sebaws

14.01.2018 Runda Druga Lamborghini ST

58 postów w tym temacie

Setup na deszcz..... Podnieś fure - gotowe. Nie musisz dziękować.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne. hahahahahah. A docisk, sprężyny, amortyzatory, dyfer i wreszcie opony ustawią się same :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mattaman jesteś niezwykle pomocny a co najważniejsze bardzo dowcipny. Uśmiałem się oj uśmiałem aż skończyć nie mogę . litości kolego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mi się wydaje czy jednak trochę za bardzo się tym przejmujesz? Rozumiem że ktoś może być perfekcjonistą, ale nie przesadzajmy. To tylko zabawa.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Mat, to tylko zabawa i ja też wciąż to powtarzam. Ale żeby zabawa była dobra, to trzeba się do niej dobrze przygotować, bo zabawa ta polega na rywalizacji z innymi na torze. Jak się nie przygotujesz, to walczysz tylko ze sobą, a jaki to fun?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mattaman że skrajności w skrajność. Słuchaj żeby było jasne .dla mnie pcars2 to tylko gra i uwierz mi że wcale nie muszę się z wami ścigać bo mam też inne rzeczy na głowie. Pozatym na rynku jest masa innych gier i mogę grać gdzie indziej i nie słuchać drętwych wywodów na temat życia i twoich przekonań tudzież rad których mi udzielasz. Ja pytałem o co innego a tyi jakieś głupie sety proponujesz. Arogancja na bok. Uwierz mi że odkąd gram w tą grę umiem sobie z setem poradzić SAM. nie potrzebuje pomocy a zwłaszcza od takiej osoby jak ty.dzieki i nie udzielają się nie pytany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że dyskusji mamy wystarczająco z każdej strony i pasujemy sobie humory jak i atmosferę. Chill i zapraszam na rundę 3 w niedzielę. 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z kwalifikacjami to był żart więc spokojnie i bez spiny trenować !!! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.