tomessi

3 RUNDA | ROAD AMERICA | 18.02.2018 | GODZ 20:00 (KWALIFIKACJE 19:30)

77 postów w tym temacie

Zapraszamy na 3 RUNDĘ "ASIA & AMERICA ENDURANCE CHAMPIONSHIP"

Tor:   ROAD AMERICA

Czas wyścigu: 120 min

Niedziela 18.02.2018

GODZINA 20:00 (kwalifikacje 19:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Kwalifikacje – Czas startu: 14:00, Długość sesji 30min

Wyścig – Czas startu: 15:00, Długość sesji 120min

Pora roku – Wiosna
Data - 19.05.2018

Tryby pogody – 1

Prognoza pogody1 –   Małe zachmurzenie

Prognoza pogody2 –  ???

Prognoza pogody3 –  ???

Prognoza pogody4 –  ???

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

Kwalifikacje -  Małe zachmurzenie

PRZEBIEG RUNDY

Kwalifikacje godz. 19:30 (czas trwania 30min)

Wyścig godz. 20:00 (czas trwania 120min)

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

!!!!!!UWAGA!!!!!!

PRZENOSIMY SIĘ NA NOWY SERWER DISCORDA - Zaproszenie poniżej

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmctest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie jak ze zmiana auta? Czy tez jest brana pod uwage ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że nie ma problemu na ta chwilę ze zmianą auta :) Chyba, że jednak ma ktoś coś przeciwko..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogolnie nic nie mam przeciwko corvetty , w sumie to nawet nie testowalem nawet , pytam , bo jezeli jest mozliwosc zmiany to przetestuje tez inne fury z checia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam bym pojechał z ciekawości Corvette i chyba tak zrobię :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zróbcie dla urozmaicenia że każdy następny wyścig to masz jechać innym autem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jak dla mnie to jedźta czym chceta

Jaki będzie upływ czasu w wyścigu?

Edytowane przez TimberPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mysle ze po jakimkolwiek patchu zmiana auta powinna byc dostepna bo wiadomo jak jest , zepsuc czasami to oni potrafia :krzeslo:

a na kazdy wyscig inne auto to chyba za duzy balagan by sie zrobil :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, TimberPL napisał:

Jak dla mnie to jedźta czym chceta

Jaki będzie upływ czasu w wyścigu?

- Upływ czasu – x10

W sumie możemy przyjąć podobną zasadę ze zmianą auta jak w przypadku ligi GT3 z małym przymrużeniem oka ;) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fure juz wybralem . Czas wpadl tez ale fordy duzo szybsze tylko nie wiem czy te czasy fordem to przed patchami byly robione :037:

20180213_224907.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:Dto nie zle to dobrze ze chlopaki z nami nie jada 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja walcze z setupem, ale nie wiem czy uda mi się zejść poniżej 2:10 :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie, mam problemy z łączem. Co moment wywala mi neta, i nie jestem w stanie 5 okrążeń przejechać online.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no po prostu brak słów, ledwo na wyścig zdażyłem, po równej godzinie jazdy z 15 na 8 awans, jechało mi się fajnie mimo braku przygotowań i co? Nagle obraz stop a dźwięk leciał dalej :huh::huh: Masakra jakaś, miał ktoś taki problem? :@

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@EERY ja specjalnie dla tej gry system na nowo postawiłem i co i znów to samo co miałem tydzień temu gra mi luźny konfig wczytała i ch.... z grania .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem strzała na początku samochód wyobijany, trzeba było zjechać się naprawić bo na okr traciłem 3 sek. Zjechałem naprawiłem się, tym razem z własnej winy przywaliłem w bandę kolejny zjazd kolejna naprawa. No i jeszcze na koniec brakło mi paliwa i nawet uboga mieszanka nie pomogła, trzeba było zjechać dolać z 6 litrów na sam koniec.

@LukasDrd Chyba będę musiał Cię przesunąć na koniec :/ Sam nie wiem niech @tomessi zdecyduje -> Lukasowi brakło paliwa na ostatnim okrążeniu, system wyświetlił mu DNF.

20180218195942_1.jpg

20180218195945_1.jpg

20180218220850_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ehhh.. wyścig do zapomnienia. Miałem pamiętać żeby po kwalifikacjach zmienić na softy w secie na wyścig ale zapomniałem. Myślę sobie trudno, na treningu dało się jechać, może nie będzie tak źle. Start dobry, tempo przyzwoite ale jak zacząłem popełniać błędy to się odechciewało. Nie wiem jak na softach, ale na hardach w nocy to byłą tragedia, jak na lodowisku. Na jednym z zakrętów po prostu zsunąłem się z toru, ledwo dotknąłem bandę ale wolałem naprawić auto, bo jeszcze gorzej się jechało. Dodatkowo w nocy bardzo spadają mi fpsy, a jak wokół mnie są inni to normalnie pokaz slajdów ;) Akurat kiedy chciałem zamawiać nowy sprzęt ceny kart poszybowały w górę i muszę się męczyć z tym co mam :dodgy:

Jak już się przejaśniło poprawiłem tempo, ale i tak było dużo gorszej niż na początku wyścigu.

Godzinę temu, EERY napisał:

Nie no po prostu brak słów, ledwo na wyścig zdażyłem, po równej godzinie jazdy z 15 na 8 awans, jechało mi się fajnie mimo braku przygotowań i co? Nagle obraz stop a dźwięk leciał dalej :huh::huh: Masakra jakaś, miał ktoś taki problem? :@

Miałem tak już kilka razy w lidze GT3. W moim przypadku to prawdopodobnie gafa nie daje rady

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Panowie za wyścig i gratki Sławek za wygraną! Niestety nie zapisałem powtórki więc nie mam podparcia w sprawozdaniu. Z mojego punktu widzenia czysty start i pierwsze kółka, ogólnie bardzo fajna pierwsza godzina, praktycznie cały czas miałem z kim się ścigać, najwięcej zabawy miałem z Baltazarem a potem z GreyFoxem choć ten był szybszy i powoli i systematycznie mi odjeżdżał. Ja jechałem cały czas swoje, z kilkoma przygodami, ale na szczęście nie za dużymi i efekt 5 miejsce :)

Co do sprawy z LukasDrd to moim zdaniem: wyścig trwa 2 godziny więc jak się skończy odliczanie to jest koniec i kto jest na którym miejscu to tak jest sklasyfikowany. Jeżeli w momencie końca odliczania LukasDrd był na 4 pozycji to taką powinien mieć, w tym wyścigu nie ma określonej liczby kółek do przejechania. Ale ja się nie znam na przepisach, takie jest po prostu moje zdanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego wyscigu przygotowywalem sie dluzej niz do innych , setap byl super , tor opanowany i wszystkie te godziny spedzone na treningach przepadyl na pierwszym okrozeniu :( . Najpiew falstartowcy na starcie a potem Maxim zapatrzyl sie chyba i skasowal mi tyl samochodu. Decyzja do boksu czy jazda dalej uszkodzonym samochodem ? 18 miejsce nic do stracenia wiec pojechalem dalej. Po kilku zakretach juz dogonilem kilku zawodnikow i byla to masakra (zdjecie lotek niepomaga byc szybszym na road america panowie i potrenujcie chociaz kilka kolek zanim zasiadziecie do 2h wyscigu) bardzo ciezko sie wyprzedzalo bylem blokowany spychany itp. musialem sie ustawic tak by niemogli mnie zblokowac a i tak zostawalem wypychany na trawe kilka razy. Przed pitstopem bylem na 3 miejcu a zaraz po udalo sie wskoczyc na 5. Stale tepo i zakonczenie na 3 miejscu dzieki pechowi LukasDrd. Zapinam klip Jak zostaje kopniaka na pierwszym okr.

Project_CARS_2™_18_02_2018_21_19_48.mp4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Borates - po czymś takim oddaje się pozycję. To już nie pierwszy wyścig, kiedy mnie wypchnąłeś i pojechałeś, dlatego tym razem już nie odpuszczę. Wszyscy popełniamy błędy, ale jakoś inni potrafią oddać pozycję. To, że potem cię zblokowałem na tym krótkim odcinku, to właśnie pokłosie tego incydentu, bo jakoś na prawdę nie potrafię wskrzesić w sobie tyle cierpliwości, aby przepuszczać osoby, które wcześniej nie zachowały się fair. Ale sam przyznasz, że ponownie nie pozostałeś mi dłużny, więc w najlepszym przypadku 2:1. Myślę, że w tym przypadku przesunięcie o jedną pozycję powinno być sprawiedliwe.

Edytowane przez SeaAngel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 hours ago, GreyFox0311 said:

Najpiew falstartowcy na starcie a potem Maxim zapatrzyl sie chyba i skasowal mi tyl samochodu

U mnie twoje auto troche skakalo, ale w samym zakrecie po prostu odlecialo do nikad, patrz wideo: https://youtu.be/_q-k3ECDMpQ

Co za wyscig!

Przygotowania trwaly juz od polowy tygodnia uwienczone 2.05.8 w TT. No ale wiadomo - tu nie chodzi o jeden lap. Dzis sie zreflektowalem ze wprawdzie moge cisnac niskie 2:07 ale opony beda schodzic tak ze moze i stinta nie przejade. Na koniec wrocilem z camberem na 3.7 (z 4.0). Poza tym liczylem na wolniejsze tempo w wyscigu i nizsze temperatury (noc).

Qual mocno ponizej oczekiwan. Myslalem ze wpadnie 2:06.0. A tu tylko 2:06.5. No ale co robic. P6 nie jest zle.

Race sie zaczal super. Duzo aut, walka. Jestem zaskoczony jak czysto jezdzimy te pierwsze zakrety! Respect. Juz na pierwszym okrazeniu duzo jazdy na zderzaku. Probowalem zaatakowac w T5, ale Grey mnie zamknal - mial do tego prawo. Na T8 mi zniknal (patrz wideo wyzej) i zaczalem sie ciac z LukasDrd. Najpierw efektowne wyprzedzenie na karuzeli. Potem przestrzelilem dohamowanie do T5 i mnie wyprzedzil. Potem sie wymienilismy pozycjami jeszcze 2 razy. Wiele okrazen jechalem za nim a potem on za mna. Na 10 okr zaspinowal Sawi.. w tym momencie wskoczylem na P3. Ale LukasDrd byl ciagle za mna. Robilo sie powoli ciemno - od ok 6 okrazenia jechalismy na swiatlach. Nagle na wyjsciu T5 trafilem na drugiego Lukasa, ktory po spinie wlaczal sie do ruchu. Cale szczescie ze wyhamowalem. Ale LukasDrd wyprzedzil nas obu. Lukas nie planowal oddac pozycji za darmo. Jechalem mu na ogonie z 6 okr. Wydawalo sie ze to sa wieki. Na koniec popelnil blad pod na wyjsciu z Canady i moglem go wyprzedzic, po chwili sie oddalajac, gdyz Lukasem zajal sie Sawi.

Wydaje mi sie ze potem juz jechalem w miare sam i bezpiecznie. W polowie zjechalem po opony i paliwo. W boxach stracilem pare pozycji ale okrazenie pozniej wszyscy zaczeli zjezdzac a jak wyjechali bylem znowu na P3, a przede mna Alfred i LukasDrd na P3. Chwile sie trzymalem za Alfredem. Potem mi powoli zaczal odjezdzac a jak juz byl pare sek przede mna, LukasDrd musial popelnic blad bo sie wymienili miejscami. Jechalem poczatkowo za Lukasem ok 3 sek. Wstawiajace slonce zaczelo walic po oczach przy wyjezdzie z przedostatniego zakretu... chwila oslepienia, na szczescie czas jest x10 wiec tylko moze 2 czy 3 razy chwile nic nie widzialem. To ale nie wplynelo na tempo. Lukas jednak byl szybszy i jego przewaga zaczela sie zwiekszac. 5 okr do konca byl jakies 7 sek przede mna a ja zaczalem sprawdzac paliwo. CrewChief nic nie mowil ze by paliwa mialo braknac. Mi z szybkich obliczen wychodzilo ze na styk... ale wszystko zalezalo od tego ile czasu zostanie na ostatnie okrazenie. Na wszelki wypadek 3 okr przed koncem zwolnilem oraz mienilem mieszanke na oboga... ale to nie starczalo. Mete minelismy jak bylo 2:20 sek. To oznaczalo trzeba paliwa na 2 okrazenia. A HUD pokazywal 5.5.Na szczescie mam zapisana strategie "spash". Pare litrow moze 10-15 (nie pamietam). Ostatniego kolka bym nie dojechal. Potrzeba zjazdu do pitu sie sama wlaczyla jeszcze przed S3. Szybko zmienilem na wspomniana strategie. Wyjezdzajac na prosta startowa mialem 2.6l. Wkulalem sie do pitow zastanawiajac sie ile pozycji starczy. No i jesli gra mi nie zacznie tankowac 80l, zmieniac opony i co tam jeszcze. Naszczescie nic takiego sie nie stalo. Slyszalem, ze ktos smignal prosta startowa, ale to byl jakis dubel. Uff. jestem nadal na P3. Teraz tylko sie nie rozpitolic. Na koniec czekal mnie jeszcze jeden prezent: pod mostkiem przed T6 stal LukasDrd - temu paliwa braklo. A wiec na koniec P2!

Podczas wyscigu wykorzystalem pare razy flashlights. Super dziala - jeden klik posyla pare blyskow - nie musze trzymac przycisku. Staralem sie tego nie naduzywac

Dzieki za super sciganie. Gratulacje dla wszystkich co jechali.
Bylo nas 16, 12 dojechalo. Mysle ze to nie jest zly wynik. no.. do endurance zawsze przydaloby sie wiecej. Ale nie ma co narzekac. PC2 jak juz dziala to jest piekny a te zachody slonca i poranki... potrafia byc ladne ale moga dac "w kosc". BTW mam wrazenie ze dzis Softy byly tak na granicy mozliwosci. Dzieki nocy az tak mocno sie nie palily. Ale im bedzie blizej lata tym bedzie ciezej. A pewnego razu trzeba bedzie zdecydowac softy czy hardy. To moze byc strategicznie wazna decyzja ;)

Pozdro

2 hours ago, SeaAngel said:

Borates - po czymś takim oddaje się pozycję.

No nie wiem SA... wg mnie to zblokowales kola i pojechales prosto nie trzymajac 2W. Borates ksiazkowo sie zlozyl do 2W. Nic nie mogl w tej sytuacji zrobic,

Nieoficjalne wyniki: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mddXKvG1Yk8qwLiPe2KKNlRx27K9YyvOcEkbyQL2Kgw/edit?usp=sharing

Replay (1GB, zip: 765MB): https://drive.google.com/file/d/1QC1hOyrxjA5UkXCKESL374GJetC_njBF/view?usp=sharing

Edytowane przez MaXyM
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie wiem SA... wg mnie to zblokowales kola i pojechales prosto nie trzymajac 2W. Borates ksiazkowo sie zlozyl do 2W. Nic nie mogl w tej sytuacji zrobic,

Dzięki @MaXyM, już myślałem, że może miałem pojechać prosto razem z @SeaAngel w żwir żeby uniknąć kontaktu... Postaram się dziś wrzucić powtórki z mojej perspektywy.

Edytowane przez borates

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz