magikgt1980

Thrustmaster T100 PS4

16 postów w tym temacie

Witajcie!Powiem krótko.Skłaniam sie do kupna kierownicy,nie mam 1500 zeta na wypasa,ale skłaniam sie nad Thrustmasterem T100.Ktoś ma?Za i przeciw ::) Dotychczas jezdziłem na PC na Logitechu Force GP i byłem zadowolony,szczególnie z pracy FF,jak odczucia bedą porównywalne to byłbym zadowolony.Nie chciałbym wydać 4 stówek na byle szajs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek ma pogadaj z nim. Z tego co wiem to mega zadowolony :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem,wiem.Ale on chyba dopiero pierwszy wyścig na niej,ale zagadam z nim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nieee coś mi sie wydaje ze juz na mazdzie prowadził kierownicą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bo na padzie jak to powiedzial m3ritum to lekka profanacja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trustmaster ma lepszy FFB jak logitech, jedyny minus to tylko 270 stopni obtou koła, ale w carsach czy innych konsolowych grach to nie przeszkadza, nawer na pececie sprawdzałem to tez spoko się jeździ na. 270

Wysłane z mojego I213 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakt taki ze na te max 400zł na ps4 to nic innego nie kupisz. Logitechy nie działają na ps4, fanatec nie ma kierownicy za takie pieniądze a reszty firm nie biore pod uwage.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie na kierownicach nie znam jestem laikiem, więc moje zdanie raczej niewiele Ci da, ale..

Ludzie pisza e nie T100 bo za tania bo ma słaby kąt bo nie ma FF, bo to bo tamto, ja gram krótko, 2 tygodnie, ale jak słucham jakie niektórzy maja problemy z kierownicami za które majątek zapłacili, to cieszę się że kupiłem T100 ;) bo jak mnie wkurzy to wyrzucę, i kupie nowa, bo jest tania, i nie będzie mnie to boleć, nawet jak będzie miała defekt.

Jeździ się super, ale Ja nie mam porównania, na innych nie jeździłem, podstawą dla mnie był stojak whell stand pro, do tego modelu ,przez co jeździ sie latwiej, i nie trzeba kombinowac z zadnymi biurkami, mocowaniem pedałów, do tego jest stojak.

Z rzekomych wad:

Mnie 270stopni nie przeszkadza w ogole

FF jest i działa fajnie (IMO jest mocny)

Kierownica jest dość mala (średnica kółka) ale trzyma sie dobrze (plastik, guma, łopatki chyba metal ) pedały plastikowe

Nic nie skrzypi nic nie stuka, nic nie puka, pedały nie są za miękkie, (gram boso może jakbym w butach czy jakiś klapkach grał to miałbym inne zdanie)

wrzucę Ci to co napisał mi Pistak w naszej grupie klanowej na fejjsie jak napisałem że kupiłem T100:

Pistak napisał:

Też mam to koło, przede wszystkim dobre ustawienia kiery jak i FFB. Googluj to "Jack Spade - FFB Tweaker Files". No i polecam wymienić sprężynę od hamulca na twardszą. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Na One jest na tych samych podzespołach F458, tylko że można wyrwać taniej. Ja wiedziałem, żeby ją kupić przed premierą Pc, dałem 280 z nową, zaraz po premierze podskoczyły do 350-400, a T300 z 1000-1200 do nawet 1500. Nie wiem jak teraz z T300.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no o to mi chodziło :) Raczej na pewno kupuje, 270 stopni mi w Project Cars wystarczy w zupełności,dotychczas miałem Logitecha 180 stopni i nie narzekałem.Ile dałeś za stojak?Chodziło mi o jakość FF,ale jak piszesz że jest ok to biore,bo kiera bez FF to już wole pada :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FFB w Thrustmasterach jest świetne, miałem kiedyś 270 stopni FF 430 tu jest moja recka http://forzamotorsport.pl/topic/1629-kierownice/ kiera na prawdę genialna jak działa z P CARS na Ps4 (a chyba działa) to z czystym sercem polecam, bo koło kierownicy jest chyba większe jak w T100

w tej 430 jest 28 cm średnica. Jak się przesiadłem z niej na G27 to się załamałem jakością FFB w G27 taka nędza więc szybko się pozbyłem G27 i kupiłem Fnateca, ale nadal tęsknie za FF 430

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stojak do T100 kupiłem od razu razem z kierownica w hipermarkecie, i kosztowął 319 PLN kierownica 369 PLN razem 688 PLN.

http://www.mediamarkt.pl/produkty.html?query=wheel+stand+pro+&kat_id=

Stojaki w media ,ale niewiem który to mój :) wszystkie sa podobne, a tu zaden nie jest chyba do mojego modelu

to jest kierownica o której pisze Mariusz ?

http://www.e-vox.pl/prod,p,10398

Nieco droższa jest,ale wygląda nieźle, tyle że nie widzę żeby ja można do PS4 podłączyć ,trzeba by było jeszcze zobaczyć czy jest wspierana przez PS4 lub project cars

jeszcze znalazłem w media ale chyba jest tylko pod PC

http://www.mediamarkt.pl/kierownica-thrustmaster-ferrari-f430,id-163381

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie wspiera Project Cars ale na PC.Nigdzie nie jest napisane ze dziala z PS4,tylko PS3 i PC...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niestety nie jest wspierana na PS4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak bys potrzebował to ja mam do sprzedania wheele stand pro pod g27 ale powinna przypasować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cale marzenia szlag trafił.;)

Dobra,teraz tak.Ta kiera T100 jak rozumie nie ma dwoch wersji do ps3 i inna do ps4?Bo jestem juz we wszystko w stanie uwierzyć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz