sebaws

04.02.2018 Runda Piąta Lamborgini ST

11 postów w tym temacie

pogoda jaka bedzie na imola kiedy losowanie ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc tak. Chcę wprowadzić małą zmianę pogodową. Będzie dostępnych 6 slotów pogody. 

1 słonecznie 

2 lekkie zachmurzenie

3 lekka mgła 

4 duże zachmurzenie

5 pochmurno 

6 deszcz 

I tak ja w niedzielę na swoim kanale YouTube https://www.youtube.com/user/sebaws98  o godzinie 20:30 live losuje wszystkie 4 słoty pogodowe przy pomocy kostki .  I tak  pogody przypisane do numerów od 1 do 6 jak powyżej. Zobaczymy jak to wyjdzie teraz ;);

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy deszczu zawsze są ekscesy. :fajnie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jesteście pewni, że wszyscy będą mieli deszcz i nikt nie będzie miał tylko jego pozorów jak na Lagunie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do losowania.... 

Masz 4 sloty. To losujesz 1 i wypada slonce.. To znaczy ze przy losowaniu 2 mozesz wylosowac ten slot z 1 losowania? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie jak rzuca kostką to wyniki mogą się powtarzać. Wtedy możliwy jest nawet 4x deszcz. No chyba, że będzie przerzucał powtarzające się warunki, to będziemy mieli różnorodność.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na lagunie była burza i to samo na imoli Więc wtedy były cyrki.a przy zwykłym deszczu nie było jaj. A sloty mogą się powtarzać czyli 4 x słoneczko może być

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rób na ostatnim deszcze zwykłe bedzie dobrze na koniec sie opony zmieni ile tego bedzie 10 min ? bedzie fajnie Imola trzeba w deszcz dobrze zgłębić tam robią się kałuże po kolana ale w tak krótkim czasie nie zdążą chyba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 6.02.2018 o 10:28, sebaws napisał:

A więc tak. Chcę wprowadzić małą zmianę pogodową. Będzie dostępnych 6 slotów pogody. 

1 słonecznie 

2 lekkie zachmurzenie

3 lekka mgła 

4 duże zachmurzenie

5 pochmurno 

6 deszcz 

I tak ja w niedzielę na swoim kanale YouTube https://www.youtube.com/user/sebaws98  o godzinie 20:30 live losuje wszystkie 4 słoty pogodowe przy pomocy kostki .  I tak  pogody przypisane do numerów od 1 do 6 jak powyżej. Zobaczymy jak to wyjdzie teraz ;);

bylo losowanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz