sebaws

07.01.2018 . Runda Pierwsza Lamborghini ST

58 postów w tym temacie

mam wrazenie, ze slightly mad studios zwolnilo wszystkich testerow. dzisiaj po odpaleniu Q, 3 razy zaliczalem zwieche ;-), jak juz po raz kolejny chcialem dolaczyc to wyscig juz sie rozpoczal.

masakra jakas.

moze to przez to, ze odpalilismy mistrzostwa zamiast standardowego pokoju. w sumie nie mam doswiadczenia z PC2, ale chyba w pc2 juz zaliczylem wiecej problemow z gra niz we wszystkich wyscigach jechanych w PC1.

[/quote

Ta gra to masakra błędów to co dzisiaj zobaczyłem to szok ! Kare jakie nalicza to jakaś komedia :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda gadać. Gra odpaliła mi się w chyba 20 klatkach i jakiejś pikselozie. Zresetowalem więc podczas quala. Po ponownym połączeniu szlak trafił zachowane setupy... ustawiłem z pamięci, ale już nawet nie zdążyłem wyjechać aby wykręcić jakikolwiek czas. Kolejna niespodzianka to początek wyścigu i ujęcie że zderzaka...i właściwie w tym momencie odechciało mi się grać...to tyle

Gratki dla szczęściarzy którzy nie mieli problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Graty dla zwycięzców i przeprosiny dla mojego teamowego partnera za mój wynik. Niestety to są skutki jazdy w GTS, która ogłupia i wyłącza myślenie. Zapomniałem o ograniczeniu prędkości na wjeździe do pit i za późno zahamowałem, no i skończyło się na dsq.

Ps. Pytanie regulaminowe. Czy w tym evencie obowiązuje zakaz wyprzedzania przed linią startu przy lotnym starcie?

Edytowane przez GTPL_oldboy1957

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza atakiem na moje zycie... w wyscigu nie wydarzylo sie nic co do tej pory sie nie wydarzylo jeszcze:... Do Italiii!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie musimy ustalić czy wyprzedzamy się po zgaszonych światłach czy za linią start meta. Mój błąd bo nie podałem dokładnej informacji. Start robimy po tym jak zgasną światła i wtedy można rozpaczać manewr wyprzedzania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się nie zatrzymujemy jak miało to miejsce wczoraj w pokoju 2 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co było w pokoju 2 bo nie wiem:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie powinno byc zatrzymywania, lotny start powinien byc na zasada takich na jakie pozwala gra, czyli gasna swiatla i dluga, zaczyna sie sciganie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest zielone światło i reszta gaśnie i full attack tak jest w realu tak gra pozwala i tak powinniśmy śmigać a nie wynaturzenie że dopiero na kresce S/M to powoduję dziwne sytuacje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gasną światła i ogień ;) a jeżeli mieliście zatrzymany to wina gry. Bo przed założeniem pokoju trzeba za każdym razem poprawić ustawieniach z ` zatrzymany na lotny `

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, sebaws napisał:

Gasną światła i ogień

Ok. Więc nie składam protestu na Tomaszana, który przed wjazdem na s/m przepchnął mnie poza tor i wyprzedził :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minutes ago, sebaws said:

Gasną światła i ogień ;) a jeżeli mieliście zatrzymany to wina gry. Bo przed założeniem pokoju trzeba za każdym razem poprawić ustawieniach z ` zatrzymany na lotny `

Nie było zatrzymanego. Ktoś tam dał na p1 po hamulcach aż do zielonego światła i cała kolumna musiała się zatrzymać xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No a ja sobie nie pojeździłem :@ 

Nie wiem co jest z tymi konfliktami w lobby. Przez 2h walczyłem z odblokowywaniem portów, static IP, MTU itp., wszystko co w necie znalazłem, żeby tylko nie było konfliktów. Efekt zerowy... Co bym nie robił to zawsze wyskakiwał NAT 2 wraz z notką o jakimś problemie fragmentacji pakietów IP... Podejrzewam, że problem jest po stronie mojego usługodawcy niestety...

No ale przynajmniej widziałem na żywo kasację Errora. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

co do wyścigu :)

u mnie czytanie ze zrozumiem pała wyjeżdżamy na start i co Gustaw widzi o kurczę 1h a je rozpisane wszystko tradycyjnie od kilku evetów 20 min i 40-45 min dwa wyścigi.

OK damy radę jeszcze na formującym ustawiam ad-hoc pit in na późnej szybko liczę paliwo itd. co będzie brzemienne w skutkach źle na szybko policzyłem zabraknie mi około 12L żeby ukończyć i przymusowy 2 pit in i opony slick miękki :( klapa totalna.

ale nic start ogień dwie pozycję już na prostej jest dobrze tłok 2 kółka

mijam przed zjazdem do pit nie wiem 2 kółko może dwa auta jedno w dziwnej pozie na dachu leży myślę co tu się wyrabia pewnie Error - moje obawy były zasadne później dowiedziałem się że to on dachował a jak :) 

chwilę trwa stawka się uspokaja ja ląduję na p5 czy p4 i z kierownikiem Matamanem co to się działo do połowy wyścigu jedziemy razem on jest deczko wolniejszy trawa to 15 minut.

wyprzedzania macanki jazda na zderzaku jazda we dwóch w zakrętach w szykanach po szybkich zakrętach przy ponad 200km/h obok siebie żaden nie sprzeda skóry tanio oj nie i moja w pipę świetna strategia na 20 min wyścig daje znać dociągam gdzieś do 25 min z matem obok i włącza się żebrak mruga jebaniec na czerwono trzeba tankować i co na ost. zakręciem przed pit-in wyprzedzam Mata ale muszę odrazy zjechać na pitstop.

tracę na tym dużo w sumie jakieś 3-4 pozycję wyjeżdża za miało paliwa opony miękki slick po 3-5 kółkach męczarni zjazd po paliwo i twardy slick i widzę że tracę około 20 sek do Seby.

decyzja albo spłonie to lambo silnik wybuchnie ja się spale ale jazda na 120% abs off tcs off kręcę ją do odcinki 12 minut do końca.

seba wiem że mnie widzi że topnieje jego przewaga na zużytych oponach

i czas 0:00 czołówka kończy nas na końcu wypuszcza na jeszcze jedno kółko mówię teraz będzie szansa silnik już 35% czuję że się smaży elektronika w aucie 5-6 sek stary do seby i ciśnę do końca seba robi błąd przed ostaniom szykaną wyprzedzam macham mu z uśmiechem przez boczną szybkę nie dał rady psychicznie się poddał nie jestem ostatnim z jadących jeszcze w stawce mój mały sukces :D 

żona na koniec mówi mi jak zwykle że dziwnie oddychałem a na takim skupieniu u mnie to wygląda jak u lorda Vadera 

Edytowane przez Mariusz B
Mam nadzieję że ten sposób nie określasz swoich dzieci itd. Czyżbym zrobił błąd zdejmując bana ?
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój wyścig to pomyłka. Zaczęło się od tego że z chłopakami lataliśmy przed w deszczu. No i na kwalifikacje zmieniłem opony ale tylko z jednej strony i strasznie dziwiłem się że nie mogę zejść na 2:06 a max było 2:08 . Strat udany awans ale do pierwszego zakrętu spin drugi zakręt spin no i widzę opony deszczowe. Odrazy boks i jazdy na jednym komplecie cały wyścig. Cel na wyścig było zdobyć chociaż punkt udało się 2 a były by 4 ale końcówkę Gustek mnie dopadł. 

Pytanie do @mietekpl czemu nie dał znać że go zabraknie !!??:zezloszczony: ja rozumiem że coś może wypaść ale o tym się mówi z szacunku do reszty zawodników. 

Kolejna sprawa router. @Khasius weź kup pożycz nie wiem nowy router . Co wyścig masz to samo .Umnie ten sam problem był od kiedyś zmieniłem router Wszystko gra a nat 2 musi być. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@sebaws No z zakupem nowego routera muszę się niestety wstrzymać, chyba, że znacie jakiś dobry do 100zl. :D Pożyczyć niestety nie mam skąd...

Edytowane przez Khasius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymień u operatora internetu Ja tak zrobiłem i pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Z tym zatrzymanym startem to głównie moja zasługa, ale to przez błąd gry. Dojeżdżając do prostej startu/mety zauważyłem stojące auto na prostej i nie wiedziałem czy to SC czy jakiś zawodnik i sie zatrzymałem. Zgodnie z wszelakimi zasadami wyścigowymi powinien w takiej sytuacji nastąpić albo restart albo dodatkowe okrążenie formujące, bo potem mi to zbugowane auto stało na prostej przez cały wyścig. Drugi raz postąpiłbym tak samo. Zreszta na filmiku streamerskim widać jak auto duch tam stoi.

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem za49 zł śmiga aż miło a Chyba to nie majątek. Na99% wina router 

@meewosh to  @Danek8889 zapomniał gaz w kuchence wyłączyć hahaha:0LOL:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Popiolek1986 Niestety/stety mam własny router, bo operator życzył sobie sporo za wynajęcie ichniego. (lokalny dostawca - jedyny który miał łącza podpięte, więc co mu zależało przywalić)

@sebaws A jaki model jeśli można spytać? Niestety priorytetem są inne wydatki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój wyścig na Silverstone był całkiem spoko lecz nie udało mi się uniknąć pewnych błędów które oczywiście wynikały tylko i wyłącznie z mojej winy.

W kwalifikacjach poszedłem na żywioł i postawiłem wszystko na jedną kartę jadąc jedno okrążenie bardzo dynamicznie Co dało mi P2. Doskonale zdawałem sobie sprawę z tego że Sylwester nie odpuści i wielki szacunek oraz gratulacje dla niego.

Jeżeli chodzi o sam wyścig Wydaje mi się że było w porządku i początkowo starałem się trzymać Sylwestra co nie było łatwe ale niestety przez mój błąd poleciałem na tarce przed długą prostą i szansę na dogonienie Sylwestra który trzymał niezłe tempo legły w gruzach. Potem przez długi czas walczyłem tylko z Tomkiem który wyraźnie nie odpuszczał. Po zmianie opon Tomek Wyprzedził mnie i musiałem go gonić. Przeprowadziłem dwa ataki z czego na pierwszym zbyt agresywnie ale momentalnie oddałem pozycje Tomkowi z kolei na drugim udało mi się go wyprzedzić i tak dojechałem na P2. Wyścig bardzo udany dynamiczny oraz nieprzewidywalny. Gratulacje dla Zwycięzców i dla wszystkich uczestników którzy wytrwali do końca.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Problematykę NAT2 przerabiałem w ghost recon wildlands, generalnie zmiana routera Ci w niczym nie pomoże w sposób natychmiastowy. Ogólnie poczytaj o DMZ w routerze. Generalnie radziłbym forum/reddit wildlands poczytać pod kątem portów, tam eksperci spokojnie mogliby doktorat bronić.

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Meewosh co się stało czemu wyszedłes z lobby? Mogliśmy mieć fajne punkty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DMZ sprawdzę, ale jak przekierowania itp. nie zadziałały, to wątpię, że to coś poprawi. Zostaje wymiana routera, albo telefon do operatora i sprawdzenie czy nie mają tam jakiś blokad (o ile się da dodzwonić :0dash2:).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz