Yarek

Le Mans 24h Multiclass LMP1/GTE Endurance fun race

Wybór auta i klasy wyścigowej   23 głosów

1. 1. Wybieram

• Ferrari 488 GTE
    • Chevrolet Corvette C7.R
    • BMW M6 GTLM
    • Ford GT LM GTE
    • Aston Martin Vantage GTE
    • RWD P30 LMP1
      0
    • Audi R18 e-tron quattro (2014)
    • Marek RP 339H LMP1
      0
    • Toyota TS040 Hybrid

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

109 postów w tym temacie

9 godzin temu, konji napisał:

Gdzieś wspominałem fajnie by było wykorzystać tory, na których nie jeździmy w gt3 i zrobić lige le mans series of Asia and America.
Mamy do wdrożenia tory takie jak: 
AMERYKA
-COTA
-LAGUNA SECA
- ROAD AMERICA?
-SONOMA?
- Long Beach

AZJA i ME
- DUBAI
- FUJI
- SAKITTO
-SUGO
-ZUHAI

(to tylko luźna propozycja)
Tak jak to było ustalone wcześniej możemy rozciagnąć lige gt3 i ustawić ją co 2 tygodnie żeby zmieścić w niedziele drugą lige endurance. Trzeba tylko chętnego co to ładnie zaplanuje, zorganizuje i będzie trzymał nad tym piecze. @tomessi ?

Super pomysł :0wink:Powiedzmy, że mam chwilę wolną także mogę to ogarnąć. 

Może jednak dać to na piątek..?  8 - 10 rund ligę le mans series of Asia and America. :D

Dwie ligi zakończymy powiedzmy w tym samym czasie... Jeśli AALMS nie wypali.. mówi się trudno.. to nie będzie pierwsza i ostatnia liga, która nie wypaliła ;)

Według mnie ust serwera jak ost na Le Mans są fajnie na tego typu zabawę.. ale zawsze można coś delikatnie zmienić :)

Pytanie co z klasyfikacją...? Może zrobić zapis, że wybieramy jedno auto LMP1 i jedno GTE :D i na przemian jedziemy wyścigi :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz 30 miejsc? To dać 12 LMP i 18 GT. I sprawa załatwiona. A co do piątku to mnie to nie pasuje, wolałbym 2 ligi w niedziele.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie klasa  Indycar - tryb mieszany ,tego jeszcze nie było (chyba) fajny sezon by był:upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz w piątek przyszło trochę osób, ale był to taki luźniejszy tydzień i brak wyścigu w niedzielę 2 dni później. Więc traktuję to jako wyjątek i nie liczę w piątek na zbyt dużą frekwencję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki długi wyścig to raz na miesiąc lepiej robić. Częściej to się znudzi. Piątek wieczorem  to bardzo dobry termin jest. Nie rozumiem dlaczego niby ma być frekwencja słaba. Bo piątek? Nie dla każdego piątek to co tydzień okazja do zalania się w trupa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby to miały być wyścig raz na miesiąc w piątki tak dla zabawy. To ok. Ale jakby miała powstać liga WEC to dla mnie odpada piątek.

A co do wyścigów to ja nie widzę dlaczego nie można zrobić ligi WEC gdzie wyścigi będą trwać 1,5 - 2h. Tylko po prostu start byłby o 20. 30 min Q i 2 godziny wyścigu. I zabawa trwa. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 hours ago, Shadow_18_08 said:

Masz 30 miejsc? To dać 12 LMP i 18 GT. I sprawa załatwiona. A co do piątku to mnie to nie pasuje, wolałbym 2 ligi w niedziele.

30 to jest miejsc a nie kierowcow. Wiekszsa frekwencja jest na pierwszych wyścigach a potem spada i kończysz z 1/3 gridu. 

Imo w dzisiejszych czasach z tak małym zapleczem ludzi wieloklasowe endu nawet co miesiąc to za często. Nie żebym nie chciał. Ale w trzeciej edycji będzie się ścigało po 4 auta w klasie.

IMO endu raz na pół roku. Normalne ligi mogą mieć trochę dłuższe wyścigi (albo jakiś mix)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja pracuje na zmiany wiec w piat-kowej lidze mógłbym tylko startować co drugi tydzień. Jesli chodzi o niedzielę to praktycznie kazda mi pasuje chyba ze coś nieplanowanego mi wypadnie lub mam np. wakacje.

Edytowane przez GreyFox0311

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz