sebaws

07.01.2018 . Runda Pierwsza Lamborghini ST

58 postów w tym temacie

W sumie to nie sprawdzałem podłączenia PS4 bezpośrednio do modemu z ominięciem routera (ale to wieczorem dopiero będę mógł sprawdzić). Wtedy jakby działało, to wiadomo, że router na śmietnik.:zapytanie: A jak dalej kupa, to operator w kulki se leci. 

Old, właśnie nad tym routerem najbardziej się zastanawiałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do pierwszego wyścigu podszedłem zupełnie nieprzygotowany ostatni trening i ustawianie samochodu robiłem jeszcze w starym roku,wiec na wiele nie liczyłem. Kwalifikacje to czas dający start z P5 pierwsza trójka po za zasięgiem. W wyścigu celowałem w max P4 bo miałem niewielka stratę do Errora który właśnie z tej pozycji startował a wiedziałem ze napewno coś zrobi w wyścigu i wystarczy się go blisko trzymać,o dziwo dość długo jechał dobrze i nawet udało się wykorzystać błąd Diego i awansować na P4 bez walki z errorem który również zyskał pozycje,starałem się utrzymać za i wyczekując błędu kolegi liczyć na P3 długo nie czekałem i errorek popełnia błąd ale jego zachowanie po błędzie jest tak tragiczne i bezmyślne ze zamiast spojżeć czy nikt nie jedzie postanawia wiecheć wprost pod moje auto które po tym kontakcie jest poważnie uszkodzone i jestem zmuszony do podjęcia ryzyka i zjechania na przedwczesny PIT po którym ląduje na przedostatnim miejscu,od tego momentu liczyłem tylko na to ze nie zacznie padać i uda się coś odrobić i to się udało kończę wyścig na P3 po gonitwie o być albo nie być w tym wyścigu.

Wideo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie mój pierwszy wyścig (pokój B) zaliczam paradoksalnie do udanych. Pomimo błędów z niewiadomo "czym", ponieważ musiałem 2  restartować konsolę oraz neta żeby dopiero "coś" zaskoczyło. Widzę po wpisach że nie byłem sam :(.

#Kwalifikacje - tragiczne (treningi -,5,5s) 
#Start - też tragicznie bo przy zielonym jakiś zator powstał i spanikowałem jak większość, zamiast widząc zielone bezpiecznie w długą to stałem żeby nie wyprzedzić przede mną i nie dostać kary lol :) 
#Wyścig - od 1 do +40min udawało mi się jak na moje umiejętności trzymać fason bez dużych błędów przez dłuższy czas napędzany gebskyt'em w lusterku :P. Wszystko walnęło po zjeździe do Pitu gdzie po wyjeździe auto zachowywało się i jeździło jak na deafaultowym setupie (na zakręcie #4 w większości spin ;/). Tak czy siak mam nadzieję że Zieloni nie złożą broni @Rufi79  #ForzaMonza 

Mvp - Danek i jego zepsuty akumulator :) 

ps - sorki za stukanie łopatkami w mic'u we Włoszech już nie będzie. 

Do usłyszenia na treningach PIONA!.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Sprawdzilem polaczenie PS4 bezposrednio do modemu, z pominieciem routera i wyglada na to, ze to nie router jest problemem, bo mam identyczne objawy. Najwyrazniej moj dostawca internetu cos blokuje...

Edytowane przez Khasius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki dostawca internetu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toya, lokalny provider.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zadzwoń do nich powinni pomóc.Mój szwagier miał problemy z natem właśnie w toya i jednym telefonem konsultant zdalnie rozwiązał problem.

Edytowane przez gabdob

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz