Krzysiek KXN

8 RUNDA BTCC by PMC | Snetterton /Silverstone | 23.12.2017 | GODZ 19:30

25 postów w tym temacie

Zapraszamy na 8 RUNDĘ PMC BTCC by PMC

Tor: Snetterton 100 oraz Silverstone  (NAJKRÓTSZA WERSJA)

Sobota 23.12.2017

GODZINA 19 50 wyścig 19 30 kwalifikacje

2 wyscigi na snetterton 100 i 1 na silverstone (najkrótsza wersja) zaległy!!

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Kwalifikacje – Czas startu: 13 00, Długość sesji 20min

1 Wyścig – Czas startu: 14:00, Długość sesji 15min

2 Wyścig – Czas startu: 15:00, Długość sesji 15min

3 wyscig ( SILVERSTONE ZALEGŁY) - 15 min

Pora roku – lato

Tryby pogody – 1

Prognoza pogody – Bezchmurnie

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

Okrążenie formujące – Nie

PRZEBIEG RUNDY

Kwalifikacje 19 30-19 50

1 Wyścig godz. 19 50 (czas trwania 15min)

2 Wyścig godz. 20 10 (czas trwania 15min)

3 wyscig 20 25 (15 min) ( SILVERSTONE)

PIT STOP NIE JEST OBOWIĄZKOWY!!!

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

Discors:  https://discord.gg/xQ3RqUp

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmccup

@L-Torch @Alfred99 @konji @MaXyM @GreyFox0311 @Lukas @AjsHDP @SeaAngel @sawi23 @LukasDrd @Mr.X @EERY @tomessi @J@zzu @Patjx @Baltazar @Darekfil1 @YaNePonimayu @Thorinbur @kamil7199 @Gaddtg @arka97garaz @zombie633 @dantedin55  Jak macie czas na tą ostatnią runde sie zabawić to zapraszam chciałbym zeby chociaz na tej ostatniej rundzie była zdecydowanie lepsza frekwencja takze jezeli trzeba by było godzine zmienić na pozniejsza bo komu nie pasuje ALBO przełozyć na piątek/sobote to dajcie znać!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wiem, czy mam siły uruchamiać tę grę. Ostatnio non-stop jakieś problemy. Zobaczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, SeaAngel napisał:

Ja nie wiem, czy mam siły uruchamiać tę grę. Ostatnio non-stop jakieś problemy. Zobaczę.

Widzę że nie jestem sam jak nie zawiesi mi się to wczoraj po prostu gra stwierdziła że nie mam kierownicy :/ a cóż postaram się być . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, SeaAngel napisał:

Angel myślę że masz problem ze sprzętem (pedalsy) coś jest nie tak z enkoderami albo z sygnałem, możę kabelek coś walnięty, raczej nie jest to wina gry, mi tak szalał jeden potencjometr w pedalsach pryskałem go takim preparatem zwanym contact i pomogło 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym moze dolaczyl na jeden wieczor. Rozumiem ze jutro to nie bedzie bo wersja Snet nie zostala podana (?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może mi się uda polecieć, ale nie obiecuje. godzina za wczesna, ale może synek odpuści ojcu na wyścig ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja postaram sie byc. Ale wyscig 15 min... to jak autkami elektrycznymi w wesolym miasteczku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie... W-E-S-O-Ł-Y-M miasteczku. Że zbliża się wesoły czas świąt, to wpasowuje się idealnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetne ściganie dzisiaj było. Dzięki Panowie! Na ostatnim wyścigu oddech Maxyma wywoływał u mnie dreszcze xD

20171223201446_1.jpg

20171223204116_1.jpg

20171223210103_1.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swietne wyscigi. Nie sadzilem ze wskakujac tak z doskoku do nowego auta, na nieznane tory bede mogl w ogole konkurowac. Przypuszczalem ze sie tylko przejade.

O ile Silver to nic ciekawego (mimo ze przywiozlem P2) to Snett200 niesamowity, ciasny, ciasne nawroty. W VR na nawrotach spogladalem przez boczna szybe kontrolujac odleglosc od linii ;) W pierwszym wyscigu startujac z 3 miejsca udalo mi sie szybko przebic na P1 i potem odskoczyc. W drugim atak na L1T1 przypuscili agresywniej inni kierowcy. Po malej kolizji i walce z kolejnymi autami zaczalem gonic Konji. Ten podobno slyszal moj oddech, mimo ze mimo ze uzywam PTT ;) to musialem mocno naciskac ;) Niestety braklo czasu aby bezposrednio zaatakowac

Jeszcze raz dzieki za fajne sciganie. Dzieki ligowym tylko wyscigom mam juz licke C ;)

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za wyścig i za całe BTCC. Potwierdzam, ciekawe wyścigi. Szkoda tylko w drugim wyścigu tego karambolu na 1. zakręcie. Miałem przypuszczam najmocniej poobijany samochód, ale połowa stawki się tam uszkodziła lub dostała kary.

edit: Się zastanawiam, czy soboty jednak lepsze od śród, czy to jednak kwestia tego, że dzień przedświąteczny, a jutro nie ma wyścigu, więc sobie trzeba na innym odbić...?

Edytowane przez SeaAngel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, MaXyM napisał:

Swietne wyscigi. Nie sadzilem ze wskakujac tak z doskoku do nowego auta, na nieznane tory bede mogl w ogole konkurowac. Przypuszczalem ze sie tylko przejade.

O ile Silver to nic ciekawego (mimo ze przywiozlem P2) to Snett200 niesamowity, ciasny, ciasne nawroty. W VR na nawrotach spogladalem przez boczna szybe kontrolujac odleglosc od linii ;) W pierwszym wyscigu startujac z 3 miejsca udalo mi sie szybko przebic na P1 i potem odskoczyc. W drugim atak na L1T1 przypuscili agresywniej inni kierowcy. Po malej kolizji i walce z kolejnymi autami zaczalem gonic Konji. Ten podobno slyszal moj oddech, mimo ze mimo ze uzywam PTT ;) to musialem mocno naciskac ;) Niestety braklo czasu aby bezposrednio zaatakowac

Jeszcze raz dzieki za fajne sciganie. Dzieki ligowym tylko wyscigom mam juz licke C ;)

Jak przeskoczyłeś na P2 w drugim wyścigu miałem jakieś 3,5s przewagi, myśle sobie luzik dam rade. Po pierwszym Twoim okrążeniu na p2 było już 2,8s no i właśnie wtedy zacząłem czuć ten oddech :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzyjcie sobie filmik i tez przeanalizujcie. Nie mam do niczego pretensji, do SeaAngela też chyba dość ostro jechałem, ale chodzi mi o (0:10-1:00) i (2:36)Strasznie dużo było od was za poznych dochamowań przez co druga osoba lądowała "w rowie". W 2 wyścigu przez to potęznie ucierpiałem z SeaAngelem i znów musiałem gonić, ale fajna zabawa była.

OAAAH najlepsze 3 wyścigi jakie były w BTCC. Silverstone z best lapem i odjazdem do samego końca. Jestem zadowolony.

2 wyścig - Snetterton. Nie wiem jak to sie stało, ale przez liczne uderzenia we mnie daleka pozycja i odrabiałem z przedostatniej. Udało się wskoczyć na 3. +best lap.

3 wyścig - Wiedziałem by przegonić SeaAngela brakowało mi około 10 punktów i musiałem wygrać. Po znakomitym starcie BUm w 1 zakręcie.. @RiffMajster wleciał na prędkości w @SeaAngel .. i było po mnie. Do tego w 2:36 ciekawa znowu walka alle rif mi miejsca nie zostawił. Udało mi się jednak jakoś pyknąć. Gonić goniłem znowu z best lapami.. ale z taką stratą niestety nie było szans po starcie.

Z tego co pamiętam było tak nerwowo, ze było tez za ostro w paru momentach ode mnie, na szczęscie emocji nie zabrakło. :D

Tylko miałbym ogromną prośbe aby zwrócić uwage na te dochamowania i jezeli nie jest sie pewnym zwolnić. (2 wyścig)

PS. KONCÓWKA w filmiku jak w F1:D:D  4pkt przede mną SeaAngel  w generalce. :( Graty, mogłem jednak nie Lyyden : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rep z pierwszych minut wyscogow na Snetterton.
Rwanie powtorki to wina kamer na Snetterton.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz