konji

7 RUNDA |Spa Frankorchamps| 08.04.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

56 postów w tym temacie

4 minuty temu, boban666 napisał:

Jakie jest hasło bo mi discord szfankuje i nic nie slysze

pmccup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie na moje nerwy.Kurde jadą tą samą linią ktoś za mną jedzie identycznie i ja dostaje kare i musze zwolnić a kierowca za mną jedzie dalej i nic ??. Po 10 minutach już miałem 4 s doliczone. Zniechęciło mnie to strasznie.Nie ścigałem się za wiele bo jestem z "doskok" i nie miałem czasu na setupy , chciałem ot tak przejechać sobie rekreacyjnie 90 minut po SPA.Szkoda

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20180408201932_1.jpg20180408201937_1.jpg20180408220013_1.jpg20180408220017_1.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

BraWo dla wszystkich ! :) 

Edytowane przez Gaddtg
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 okrążeń do lidera no nieźle zrobiłem :D

zapowiadało się u mnie dobrze, jechałem za 14 miejscem,nawet wyprzedziłem i wbiłem 13 no ale potem niestety krytyczny bląd który spowodował że spadłem na 14 a kolega który był za mną był daleko to zdążyłem wjechać na tor i niestety po kilku spadłem do 16 pozycji ale potem kolega na 15 pozycji zrobił spina i wyszedł z gry a potem następny wyszedł z gry, zostałem na 14 pozycji no i tam kilka razy traciłem przyczepność a kierownica tak mam skonfigurowaną,że kontra jest praktycznie nie możliwa no i tak mijały kolejne okrążenia i kilkanaście zawodników później których przepuściłem.tak jak kolega na discordzie po zakon. wys. główkowałem przez kilka okrążeń gdzie zjechać do pit stopu, w końcu zjechałem ale nie zauważyłem tego że mi 50 L dolali co trwało 1 minute i chyba straciłem szanse na dogonienie a potem było jeszcze gorzej i tak ogólnie traciłem 15 minut do właściwej pozycji xD.no ale jestem z tego zadowolony że się nie poddałem i nie wyszedłem z gry jak niektórzy czyli mówiąc to było najnudniejsze półtorej godziny.przy okazji zjechałem 4 razy do pit stopu :)

Dziękuje za wyścig i gratulacje wszystkim :)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny wyścig, dzięki wszystkim! Ogólnie na początku 20 minut  @GreyFox0311 tak mnie cisnął z tyłu, że przy każdym dohamowaniu mnie pot oblewał bo jechałem na maksa i walczyłem w każdym zakręcie o przyczepność :D chociaż jakoś dziwnie mnie wyrzucało z pełnym bakiem na początku :dodgy: Później ściana niestety 10 przód i 12 zawieszenie i kilka okrążen ze stratą po 5 sekund bo chciałem zużyć paliwa jak nawięcej :( Pod koniec biłem swoje rekordy ciągle i dochodziłem @RiffMajster, już 4s za nim i spin ehh, a byśmy powalczyli w ostatnich 5 minutach :0shoot:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:23_130_2: dla Polisboi  człowieku co Ty jeździsz w ogóle?! :23_134_5: no i reszty podium :23_129_8: Na początku wyścigu trochę spadłem, ale zatrybiłem swoje tempo i ogień. Pół godziny goniłem @Gaddtg męczyłem go aż w końcu wymęczyłem błąd na dohamowaniu w szykanie i go wyprzedziłem. Potem prawie pół godziny starałem się mu odjechać, było ciężko. potem zjechał do pitu i tyle się widzieliśmy. Dalej jechałem sam, byłem na 5 czy 6 miejscu. zjechałem do pitu 20 min przed końcem i ku mojemu zdziwieniu wyjechałem na 7. No to ogień bo do mety niedaleko. Gonili mnie @GreyFox0311 i @sawi23 moja przewaga malała i @sawi23 był tuż za mną, jeszcze kilka minut i miałbym problem obronić pozycje. Fajny wyścig, jak na tragiczne przygotowanie samochodu do tego wyścigu 7 miejsce dla mnie spoko :D  Bez błędów, upomnień, kar, bez rozkojarzenia. Gratki dla wszystkich i podziękowania za pierwsze okrążenia, kultura, chyba po raz kolejny czysty start i pierwsze kółka.

@boban666 wyluzuj i ścigaj się dla zabawy;)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na poczatku to gratulacje dla Polishboy i Lukasow :) super tepo . Moj wyscig nie poukladal sie po mojej mysli. W kwali 5 gdzie na treningu udalo mi sie zrobic 2:19:5 tu niestety tego sie nieudalo :( . Pierwsze kolko i dostalem od @MaXyM 

gdzie musialem pozwiedzac troche pobocza i spadek o 5 miejsc na szczescie auto cale wiec mozna cisnac dalej. Po 40 minutach walki z samochodem na hardach ktora zakonczyla sie spinem powiedzialem dosc i zjazd do boksu 50 L paliwa softy i do boju. Opony po kilku kolkach 110 stopni ale da sie jechac wiec gonie udalo sie dopasc @sawi23 i @RiffMajster i po kilku okrazeniach @sawi23 robi samobojczy atak na ostatniej szykanie i uderza w @RiffMajstera oba samochody wypadaja z trasy gdzie wracajacy na tor amg i wielkim impetem wpada na mnie rozwalajac mi samochod przod na 12% :( .

Dylemat jechac dalej czy do boksu zostalo moze 30 min do konca boks + naprawa pewnie ze 30 sekun jesli nie dluzej w boksie wiec postanowilam jechac dalej . Sawi oddal nam pozycje lecz auto rozwalone powoli tem oleju rosnie wiec i tak gest mily ale jazda z glowa byla by milej widziana. Mastepne 20 minut to walka z samochodem i naciskajacym na mnie sawi23 . Raz za razem atak za atakiem lecz jego audi niedomaga przy wyzszych predkosciach wiec proste sa moje. Kilka atakow kamikaze z jego strony

i na 10 minut do konca chyba niewytrzymuje i udeza mnie w lewy tyl na zakrecie co powoduje u mnie spin , a audi podaza dalej :( .

Chcialbym dodac ze przed udezeniem jestesmy 3 sekundy za @TimberPl gdzie ucinamy sekundy z kolka na kolko jeszcze kilka i moze by byla walka o 7 miejsce lecz jak to mowia jak niemozesz wyprzedzic to zepchnij. Wyscig fajny lecz niedosyt zostal. 

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GreyFox0311 ja widziałem jak mnie doganialiście, na ostatnim filmiku już mnie widać i na pewno byśmy walczyli o 7 pozycję, a łatwo bym nie oddał ;) I patrze że Ty odpadłeś, a Sawi mnie goni więc pomyślałem sobie że chyba mieliscie jakiegoś spina. @sawi23 narozrabiał troche dzisiaj z tego co widać :0ulan: jeszcze ciekawym co @Alfred99 wyczynił @Gaddtg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to następnym razem postaram się aby mnie ani razu nie zdublowano akurat hockenheim gp to przynajmniej tor na którym bardzo dużo razy jeździłem :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

To byl ciezki event. Na poczatku tygodnia wzialem setup z Monzy z wingami 0/3, jeszcze podociagalem dyfry aby lepiej sie miescic w Eau Rouge i Blanchimot a w czwartek wszystko poszlo w ch... Wyszedl patch ktory prawie nic nie naprawil ale za to zmienil zachowanie hardow. Co wiecej mam wrazenei ze spowodowal ze auto zachowywalo sie nieprzewidywalnie na setupie stworzonym przed patchem. Dlugo walczylem zeby to jakos zniwelowac. Na koniec wczytalem defaultowy Loose i zaczalem w nim krecic w kierunku jaki przypominal ten moj poprzedni set.

W miedzyczasie kupilem sobie RS Dash. Dzieki tej aplikacji mozna wysylac informacje o okrazeniach ze wszystkich sesji na rsCloud i potem przegladac. Dzieki temu wiem ze od czwartku zrobilem na Spa 144 okrazenia (wlacznie z wyscigiem). Trenowalem w kazdy dzien od czwartku. Czasow z przed patcha mi sie nie udalo osiagnac. Ale 2:19 qualowo - tak. W niedziele obadalem set dla wyscigu. ladnie trzymal jak sie rozgrzal. Ale na chlodnych oponach i z pelnym bakiem dupa mi zarzucalo strasznie. Potrzebowalem 2 lapy aby sie ustabilizowala.

Qualu krotki. biorac pod uwage ze jechalem go na hardach, potrzebowalem 3 lapy aby opony dostaly cisnienia. Zrobilem niska 19stke i na kolejnym okr mialem -0.5 sek. Moglem zrobic 18.8 ale zwalilem i potem mi sie juz nie udalo powtorzyc. Chwile bylem na P2 ale wskoczyl przede mnie Lukas. Tak ze P3

Start wyscigu fatalny. Na oponach bez cisnienia i z paliwem w bagazniku auto nie bardzo chcialo skrecac. Nie zmiescilem sie w Eau Rouge musialem odpuscic i stracilem pare pozycji. Potem drobna kolizja w Campus z Grey'em. Przepraszam. Widzialem ze sie nie zlozyles i myslalem ze cie wypluje wiec probowalem sie wcisnac. mam wrazenie ze @sawi23 w tej samej sekwencji zakretow probowal wykorzystac podobny twoj blad. No ale nie da sie ukryc - moja wina. Ja nie mialem zadnych zniszczen z tego.
Dalej jak odzyskalem P5, mialem przed soba przez chwile Lukasa ale ten zaspinowal. Doganialem boratesa ale jak tylko sie zblizylem to w brudnym powietrzu popelnialem blad. Zwykle na Eau co skutkowalo obowiazkiem odpuszczenia gazu. Mielismy razem pare ajnych akcji. 2W przejechalismy od ostatniej szykany do Eau wlacznie :) Tam sie mu urwalem a 2 okr pozniej borates zjechal do pitow. Bylem 3ci i w sumie myslalem ze tak dojade. Wraz z ubywajacym paliwem robilem coraz to lepsze czasy z 2:20.7 PB z 2 lapy przed pitowaniem.
Z obliczen mi wychodzilo ze na lap M6 mi pali 4.1l. Z obliczen wynikalo ok 158 litrow plus formation i ew dodatkowe okr to 170. Plus zapas - postanowilem jechac na 180L. Startowalem ze 100L bo wazny byl dla mnie balans auta. W picie zatankowalem 80L. Bylo pol godziny do konca jak z pitu wyjechalem piaty. Zaczalem scigac L-torche'a zastanawiajac sie kto jeszcze przede mna bedzie pitowac. Okazalo sie ze oprocz LTorcha nikt :( Jak bylem w picie przede mnie wskoczyl Lukas ktory dlugo jechal 15 sek przede mna. Tak dlugo ze wiedzialem iz go nie dopadne. Na ostatnich lapach dystans sie bardzo zmniejszyl raptem na pare sek. Ale to byl ostatni lap. Gratsy dla Lukasa - musial miec niezle tempo i czyste pole zeby po bardzo wczesnym picie odzyskac poczatkowa pozycje.

Wracajac do paliwa, zostalo mi 20 litrow. Zastanawiam sie ile czasu moglbym zystac zatanlowaniem mniejszej ilosci? Jaka jest szybkosc tankowania?

Gratsy dla pudla i wszystkich co dojechali.

BTW mozecie popatrzyc na swojego repa czy BMW M6 faktycznie tak mizernie brzmi? Z zewnetrznych kamer wszystkie auta rycza, prychaja a moja M6 jakby bez zycia. NIe wiem czy to jakis bug ze wlasne auto tak zle brzmi czy moze po prostu to auto jest tak slabo odwzorowane.

Edit: Po ogladnieciu powtorki z kolizji z Greyem juz nie jestem tak pewny ze to moja wina. Po tym jak go wynioslo na wejsciu w zakret, sporo zwolnil i zmienil tor jazdy zaciesniajac do wewnatrz. Z perspektywy mojego auta tam bylo miejsce na przejazd ale nie oczekiwalem ze zamknie.

Edytowane przez MaXyM
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie wyścig porażka jeżeli chodzi o ustawienie samochodu po patch'u :( Miałem gotowy setup wcześniej i spokojnie robiłem kółka 2:19.

Audi zrobiło się mega nadsterowne i nie przewidywalne przy hamowaniu. Raz punkty do hamowań ok, a innym razem bloki :@ Nie rozumiem czemu.

Przepraszam @RiffMajster i @GreyFox0311.

@GreyFox0311 nigdy celowo nie wypchnąłem z toru. Dość długo próbowałem Cię wyprzedzić i było spoooro sytuacji gdzie odpuszczałem, żeby nie było kuku. Tu miałem większą prędkość, a Ty zostawiłeś miejsce więc spróbowałem. Niestety było już za późno kiedy zamykałeś zakręt żeby uniknąć kontaktu.

Można odpisać mi pkt'y za ten wyścig. Bez urazy :0bicz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GreyFox0311 filmy Kamikaze bomba :D Co do 1Kamikaze mogłeś odpuścić i bardziej skupić się na tym gdzie Ci delikwenci się znajdą po całym tym zdarzeniu.. najgorsza sytuacja jaka może się przydarzyć podczas wyścigu :( szkoda zapewne ręce lekko opadły.

Co do drugiej sytuacji Kamikaze2 to mógłbym rzec, że świetny atak na dohamowaniu przez @sawi23 ale nie ukrywajmy mega ryzykowny jeszcze w tym zakręcie ;) gdybyś nie zrobił uniku to zamykasz drzwi i @sawi23 uderza w Ciebie co skutkuje ewidentnie jego winą, ale nie ma się co dziwić, że jednak wolałeś tego uniknąć aby dbać o auto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jeszcze dodam coś od siebie.

Wyścig naprawdę fajny. Dla mnie to czysta przyjemność śmigać po Spa ;) W qualach udało się zrobić plan minimum i start z pierwszej linii. 

Start udany, przez jakiś czas udawało mi się utrzymać za liderem ale tarki dwa razy mnie zawinęły i spadłem na 7 pozycję. Po błędach rywali znalazłem się na 5 miejscu i miałem sporo miejsca przed sobą. Mogłem przycisnąć i regularnie odrabialem straty do walczących przede mną. W ogóle utworzyła się fajna grupka 4 osób na miejscach 2-5, walczacych o podium. Zanim zdążyłem się zbliżyć wszyscy pozjeżdżali do boksów. Wtedy wiedziałem że muszę przyspieszyć i liczyć że uda się wyjechać przed wszystkimi. Kilka dobrych okrążeń, w tym najszybsze w wyścigu wystarczyło żeby wyjechać na 2 miejscu. Jadący za mną @LukasDrd był szybszy i zmniejszył dystans z 5 do 2 sekund na 10 minut przed końcem. Juz myślałem że z nerwów nie dam rady bronić sie przez kilka okrążeń ale Lukas wyjechał za szeroko i dostał sekundę kary (wcześniej obaj mieliśmy po 2 sekundy kary). Wtedy popełniłem największy błąd jaki mogłem zrobić - rozluźniłem się. Tak się rozkojarzylem ze na tym szybkim długim lewym tak machnąłem kierownicą że sobie podriftowałem, źle się wyratowałem i pozostało mi dojechać na 3 miejscu.

Super emocje, oby więcej takich wyścigów ale z lepszą frekwencją :0wink:

Gratki Polishboy za wygraną, tempo poza zasięgiem wszystkich.

@MaXyM gdzieś czytałem że 2,9 l/sek, ale to tak z pamięci. Nigdy tego nie mierzylem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh.. jak ciasno w wynikach! I to w walce o kazde miejsce!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze ktos udostepnic powtorke z wyscigu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@TimberPL chciałem dla zabawy , ale zniechęciło mnie to strasznie.Może przez to że byłem "fest" zmęczony.Ale będe próbował , w sumie w BTCC też narzekałem , a jade dalej :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścig z mojej perspektywy, najciekawsze akcje. Polecam bardzo ładny manewr wyprzedzania @Alfred99 zaskoczył mnie tą zmianą toru jazdy :23_129_8:Nie ma tu może wielu manewrów i spektakularnych akcji, ale wyścig całościowo był bardzo fajny :) Sporo miałem fajnej walki z @Gaddtg której w tym skrócie nie ma bo byłby nudny do oglądania, ale jak się ścigasz to wiadomo że inaczej się to odbiera ;)  Oby więcej takich fajnych wyścigów z jeszcze większą ilością ludzi :drinkwine:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla mnie wyścig też całkiem udany, może prócz idiotycznej strategii (ponad minuta w boksie) :-/

nie wiem jakim cudem w pewnym momencie znalazłem się na drugim miejscu i tutaj muszę przeprosić czołówkę, zwłaszcza @LukasDrd i @MaXyM, niestety moje tempo nie było konkurencyjne i przez kilka okrążeń Was wstrzymywałem i nie mogliście powalczyć z polishbojem, może przewaga nie byłaby taka duża ;) 

po przydługawym boksie miałem nadzieję na utrzymanie piątej pozycji, ale niestety zdecydowanie lepsza strategia @L-Torch'a i ląduję za nim, 19 minut do końca, niestety nic a nic nie odrabiam... i wtedy, na 2 lub 3 okrążenia przed końcem, @L-Torch spinuje i daje mi prezent w postaci piątego miejsca ;)

dzięki wszystkim za dobre ściganto, jest szansa utrzymać się w top 10 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@borates spoko, pamietam ze chyba przepraszales na DIscordzie jak mnie puszczales ale mnie to jakos nie zwolnilo. A do polishboja to nie mielismy startu.

Ja pewnie jeszcze nagram jedna walke na torze, na razie taka wstawka: powtorka widziana oczami widza na poczatku wyscigu. W VR to daje jeszcze wieksze wrazenie. W kazdym razie ryk silnikow jest wstrzasajacy (oprocz biednego M6 :( )

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MaXyM świetnie to wygląda :) no i porszawka też nie brzmi jakoś imponująco ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@MaXyM nie wiedzialem że jest taka fajna opcja w Project Cars :23_134_5: Spoko to wygląda i brzmi :)

@borates Ty przepraszasz chłopaków że walczyłeś o swoją pozycje i że stracili trochę czasu do lidera bo nie mogli Cie wyprzedzić? Przecie o to chyba chodzi w tej naszej zabawie żeby się pościgać ;) Jak się do mnie @Alfred99 zabierał to miałem plan go trzymać za sobą jak najdłużej ale fachowiec to fachowiec i dałem rade tylko jedno kółko :hahaha:

EDIT: z tym dźwiękiem to chyba swoje auto się gorzej słyszy, bo ja wszystkie pozostałe samochody słyszę że ryczą niemiłosiernie, najgłośniej chyba właśnie porsze

Edytowane przez TimberPL
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW Z4 GT3 poezja jak to brzmi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, TimberPL napisał:

EDIT: z tym dźwiękiem to chyba swoje auto się gorzej słyszy, bo ja wszystkie pozostałe samochody słyszę że ryczą niemiłosiernie, najgłośniej chyba właśnie porsze

może i najgłośniejsze, co nie znaczy, że najbardziej przyjemne dla ucha ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz