sebaws

Wnioski o Kary i Incydenty na Torze

52 postów w tym temacie

Wnioski o Kary

Czas na złożenie wniosku: 48 H

Informacje o podjętych decyzjach będą ogłoszone najpóźniej do soboty  23:59 czasu PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mamy pierwszy formalny wniosek w tym evencie na kolegę Errora za niezachowanie ostrożności i wjazd wprost pod moje auto

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zwiazku ze mamy zawody teamowe to dajcie mi kare startu z ostatniej pozycji. Bo w ten sposob Martusia nie dostanie ujemnych pkt

Sent from my Samsung SX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minutes ago, Sir Siekier said:

W zwiazku ze mamy zawody teamowe to dajcie mi kare startu z ostatniej pozycji. Bo w ten sposob Martusia nie dostanie ujemnych pkt

Sent from my Samsung SX

Niestety. Jeden za wszystkich... Itd ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brawo dla Errora. A tak na serio to ewidentna wina za taki manewr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorka za offtop ale powiedzcie mi jakim cudem jesteście w stanie zapisać powtórkę z godzinnego wyścigu? Mnie pisało, że przekracza 1 Gb i doopa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najprościej - możesz ustawić konsole na godzinę nagrywania w tle i po wyścigu za pomocą share zapisujesz. 

Możesz robić stream na yt I też to zapisać online. 

Ostatnia opcja to wrzucasz przed każdym wyścigiem wszystko co gra ma zapisane i jest po problemie. 

Ps. Jeśli masz pro to nie zapiszesz, bo ono nagrywa w wyższej jakości te powtórki. @GTPL_oldboy1957

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi @GTPL_oldboy1957 zapisało normalnie tyle że ja kasuję wszystkie powtórki z gry mam tylko jedną ostaniom

@Sir Siekier error kurczę zachowujesz sie jakbyś od wczoraj jeździł naprawdę na ciebie to już nie ma szansy chyba 

gdyby nie twój Team w postaci Marty to był odstawił Ciebie z karą "-" i do pokoju B 

kawil to nie wszystko wiem że umiesz jeździć w wyścigu może skup się na jednym 2/samochodach eventach i jednej grze bo co za dużo to i świnka nie zje.

ja w Ciebie jeszcze wierzę ale znów będzie na Ciebie nagonka Marcinku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodnie z regulaminem wyścigowym i taryfikatorem kar Errorowi za swój "wyczyn" należy się -25pkt. Jaką karę ostatecznie dostanie, zależy od decyzji pozostałych arbitrów i organizatorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, axeMaltesse napisał:

@GTPL_oldboy1957 mam nadzieję, że bierzesz pod uwagę nowy taryfikator? 

Oczywiście.

c. Kolizja powodująca zjazd poszkodowanego do box-u w celu naprawy w tym również na  starcie kara -25 pkt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O skopiowałem stary. Tam jest już - 15

+ sieniak nie zjechał do boksu, a pojechał dalej :)

Ale mam już fajna karę dla Pana rozwalki, bo na niego pkt nie działają tak dobrze :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@axeMaltesse zjechałem na następnym okrążeniu bo uszkodzenia były zbyt poważne aby jechać dalej i nie tracąc

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Należy podać definicję określenia "powodująca zjazd do boxu". Bo można mieć uszkodzenia 60 i nie zjechać, a można mieć 10 i zjechać. Jak to interpretować w takich przypadkach? Jeśli da się na repach zobaczyć uszkodzenia po kraksie u każdego to proponuję dodać do taryfikatora przelicznik procentowy zniszczeń, aniżeli określenie które zacytowałem powyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O skopiowałem stary. Tam jest już - 15

+ sieniak nie zjechał do boksu, a pojechał dalej

Ale mam już fajna karę dla Pana rozwalki, bo na niego pkt nie działają tak dobrze :p

Mow ta kare bo nie wiem jak trenowac... Czy DD czy Powerrrr??

Sent from my Samsung SX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 hours ago, Sir Siekier said:

Mow ta kare bo nie wiem jak trenowac... Czy DD czy Powerrrr??

Sent from my Samsung SX

Otrzymujesz - 10 pkt + przejazd przez boks na starcie, mianowicie po 1 okrążeniu, ponieważ gra będzie karać osoby wyprzedzające ciebie jak będziesz zjeżdżal. Także kwali, start i okr 1 widzę twój zjazd :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli startujemy... Mam jedno kolko aby rozwalic tylu ilu sie da... Po czym zjechac naprawic sie i scigac sie dalej :)

Sent from my Samsung SX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Sir Siekier ( error) dostaję karę za incydent z Sieniem - 10 punktów plus po okrążeniu formującym muszisz przejechać przez boks.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej ej....2 kary i 2 rozne.... To juz przegiecie. Jeden jasny i czytelny wniosek ma byc. Ja jako poszkodowany muszę go rozumiec. Wasza rola polega na tym aby kare tak sprecyzowac aby nie byla dwuznacznie zrozumiana.

Sent from my Samsung SX

Piszac to teraz juz wam daje do zrozumienia ze nie rozumiem jaka jest w koncu moja kara.

Sent from my Samsung SX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czego nie rozumiesz?? Dostałeś -10 punktów i karny przejazd przez boks po formującym kółku. Może to Cię uspokoi na torze ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Sir Siekier napisał:

Czyli startujemy... Mam jedno kolko aby rozwalic tylu ilu sie da... Po czym zjechac naprawic sie i scigac sie dalej :)

Sent from my Samsung SX

Tak. Po ostrym starcie przejeżdżasz kółko, rozwalasz ilu chcesz i nie zjeżdżasz się naprawić, tylko PRZEJEŻDŻASZ przez boksy bez zatrzymywania się. Jeśli chcesz się naprawić, to będziesz musiał zjechać jeszcze raz :D

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję chłopaki oczywiście w formie żartu żeby error miał włączony tak zwany tryb casual ze strzałkami linią oraz automatycznym podpowiadaniem Po której stronie znajduje się samochód.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W przypadku like od osoby zarzadzajacej czuje sie w obowiazku zastosowac takowa rade

Sent from my Samsung SX

Tym razem mam screenshot a04474275a1ad924e9ee504ab5ea1d55.jpg

Sent from my Samsung SX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się