konji

1 RUNDA |Zolder| 14.01.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

79 postów w tym temacie

Gratuluję wszystkim a szczególnie  @Alfred99 za dobre miejsce szkoda że zabrakło pudła  

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@KXN dzięki wielkie, nie spodziewałem się że aż tak Ci ucieknę, aż sam się zdziwiłem szczerze mówiąc O.o

Miałem generalnie problem z ustawieniem auta na tą trasę, jest dziwnie wyboista w kilku miejscach i zawsze tam mi auto uciekało. Udało się częściowo naprawić to naprawdę radykalnie miękkim zawieszeniem, ale i tak musiałem ostrożnie jechać. Do tego hamowanie ssało kompletnie w kilku miejscach, ale i tak się udało. Całkiem spoko debiut :)

Na Monzy mi się po dupie dostanie znając życie, tutaj muszą się Lambo popisać ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Mariusz B napisał:

Panowie ja rozumiem frustracje  i inne rzeczy ale nie przeklinamy na forum , warny rozdane :diabelek:. Można sobie zrobić to w bardziej kulturalny sposób jak ku*wa, poje*ana itd każdy i tak będzie wiedział o co chodzi. 

Pokaż mnie pan, panie Admin, gdzie tam u mnie jest przekleństwo? Paluszek świerzbi w poniedziałek, czy się niedoczytało?

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Yarek masz rację oczy przeczytały początek i koniec słowa i poszło że bluzg ;) pkt cofnięte i sorki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz