koszalek1976

Setup do project cars 2

12 postów w tym temacie

Witam wszystkich,jestem tutaj nowy i mam pytanie czy ktoś ma dostęp do setup do aut project cars 2?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Setup możesz znaleźć np.: na YouTube bądź ściągać bezpośrednio z gry od użytkowników w próbie czasowej dodając ducha wybranego kierowcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli masz na myśli gotowe setupy do konkretnych samochodów i tras to poszukaj sobie w necie. Generalnie jest tak że jednemu gotowy setup będzie pasował, a drugiemu nie. Zazwyczaj jak weźmiesz gotowy setup z netu to pojedziesz szybciej niż na ustawieniach fabrycznych, ale jest wiele "ale" i składa się na to wiele czynników, od pod/nadsterowności, przez temperature opon i oleju, po prędkość maksymalną i przyczepność aerodynamiczną i mechaniczną. Nie ma czegoś takiego jak idealny setup bo to indywidualna kwestia każdego kierowcy. W Project Cars 2 jest całkiem nieźle rozwiązanie ustawianie sobie samochodu do swoich preferencji, więc metodą prób i błędów ustaw sobie auto pod siebie/tor/pogode. Możesz ewentualnie zapytać nas co zrobić żeby auto nie zachowywało się tak czy inaczej, ale gotowego setupu raczej nikt Ci nie da bo nie o to w tym chodzi.  Na początku oczywiście nie będzie Ci łatwo ustawić samochoód i potrzeba czasu żeby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi, ale na tym polega ta zabawa, gdyby to było łatwe nikt by się w to nie bawił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem że każdy ma swój setup, dużo pracuję i szukanie trochę zajmie czasu,a gotowy od kogoś przyspiesza ustawienie,np wczoraj skorzystałem od kolegi małe poprawki i było ok,na necie to ja wiem że są,ale sądziłem że ktoś z tej grupy będzie mógł udostępnić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem setup od kogoś wymusza dostosowanie stylu jazdy do setupu a ja bym tak nie mógł. Poza tym czasami przestawienie ustawień np. na nadsterowność da lepsze czasy okrążeń. Kolejna rzecz to setup na najszybsze kółko na kwalifikacje czy stabilny na wyścig. Tego jest sporo. Ja mogę Ci dać swój setup, ale musiałbyś jechać takim samym samochodem co ja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest konkretna pomoc,a na jakie auto mogę od ciebie dostać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2015 AUDI R8 LMS GT3 ENDURANCE

2015 CHEVROLET CORVETTE C7.R

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc timberpl,w jaki sposob moge dostac od ciebie setup do chevrolet 2015>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyślę Ci screeny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, jest możliwość przesłania dzisiaj setup?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz