konji

Ewentualna zmiana gry - Dyskusja

Jaką grę wybierasz?   20 głosów

1. 1. Jaką grę wybierasz?

• Assetto Corsa
      10
    • Race Room Experience
      15
    • Z różnych powodów wolałbym męczyć się dalej w Project Cars 2
      11
  2. 2. Czy chciałbyś aby kolejna runda GT3 (28 stycznia) została przesunięta -> zamieniona na test klasy Touring Cars w większym gronie?

• Tak
      12
    • Nie
      8

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

32 postów w tym temacie

Co uniemożliwia granie? Myśle, że w dużej mierze nerwy, które nie pozawalają już czerpać przyjemności z tej gry w online w żaden sposób. Nie mam siły słuchać już przez cały czas, że coś komuś nie działa, kogoś wywaliło, kogoś schrashowało, kogoś zesrało itd. a potem się zastanawiać godzinami i szukać rozwiązania jak temu zaradzić bo mościszlachta SMS nie raczy nawet odpowiedzieć, że mają to w dupie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, konji napisał:

Co uniemożliwia granie? Myśle, że w dużej mierze nerwy, które nie pozawalają już czerpać przyjemności z tej gry w online w żaden sposób. Nie mam siły słuchać już przez cały czas, że coś komuś nie działa, kogoś wywaliło, kogoś schrashowało, kogoś zesrało itd. a potem się zastanawiać godzinami i szukać rozwiązania jak temu zaradzić bo mościszlachta SMS nie raczy nawet odpowiedzieć, że mają to w dupie.

Juz raz Ci pisałem na discordzie, że skoro biorą za to pieniądze to jest ich zasrany obowiązek żeby zbadać problematykę. Szkoda nerwów i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widze ze sie nam zaplatal jakis fanboj rodem z forum SMS.

No dalo sie rozegrac lige bez dedyka i bez OC. Da sie nawet bez prawdziwej pogody. Mozna bez setupow, z wylaczonymi karami za wyjazdy etc. Bo w pC2 nie ma jednej funkcji ktora by dzialala poprawnie.

Mozna nawet rozegrac lige bez PC2.

Widać masz problemy ze wzrokiem. Nie fanboj tylko pytam o jakie błędy chodzi, bo nagle rozpoczęła się gówno burza, że grać się nie da i trzeba zmienić grę.

Setupy się walą od dnia wydania gry. Kary są kretynskie. Pogoda też żadna nowość. O jakiejś z tych rzeczy nie wiedzieliście przed wyścigiem?

Rozumiem frustrację jak kogoś rozłączy albo źle sobie kliknie i wyścig idzie się walić, ale może bez histerii bo nic się w temacie nie zmieniło. Te same problemy są dzisiaj jakie były miesiąc temu.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zastanawia mnie prawna kwestia tej sytuacji. Niestety nie mam wiedzy, ale w kazdej innej dziedzinie jest calkiem normanlne:

• oczekiwac dzialajacego produktu
  • oddac produkt do reklamacji jesli nie dziala
  • zadac zwrotu pieniedzy

Wlasciwie jak wtopi jakas znana firma (moto, czy pralki czy karty gfx) to czesto oferuje naprawe/wymiane za darmo.

W przypadku SMS, zachowuja sie jakby wykonali neiwiadomo jak dobra prace. Nie poczuwaja sie do obowiazku nawet przeprosic (nie mowiac juz o jakims bonusie). Supportu zadnego nie oferuja. Jak jest mozliwe ze taka firma wyda bubel, ktory kupi milion dzieciakow (za kase rodzicow) i nie poniesie zadnych konsekwencji?

IMO Kiedys sie to na pewno skonczy. Kiedy jakas prawnicza kancelaria niewywietrzy w tym interesu dla siebie.
A jak to jest dzis? Teoretycznie mamy dosc dowodow na to zeby zwrocic gre, nawet po pol roku. To by moglo byc jajo, jakby sie udalo, po czym opublikowac te informacje. Ciekawe ilu ludzi poszlo by w slady

@L-Torch przed miesiacem nie wiedzielismy ze nie beda dzialac OC. Wlasciwie to cieszylismy sie ze ta funkcja sie pojawi. Spedzilismy wiele czasu i funu probujac z tym jezdzic. Rezultat znasz.

Edytowane przez MaXyM
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem Torchu, może Tobie taki poziom wystarcza, może nie denerwujesz sie tak jak inni, którzy spędzają cały tydzień trenując do wyścigu w którym albo nie mogą pojechać albo jak już pojadą to stanie się coś co i tak ich wyeliminuje z rozgrywki (tak, mówie też o sobie bo w końcu czarna ręka smsu dopadła i mnie), a może po prostu nie miałeś jeszcze okazji zmierzyć się z żadną większą przypadłością. Ja jestem zmęczony, inni są zmęczeni i nie jest tak że to są te same bugi co były jak startowaliśmy. Praktycznie co tydzień pojawia się coś nowego, a jak znajduje jakiś workaround na jeden problem to w jego miejsce pojawiają się dwa kolejne jeszcze gorsze.

ITS EVOLVING. KILL IT WITH FIRE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 15.01.2018 o 10:35, axeMaltesse napisał:

Lament jest siany na discord. 

Nie w r3e trzeba zmienić promień skrętu na 530 co jest odpowiednikiem 900 w każdej innej grze. Latam na Fanatec I po tej zmianie problem zniknął od razu. Miałem ustawione w wewnątrz kiery na Automatyczne dostosowanie to w DTM 2016 musiałem 2 razy kręcić kierownicą... 

Jakie używasz ust. FFB w R3E??? :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 hours ago, tomessi said:

Jakie używasz ust. FFB w R3E??? :huh:

Nic nie zmieniałem, bo ustawienia kierownicy z pc2 działają idealnie. Parę rzeczy ruszyłem jeśli chodzi o czucie kerbow itd. Jak zrobiłem na fanatec ustawienia z t300 to była tragedia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz