konji

1 RUNDA |Zolder| 14.01.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

79 postów w tym temacie

@L-Torch zapraszam, wystarczy wygrać licytację :kierowca:

Jest na allegro? Daj linka

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

licytacje na miejscu, od godz 10:00 pod M1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie jaka jest procedura startowa? Start z miejsca czy lotny? Jeżeli lotny to czy będzie jakaś symulacja startu pod koniec treningu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Start Lotny z automatu z formowaniem jeżeli nie bedziemy restartować. Jeżeli będziemy restartować, lotny ręczny. Procedura nagrana w dziale z regulaminem.

Kto jeszcze się nie dodał do discorda, prosze zróbcie to teraz a nie przed wyścigiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dziś też nie dam rady, praca a po drugie muszę dziś wyjechać dużo wcześniej wiedz kolega  @Alfred99 sam dziś prezentuje Team, sorki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to pojezdzilem... w ostatniej chwili zmienialem setup wyscigowy. Ta gra jest pojebana.. milion klikow zeby zmienic jeden prametr.
No i nie zdazylem wcisnac ready. Stalem w picie, myslac ze moze mnie gra wpusci (choc pamietalem ze w przeszlosci w podobnej sytuacji nie wpuscila na tor). w pewnym momencie auto wyjechalo samo z boxow zatrzymujac sie na scianie oddzielajacej pitlane i tor. A w momencie greeen wrocilem do garazu z komunikatem ze to koniec wyscigu. I mozliwe punkty poszly sie walic.

Niby przez wlasna glupote. Ale mechanice gry tez duzo brakuje. Jaki problem wypuscic kierowce z boxow? I jaki problem uruchamiac race na wyrazne zadanie "managera" wyscigu?

Edytowane przez Mariusz B
Nie klniemy na forum, Na razie słowne ostrzeżenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech, znowu to samo co na Barcelonie i pograne :(

W przyszły weekend muszę się zmobilizować i sformatować system, bo może to być jakaś wina software'owa. A jak nie pomoże, to pedały na serwis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety wpisowe wpłacone i dyskwalifikacja w pierwszym wyścigu. Kwale z pełnym bakiem paliwa jechałem :) Następnym razem musi być lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze ani razu mi się gra nie zaciela a tu masz ! 22 okr 8 pozycja po pitstopie nosz kur!!!

Nie wiem czemu ale na tym wyścigu w ogóle nie kleiły mi opono, nie mam pojęcia od czego to zależy. Podczas jazdy na treningu ( ten co jest w grze ) to było wszystko super a tutaj masakra. Jechał za mną tomessi to widział jakie drifty kręciłem hehe. Później walka  z @Baltazar ni tak ni owak nie dał się wyprzedzić przez kilka okrążeń aż w końcu ja zrobiłem spina :dodgy:

U mnie początek sezonu straszny, oby tak nie było do końca... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dziś zrezygnowałem, wspaniale się zapowiadało, kilka dni trenowania. O 15 zaczęła mi kierownica nie kontaktować. Przed samym kwalifikacjami ostatnie podrygi na padzie, ale bujanie samochodu i powodowanie zagrożenia zmusiło do wywieszenia tak bardzo przeze mnie nie lubianej białej flagi.

Zobaczymy co mi Fanatec odpisze...

Edytowane przez RiffMajster

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i gadałem ostatnio że mi sie wiele nic nie bugowało to dzisiaj miałem serie (dla ciekawych mój rekord na tym torze 1:32:08):

- Jade trening, no co sie dzieje, czasy typu 1:38. Myśle sobie no dobra, nie trenowałem na weekendzie, jeździłem w innym samochodzie i grze, musze sie rozgrzać. Mija pół godziny a ja nawet nie jestem w stanie rozgrzać opon a jeździłem w tych warunkach i bez problemu rozgrzewałem opony i cisnąłem kółka. Dobra myśle sobie niech sie dzieje wola nieba.

- Jade kwale, już jestem pewien że tor jazdy idealny ale za to zauważyłem, że nie kręce się na te obroty co zwykle, zmieniły mi się punkty hamowania czasy dalej tragiczne, myśle sobie ohoo coś jest na rzeczy. Sprawdziłem setup kilka razy niby wszystko ok, no dobra... lecimy wyścig.

- Wyścig,po starcie oberwałem w dupe i straciłem przyczepność z tyłu kompletnie. przjechałem pare kółek i zdecydowałem sie zjechać do boksu na naprawe bo sie nie dało jechać. Naprawiłem sie i dalej, docisku z tyłu brak. Jade dalej, auto zwalnia coraz bardziej aż do momentu kiedy nie jestem w stanie nawet wrzucać tych biegów, które powinienem.

Mam serdecznie dosyć tej gry już nawet pomijając cały bajzel związany z Online championship.

20180114202753_1.jpg

20180114202756_1.jpg

20180114212723_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze @EVR Morvic po prostu pozamiatałeś. Kwalifikacje udane poniżej 1:32:800 (trial 1:32:100) i start z pierwszego pola.

Na starcie przez mój błąd gdzie musiałem zwolnić przez kare czasową za ścięcie zakrętu wyprzedził mnie EVR Morvic w sumie to cie puściłem nie miałem innego wyjścia.

Zacząłem ze stratą 1sek do ciebie do 21 okrązenia czy cos w tym stylu było już około 13 sekund. Wyciągałem maximum ze swojego auta. ILE SIE DAŁO. A ty i tak odjezdzałeś o te dziesiąte sek ode mnie. Po prostu w to nie wierzyłem że mi odjezdzasz. Z 1 strony odjezdzałem @Alfred99 @Lukas @GreyFox0311 i reszcie, ale do ciebie no ni ma szans..

Czekałem do samego końca az zjedziesz aby wiedzieć czy zmieniać opony czy nie, bo wiedziałem ze strate 0.5sek na kółku odrobie dzieki nowym oponom, ale ty nie zjezdzałeś. Mowie no nie moge czekać zjezdzam i ZMIENIAM OPONY.. Strata 25 sek do ciebie (licze bez mojego pita ze zmiena opon) Zjechałeś.. 22sek straty. (ty nie zmieniałes opon a wiec zyskałes ok.10 sek. Odrabiałem z kazdym kółkiem. Doszedłem do 10 sek, ale to i tak za mało.. Jestem pod wrazeniem. Kazde moje kółko to było 1:34/1:35.

A wy jak mieliscie z przyczepnością i tempem? Smutno było @konji cie dublować. Słyszę ze duzo sie działo, więc czekam na replaye.

Gdybym pojechał na configu z quali podejrzewam ze byłaby niesamowita walka, ale coś czuje ze bedzie jeszcze nie raz .. Dzieki wszystkim. To mój najlepszy wyścig jaki pojechałem.

20180114212723_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój pierwszy wyścig niestety bez żadnej historii. Nie wiem czemu na okrążeniu formującym dostałem kare przejazdu przez pitlane, a na koniec wyścigu z tego co widzę dostałem +25 sek. Za co pojęcia nie mam. Start zaczął się nawet nieźle, ale przez laga wyjechałem na trawe, obrót i spadłem na ostatnie miejsce. Walczyłem do końca (jadąc sobie sam) i na ostatnich kółkach byłem blisko Mr.X ale nie dałem rady go wyprzedzić. Dzięki za wyścig i czekam na kolejny. Pozdro

P.S. Nie wiem kto na sesji treningowej na mnie narzekał że nie ustąpiłem miejsca i nie patrzę w lusterka - otóż patrze i widzę co się dzieje na torze, ale jak jesteś kolego 5 sekund za mną to spokojnie mogę jechać dalej i puścić Cie na dłuższej prostej. Jestem tutaj nowy wiem, ale o co chodzi w wyścigach kumam i bynajmniej nie należę do jełopów na torze.

P.S.2 Dlaczego start jest lotny a nie z pół startowych? Dla mnie to jeden z najfajniejszych momentów wyścigu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źle się dzisiaj jechało, w kwalifikacjach nie było najgorzej ale w wyścigu brak przyczepności i walka z samochodem na każdym zakręcie :/  W 4 zakręcie stawiało mnie bokiem a raz wydzwoniłem w ścianę i trzeba było naprawiać. Szkoda, bo była szansa na 3 miejsce, może następnym razem będzie lepiej.

@L-Torch Na początku tak cię lagowało że nie dało się jechać. Będąc ~2 sek. za tobą na dohamowaniach nie widziałem zakrętów bo nasze samochody przenikały się. Po 10 okr było już lepiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz wrzucę powtorke z tymi sytuacjami. Jak znacie kółka z jakąś walka lub incydentami możecie napisać to nagram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam do RaceRoom. Mniej wrukwiania się. Więcej ścigania. :D

Edytowane przez Mariusz B
Nie klniemy , otrzymujesz ostrzeżenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeszcze ani razu mi się gra nie zaciela a tu masz ! 22 okr 8 pozycja po pitstopie nosz kur!!!

Nie wiem czemu ale na tym wyścigu w ogóle nie kleiły mi opono, nie mam pojęcia od czego to zależy. Podczas jazdy na treningu ( ten co jest w grze ) to było wszystko super a tutaj masakra. Jechał za mną tomessi to widział jakie drifty kręciłem hehe. Później walka  z @Baltazar ni tak ni owak nie dał się wyprzedzić przez kilka okrążeń aż w końcu ja zrobiłem spina :dodgy:

U mnie początek sezonu straszny, oby tak nie było do końca... 

Już miałem do boxu zjeżdżać ale tak dobrze mi się z Tobą walczyło że dojechałem dopiero po Twoim spinie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz