tomessi

Dyskusja na temat ligi

16 postów w tym temacie

Dyskusja na temat ligi 

ASIA & AMERICA ENDURANCE CHAMPIONSHIP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie wszystkie wyścigi tragają 24h , ale można by było zrobić tak 24h 2hx10, 12h 2hx6, 6h 2hx3, 4h 2hx2.

Edytowane przez arka97garaz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojechałbym ale za dużo by było, Blancpain w niedziele, AOR w środy to już przesada by była xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te wyścigi są naprzemiennie z blancpainem. No chyhba że nie chcesz jezdzić co niedziele :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu wolę mieć trochę wolnego, 2-3 ligi to dla mnie sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Życie kierowcy wyścigowego nie jest łatwe ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie nie ma co ukrywać, że lista osób zapisanych wygląda mizernie ;) także jakby miało to wyglądać tak na pierwszym wyścigu, który odbędzie się już 21.01.2016 to może zastanowimy się nad jazdą tylko klasą GTE ;) :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już 21? Toż to prawie 2 tygodnie. Ja standardowo się łudzę, że będzie mi się chciało jeszcze przetestować auta, a na koniec i tak się pewnie zapiszę w ciemno Fordem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że pojedziemy tylko GTE ;) ale jeszcze poczekajmy..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem zabawa w dwuklasowym wyścigu zaczyna się dopiero jak jest przynajmniej po 10 kierowców w każdej z nich. Pomysł całych mistrzostw oczywiście świetny a format atrakcyjny i dziwi mnie tak małe zainteresowanie. Niemniej jednak, zawężenie do tylko GTE to krok w dobrą stronę i wątpię że ktoś miałby aż takie parcie na LMP że bez niego zrezygnowałby z wzięcia udziału mięsistymi GTE

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Adziu napisał:

Moim zdaniem zabawa w dwuklasowym wyścigu zaczyna się dopiero jak jest przynajmniej po 10 kierowców w każdej z nich. Pomysł całych mistrzostw oczywiście świetny a format atrakcyjny i dziwi mnie tak małe zainteresowanie. Niemniej jednak, zawężenie do tylko GTE to krok w dobrą stronę i wątpię że ktoś miałby aż takie parcie na LMP że bez niego zrezygnowałby z wzięcia udziału mięsistymi GTE

Podobnego zdania jestem ja i z tego co pamiętam sam @Yarek. Preferowałbym GTE (są bliższe samego GT3) co dalej pozwoli mi rozwijać umiejętności w podobnej klasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok Panowie.. to zróbmy tak osoby, które wybrały LMP1 niech dobiorą auto z klasy GTE. 

Zarys ligi jest bardzo fajny i szkoda by było to zmarnować także wybierajcie Panowie klasę GTE ;) a o wyścigach dwuklasowych pomyślimy może w przyszłości lub jakiś wyrywkowy event/wyścig jak to miało miejsce na Le Mans :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już zmieniłem klasę z LMP1 na GTE :D

W sumie to bym pojechał CHEVROLET CORVETTE C7.R przez ten jego dźwięk, a przez sentyment FORD GT LM GTE :kierowcaw:

Może by tak dać dowolność wyboru auta pod daną rundę...? 

Jedynie będzie prowadzona klasyfikacja kierowców bez podziału na auto :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pojadę jutro. Awaria kiery. Czekam już przeszło tydzień na odpowiedź od Thrustmastera, odpisują tylko żeby być cierpliwym :dodgy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś ostatnio plaga z awariami kierek i to pada i thrust i fanatec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jak iles lat temu, co roku nastwala plaga restartujacych sie kierownic G25/27. Podczas gry zaczynala sie rekalibrowac. Zawsze sie to nasilalo w okresie jesienno-zimowym a potem samo przestawalo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz