konji

7 RUNDA |Spa Frankorchamps| 08.04.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

56 postów w tym temacie

2 godziny temu, MaXyM napisał:

@borates spoko, pamietam ze chyba przepraszales na DIscordzie jak mnie puszczales ale mnie to jakos nie zwolnilo. A do polishboja to nie mielismy startu.

Ja pewnie jeszcze nagram jedna walke na torze, na razie taka wstawka: powtorka widziana oczami widza na poczatku wyscigu. W VR to daje jeszcze wieksze wrazenie. W kazdym razie ryk silnikow jest wstrzasajacy (oprocz biednego M6 :( )

Dźwięk miód dla uszu :D dobra robota :upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 hours ago, TimberPL said:

nie wiedzialem że jest taka fajna opcja w Project Cars

Tylko w trybie VR. Za to nie dziala automatyczne sledzenie wybranego auta i te cinematic cameras (jesli wiecie o ktore chodzi - uruchamiane minusem na NUMPAD). Tzn w VR focus jest zwalony w zwiazku z tym wiekszosc czasu jest obraz rozmyty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ta moja francuska ma piękny dźwięk <3:D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@konji Mam prośbę... zmień w tabeli wyników (jak możesz) dla mnie 9pkt. a dla @GreyFox0311 11. Robi to różnicę w tabeli a chcę żeby było fair play.

Poczuwam się do winy i powinienem oddać miejsce. Dzięki.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@sawi23 nietrzeba nic zmieniac scigamy sie dla zabawy a nie o nagrody wiec zawsze po wyscigu emocje sa wywindowane a mi niezalezy na wyniku tylko na dobrze spedzonym czasie za kolkiem.

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już wcześniej gadaliśmy, nie o punkty tu chodzi a żeby się fajnie pościgać. Wyciągajmy wnioski z nieudanych akcji i doskonalmy swoją technikę jazdy. Oczywiście to są wyścigi, na torze się walczy, ale ważne aby z głową i nie za wszelką cenę. Odkąd się z Wami ścigam sam widzę że robimy postępy i nieźle to zaczyna wyglądać. Owszem mamy spore różnice w tempie ale poziom się podnosi 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz