Lewy89

G29 Dziwny zanik mocy

6 postów w tym temacie

Witajcie

Uruchomiłem ponownie sprzęt, wybrałem wyzwanie które wałkowałem 2 dni... 3... 2... 1... A kierownica przestaje stawiać opór. Reset kółka, bo czasem się zdarzy że pad się uśpi I się miesza coś z kontrolerami w systemie. Włączam drugi raz i to samo więc myślę może dostałem +5 do ramion ale niestety nie wierzę że tak by to mogło działać. Przyspieszam, hamuję, skręcam I wszystko niby tak samo ale kierownica nie stawia żadnego oporu. Sprawdziłem wszystkie możliwe ustawienia FFB i niby jest różnica ale to nie jest to co powinno, a co ważne było i działało. 

No i tak walczę od kilku godzin lecz bezskutecznie więc proszę o pomoc

Objawy są takie że kierownica po załadowaniu toru traci moc, opór, przestaje być wyczuwalna. Do tego nie chce s#ka wracać do zera 0, pozycji startowej. W menu kalibracji to samo 720 obrotu i zostaje tak. Wcześniej sama zawsze wracała do punktu wyjścia. Najlepsze jest jak się przejdzie do kroku 2 w takiej pozycji, to te +/-720 bierze jako 0.

W menu głównym gry działa normalnie tzn, stawia solidny opór ale wraca do 0 po puszczeniu. Nie mam pojęcia jak to ugryźć. Resetowałem, odłaczalem, zmieniałem, sprawdzałem i nic. 

Dziękuję z góry za pomoc lub pomysły. 

FB_IMG_1510797254521.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kabelki co idą z bazy do wieńca pewnie uszkodzone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem ustał po jakimś czasie, ale to raczej była wina softu, nie sprzętu. Od tamtego czasu kilka razy się to jeszcze stało ale od razu po spauzowaniu gry, kółko się same resetowało i można było jeździć. 

Od tygodnia nic już nie dzieje, więc myślę że można by zamknąć temat. 

Dziękuje i pozdrawiam

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.