzymał nad tym piecze. @tomessi ?

Ameryka

Watkins Glen

Daytona

Jestem za liga WEC :) mozna zrobic tak jak mowisz co dwa tygodnie w niedziele jesli wszyscy sie zgodza no i moze ludki z gt3 tez by pojechali troche endurance.

@Yelon65 mam pytanie , jak zrobiles ze masz takich fajnych inzynierow w boksie (glosy)

Edytowane przez GreyFox0311

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
52 minut temu, GreyFox0311 napisał:

@Yelon65 mam pytanie , jak zrobiles ze masz takich fajnych inzynierow w boksie (glosy)

Sam miałem to pytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale na qualu jakiś dziwny głos tego spottera. Taki wysoki (komunikaty o pozycji aut około)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W grze trzeba tylko zezwolić na aplikacje zewnętrzne, a tak to chyba nie ma żadnej filozofii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie , UDP-5

6 minut temu, MaXyM napisał:

Ale na qualu jakiś dziwny głos tego spottera. Taki wysoki (komunikaty o pozycji aut około)

Ich jest dwóch ,facet podaje wszystkie komunikaty i pomiary a babka podaje co się dzieje wokół ciebie

Możesz tym się bawić ,lektorów jest jak się nie mylę 4 lub pięciu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha. Jeden to inżynier a drugi spotter? Używam CC ale zostawiłem domyślne ustawienie. Nigdy bym nie wybrał takiego głosu na spottera ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam sobie ustawilem swoje imie i caly czas mnie motywuje inzynier:

"Darek, you failed this lap, You are a trash. Darek we can not win if You lame so much"

Dzieki crew chief. Najlepsza apka ever :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy wyścig dłuższy niż 1,5h zaliczony, udało się bez poważnych błędów, więc jestem zadowolony :)  Dzięki za wyścig, tylko szkoda, że część nie ukończyła.

Jeśli o mnie chodzi to na więcej niż jeden wyścig w tygodniu nie mam czasu, więc jeśli liga miałaby się odbywać naprzemiennie z GT3 to jestem za :0wink: ewentualnie na takich osobnych eventach też bym się pojawiał.
A jeśli chodzi o ligę to zastanowiłbym się czy multiclass ma sens. Fajnie mi się śmigało LMP1 ale wolałbym już pojechać minimum w dziesięciu w GTE.

Edytowane przez Lukas
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez mam ustawione imię żeby mnie fuckowal jak wyjadę poza linie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz