konji

Ewentualna zmiana gry - Dyskusja

Jaką grę wybierasz?   20 głosów

1. 1. Jaką grę wybierasz?

• Assetto Corsa
      10
    • Race Room Experience
      15
    • Z różnych powodów wolałbym męczyć się dalej w Project Cars 2
      11
  2. 2. Czy chciałbyś aby kolejna runda GT3 (28 stycznia) została przesunięta -> zamieniona na test klasy Touring Cars w większym gronie?

• Tak
      12
    • Nie
      8

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

32 postów w tym temacie

Project Cars 2 daje nam w kość coraz bardziej. Jednak chce mu dać szanse i poczekać do kolejnego patcha, który mam nadzieję pojawi się przed następną rundą. Jednak za wczasu chciałbym się was spytać czy chcielibyście zmiany gry i na jaką w oczekiwaniu na naprawę Project Cars 2.

Ankieta jest wielokrotnego wyboru, możecie wybrać kilka opcji. Jeżeli nie jesteś uczestnikiem ligi ale jeździłbyś z nami gdybyśmy zmienili gre, też możesz zagłosować.

Koszt w przypadku obu gier wychodziłby około 100zł (tak pi razy drzwi)
- Assetto to około 65zł za grę i pewnie jakieś 25zł - 40zł za jakiś dlc albo season pass
- Raceroom to około 60zł za European track pack i około 12zł-20zł za konkretne auto, którym chcielibyście jeździć (nie musisz kupować wszystkich aut, wystarczy jedno)

Zapraszam do głosowania i dyskusji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JA zagłosowałem , bo nadal się łudzę że :0dirol: czas na jazdę od czasu do czasu ;) . Zagłosowałem na R3E i na Project Cars 2 . Nadal się  wierze że gra stanie się grywalna :upup:. Jak by nie patrzeć chłopaki na PS4 pociskają i nie słychać by u nich były aż takie problemy jak na PC, Więc problem jest gdzieś w synchronizacji lobby. Może jest to problem klasy GT3? Warto by jednak zrobić test na innej klasie w większą ilość osób, tu stawiam na Turning (BTCC co jechaliśmy) wiem ze mniej osób ale problemów nie było, a w gt3 nie ważne ile osób problem jest. Imo Turning jest tak świetny że nawet gdyby to miała być główna liga niedzielna to by była świetna rywalizacja ;). Przetestujmy ta klasę w większym gronie :D  :cycusie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodałem kolejne pytanie do ankiety odnośnie testu TC, ale sam nie moge zagłosować 0.o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ps4 problemy są I aż się odechciewa grać. Zaglosowalem na r3e, bo mam wykupione w tej grze wszystko I od święta latam z chłopakami z simrace.pl. Bardzo dobra zabawa, trochę w grze mam problem z promieniem skrętu ale po sugerowanych poprawkach jest super. Polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też nie mogę zagłosować  :0LOL: ale przyjmijmy że ja i TY  @konji jesteśmy na tak , więc są plus 2 głosy, nawet ja bym się postarał wpaść ,chyba że żona zacznie rodzić ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodałem 2 głosy na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, axeMaltesse napisał:

Na ps4 problemy są I aż się odechciewa grać. Zaglosowalem na r3e, bo mam wykupione w tej grze wszystko I od święta latam z chłopakami z simrace.pl. Bardzo dobra zabawa, trochę w grze mam problem z promieniem skrętu ale po sugerowanych poprawkach jest super. Polecam :)

Padem latasz w R3E, żę masz problem ze skrętem ? 

OO to ja dziwne wrażenie w takim razie mam że u was na ps4 bez problemów bo nie ma jakiś lamentów na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minutes ago, Mariusz B said:

Padem latasz w R3E, żę masz problem ze skrętem ? 

OO to ja dziwne wrażenie w takim razie mam że u was na ps4 bez problemów bo nie ma jakiś lamentów na forum.

Lament jest siany na discord. 

Nie w r3e trzeba zmienić promień skrętu na 530 co jest odpowiednikiem 900 w każdej innej grze. Latam na Fanatec I po tej zmianie problem zniknął od razu. Miałem ustawione w wewnątrz kiery na Automatyczne dostosowanie to w DTM 2016 musiałem 2 razy kręcić kierownicą... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aha o to chodzi. To jest automatyczny steering lock w tej grze, można było go kiedyś samemu zmieniać (chyba nadal można), i Auta gt3 jeżdżą chyba na 540 stopniach ni na 900 .Jak się chciało na 900 śmigać to się zmieniało steering lock bodajże na 24/28.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak. Generalnie wszystkie auta w tej grze trzeba ustawić na 540. Ja zrobiłem to w kierownicy u od razu normalnie samochod skręca I się zachowuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaglosowalem na wszystkie tytuly bo wszystkie mam. Nawet sprawdzalem ze z european packa brakuje mi chyba tylko 3 torow.

Pozostaje kwestia VR bo inaczej juz grac nie bede. w AC kiedys testowalem. w R3E wiem ze jest support ale osobiscie nie mam doswiadczenia.

GT3 bym nie zmienial na turystyki.

Tez licze na poprawki w patchu4. Jesli nie to trzeba bedzie tytul odstawic. Za duzo nerwow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MaXyM tu nie chodzi o to żeby zmieniać na stałe tylko sprawdzić inną klasę aut w większym gronie np Turningi. Jeżeli się moje podejrzenia sprawdzą i problem dotyczy GT3 a innych klas nie to się będziemy zastanawiać co dalej, czy czekać do patcha czy zmienić klasę na inną, może GTE . A jeżeli będzie tak samo jak z GT3 to znaczy że gra ma błąd z synchronizacją danych w lobby i stąd te problemy z lobby.

Jednym z rozwiązań mogła by być liga mieszana że jeden tydzień (bardziej testowo) jedziemy GT3 nadal (czekając na patcha) a kolejny tydzień (bardziej na serio?) W RaceRooma.i tak na zmianę .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zanim kupiłem Project Cars 2 brałem jeszcze pod uwagę Forza Motorsport 7. Nie bierzecie jej pod uwagę przy ewentualnej zmianie?

BTW. Szkoda że w PC2 nie ma mozliwości wykupienia serwera premium z którym nie byłoby problemów nawet przy 30 kierowcach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet z serwerem premium dalej mielibyśmy problemy bo nawet sama aplikacja serwera dedykowanego jest skopana :D

Forza 7 raz, że raczej bliżej jej do arkadówki niż do sima a dwa, że ma fatalną optymalizację dla PC.

@MaXyM Z tego co widzę na YT to śmigają sobie w vr całkiem całkiem w RaceRoom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Mariusz Bskad twoja teoria ze to moze dotyczyc tylko wybranej klasy? Ja raz mialem problem z setami, za drugim razem nie mialem. IMO nie ma sensu samemu szukac na slepo mozliwosci jak to uruchomic. Jakby tak bylo to devsi by napisali: sorry: mamy blad tylko w GT3, na razie bawcie sie w innych  klasach. Jesli pC2 to bawmy sie w trybach ktore dzialaja chociaz na 99%.

IMO jest cos tak mocno zjebane w kodzie gry ze oni sami nie wiedza jak to naprawic, ew trzeba przepisac tyle kodu ze nie sa w stanie nawet przewidziec kiedy i czy im sie to uda.

BTW co z GTE? jedziemy w niedziele? malo ludzi sie zglosilo

@TimberPL zakupienie serwea nic nie da bo to blady softu a nie niewydolnosc lacza. FM7... nie wierze ze ma to choc troche z symulacji.

Edytowane przez Mariusz B
kolejny bluzg. Ostrzeżenie
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w Forze 7 nie grałem, myślałem że jest to gra bardzo zbliżona do Project Cars, ale skoro tak mówicie to możliwe że tak jest. No cóż mam w takim razie nadzieje że twórcom PC2 uda się naprawić te błędy, bo gra jest świetna, ludzi do ścigania jest, tylko te błędy. Ja myślałem że to co się dzieje to wina serwerów a nie gry, szkoda.

Co do przetestowania innych klas wyścigowych, to przecież test zawsze można zrobić, bez tworzenia sezonu ligowego i zobaczymy czy jest różnica.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jakich błędach mówimy? Co się wydarzyło wczoraj czego nie było wcześniej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie trawię klasy TC za nic.. Na inną grę niż R3E też przystanę. 

Jak będzie zmiana klasy 28 stycznia to trzeba jechać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie trzeba, nie bedzie sie zaliczać do ligi. runda druga po prostu zostanie przesunięta.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, EVR Morvic napisał:

Nie trawię klasy TC za nic.. Na inną grę niż R3E też przystanę. 

Jak będzie zmiana klasy 28 stycznia to trzeba jechać?

bardziej chodzi o test cZy z inną klasą aut będzie też beton i warto żeby się pojawić w jak największym gronie.

@MaXyM dla czego taka teoria, bo jakoś mniej błędów było w btcc, może ma to związek ze tylko w turning są 3 auta a w gt3 pięć razy więcej i może gra ma więcej rożnych danych do przekazania co powoduje problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My na ps4 przelecielismy juz na prawde mase klas i problemy sa ogólne w grze, a nie tylko w gt3, czy gte. Niestety ale po na prawde dlugim czasie supportu pc oraz pc2 zaczyna mnie to irytowac. Ciagle czekanie an patch.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie napiszecie o jakie błędy chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@L-Torch http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?59891-Online-championship-missing-setups

Z nowości to spowolnione samochody, nienaprawiony samochód mimo naprawy, latający GADD?, skaczący po pitlane Maxym, dedyk, który przestał mnie wpuszczać do siebie... itd itd nie jeździsz z nami, że musze wypisywać bugi czy jak? :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś dało się rozegrać ligę bez online championship. Bez dedyka też sie dało. Nienaprawiony samochód - pierwszy taki przypadek od początku. 

Co uniemożliwia granie? Skaczący Maxym czy latający GADD?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Widze ze sie nam zaplatal jakis fanboj rodem z forum SMS.

No dalo sie rozegrac lige bez dedyka i bez OC. Da sie nawet bez prawdziwej pogody. Mozna bez setupow, z wylaczonymi karami za wyjazdy etc. Bo w pC2 nie ma jednej funkcji ktora by dzialala poprawnie.
Mozna nawet rozegrac lige bez PC2.

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.