Slynqq

Freetrack, czy ktoś robił, próbował?

11 postów w tym temacie

Witam, jak w temacie, robił ktoś z was freetrack do project cars? Wiadomo, pole widzenia jest ograniczone na jednym monitorze FHD. A taki freetrack pozwolił by rozglądać się swobodnie by widzieć lusterka. Czekam na wasze komentarze :)

PS: Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) Najlepszych czasów i dużo zdrowia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na allegro możesz kupić gotowce ,albo na czapkę albo na słuchawki , koszt to około 100 zł więc nie jest to jakąś chora cena zwłaszcza że jest to komplet z kamerką ;). http://allegro.pl/freetrack-clip-120-z-ps3-eye-alternatywa-trackir-i6895074955.html?reco_id=b536d48a-ef9e-11e7-afe5-246e96321b20

http://allegro.pl/freetrack-clip-120-z-ps3-eye-alternatywa-trackir-i6895074955.html?reco_id=b536d48a-ef9e-11e7-afe5-246e96321b20

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda , że nie ma tego na ps4.....:buuu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup sobie w końcu komputer :P i się ciesz że możesz podpiąć wszystko :cycusie:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już by był....ale koła 20 cali do wozu narazie priorytet :upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam trackira. W PC1 spoko, w PC2 mi nie działa. Podobno powinien działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już by był....ale koła 20 cali do wozu narazie priorytet :upup:

A co ty gwiazda hop hopa hehe..
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie....Musi ładnie wyglądać :cycusie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

a czy jest to wygodne? czy lepiej sobie kupić monitor większy niż te 24cale, w sensie właśnie do ligi, wygodnie by było się tym rozglądać?

Edytowane przez Slynqq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do symulacji lotniczych to jest rewelacja, a w samolocie się rozglądasz na wszystkie strony. W samochodzie to się przydaje przy wyprzedzaniach no i na starcie. Na początku trochę mi przeszkadzało, że w trakcie normalnej jazdy mi obraz lata. Ale po ustawieniu odpowiedniej czułości tzn. stabilny obraz + ew spojrzenia lewo prawo było dobrze. Większy monitor wydaje mi się, że nie ma podejścia, no chyba że trzy monitory.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używałem FreeTracka własnej roboty we wszelkioch symulotorach lotniczych, w Assetto Corsie ale i również w PC2. Zdaje się że trzeba go uruchomić za pośrednictwem Opentracka.  Moją wersję zrobiłem jako 4 Point Cap, czyli cztery odblaski umiejscowione nie na jakieś czapce tylko na lekkiej starej oprawce okularów + domontowane druciany stelaż na odblaski. Odbiornikiem była kamerka A4 Tech z diodami ultrafioletowymi PK 333    50 zł.  O ile w samolotach to był fenomenalny gadżet to w samochodówkach już nie koniecznie. Rozglądanie zaburza świadomość kierunku jazdy. Zdecydowanie polecam kupić jakiś monitor UltraWide na którym pole widzenia jest bardzo satysfakcjonujące

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz