RiffMajster

13.04.2018 Oulton Park International | 21.00

15 postów w tym temacie

Morgan-4.jpg

Zapraszamy na 2. RUNDĘ BTCC league season 2

Tor:  Oulton Park International

Czas wyścigu: 30 okrążeń

Piątek 13.04.2018

GODZINA 21:00 (trening 20:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 30min

Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 15min

Wyścig – Czas startu: 14:00, 30 okrążeń

Pora roku – Wiosna
Data - 20.05.2017

Tryby pogody – 2

Prognoza pogody1 –  Duże zachmurzenie

Prognoza pogody2 –  Średnie zachmurzenie

Prognoza pogody3 –  Małe zachmurzenie

Prognoza pogody4 –  Duże zachmurzenie

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

Trening i Kwalifikacje - Mżawka

PRZEBIEG RUNDY

Trening godz. 20:30 (czas trwania 30min)

Kwalifikacje godz. 21:00 (czas trwania 15min)

Wyścig godz. 21:15 (czas trwania 45min~)

PIT STOP JEST OBOWIĄZKOWY!!!

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmctest

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow - Trening i Kwalifikacje - Mżawka, no to zapewne quali będzie ciekawe :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety jutro nie dam rady wystartować.

Powodzenia wszystkim :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwali:

Ata 1 miejsce.

20180413212254_1.jpg

Wyścig:

20180413222218_1.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezły powrót do biznesu :) Quali słabiutko, nie miałem tempa na tym torze i bez treningu. P7, ale start znów zrobił swoje i po 2-4 kółkach P1 :) Potem błąd, @ata6 mnie wyprzedził, stwierdziłem zjade do boksu.. 20 kółek za nami okazuje sie ze mimo 2kar co zwalniają gdzie straciłem z 7-8sek dojechałem do ata6 i przez 5-7kółek za nim 1sek-0.5sek straty.. Niestety nie do objechania. Opony trzymały tragicznie, potem jeszcze kara..z jednej strony szkoda bo mogło być P1, z drugiej radość ze po powrocie tak dobrze ;)

Graty dla wszystkich i dzięki za wspólną jazde.

20180413222206_1.jpg

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kwalifikacje-jakoś mi się udało wejść na 4 pozycje.nie miałem problemów z utrzymywaniem samochodu troszke zmodyfikowałem zawieszenie dzięki czemu nie było podsterownością problemu 

Wyścig- po pierwszych okrążeniach strach mnie obleciał i bałem się wyprzedać i nie potrzebnie hamowałem spadłem kilka pozycji  lecz dzięki dobremu przemyśleniu pit stop trwał bardzo krótko samo paliwo i naprawa trwała 2 sec 

po kilku okrążeniach  i zyskałem pozycje przez to ,że inni zjeżdźali do pitu i tutaj zaczeła się fajna walka z @Slynqq  ,pózniej gdy cię wyprzedziłem zauważyłem że wpadłeś w przeszkodę i raczej trudno było odrobić straty i tak kilka hipnotyzujących okrążeń później  byłeś już daleko.doganiali mnie już 1 i 2 pozycja przepuszczałem  was  i tak kilka okrążeń do mety i koniec ukończyłem z karą +1sec. przez to że zniwelowałem podsterowność to pojawiła się nadsterowność lecz przy FWD kontry są dziecinie proste (przynajmniej dla mnie)

myślę, że wyścig był ciekawy tylko mało osób i powiedzcie mi dlaczego było nas 11 a zostało potem 8? widziałem że @tomessi ma +32 ale reszta to nie wiem 

jeżeli chodzi o mnie to zrobiłem postęp i udało mi się nie wypaść i nie będąc cały czas dublowanym :D

Dziękuje za wyścig i gratulacje dla pudła i reszty która pozostała i mam nadzieje że frekwencja się poprawi :)

Edytowane przez Polish Trucker
4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem dzisiaj trochę farta, bo mimo P1 w quali szybko straciłem dwie pozycje na starcie. Ale @borates w coś przydzwonił a potem udało się wyprzedzić Krzyśka. Na 10 okrążeń przed końcem PIT a po wyjeździe Krzysiek siedzi mi na bagażniku. Cały czas wpatrzony w lusterka cisnąłem do przodu i tu się zdarzył przykry incydent. Przy dublowaniu nie zachowałem zbytniej ostrożności jadąc za  @Slynqq  i przydzwoniłem mu w kufer. Strasznie mi głupio z tego powodu :cry: i jeszcze raz sorki @Slynqq  .

Dzięki wszystkim za wspólny wyścig.

P.S. W quali kluczowe były dwa pierwsze okrążenia kiedy nie było jeszcze wody na torze. Następne moje kółko było o 3 sek. gorsze więc dałem sobie spokój. Po kilku minutach nie było już szans na osiągnięcie dobrego czasu.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:23_130_2:@ata6 i @Krzysiek KXN:23_129_8: 

Na mokrych kwalifikacjach samochód kompletnie mi nie jechał więc musiałem startować z końca. Założyłem sobie w takim razie że jadę ostrożniej aby nie wypaść poza tor ale przez to wolniej. Chyba aż za bardzo bo pierwsze kółka były tragiczne, nie mogłem wejść w wyścig, po kilku kółkach się zmobilizowałem i zacząłem coś jechać powoli przebijając się do przodu. Było trochę fajnej walki z wyprzedzaniem i wylądowałem w końcu na 3 miejscu kompletnie nie zagrożony. Mogłem pojechać trochę szybciej ale byłoby ryzyko że wypadne z toru, a chyba i tak nie dorównałbym chłopakom tempem. 

Szkoda że nas tak mało :buuu: bo mimo że słabe to fajne furki i jakby nas jechało 25 osób byłoby lux. 

Dzięki wszystkim za udział i do następnego, elo :thankyou:

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wyszedłem z gry bo po 4 miechach odpoczynku od kiery znów ja podłączyłem i nie jechało mi się dobrze, zardzewiałem , ale nie to było największym problemem tylko fotel na kółkach którey cały czas mi odjeżdżał przy hamowaniu i nie chciałem zrobić rozpierduchy. Muszę na nowo sobie stanowisko przygotować. A wyniki moje to już hehe... Nie sądziłem że aż tak mi forma spadnie

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mariusz B kup sobie stopki do fotela to Ci nie będzie odjeżdżał :) Gratki dla wszystkich za fajna zabawę :D

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.04.2018 o 22:44, Polish Trucker napisał:

Kwalifikacje-jakoś mi się udało wejść na 4 pozycje.nie miałem problemów z utrzymywaniem samochodu troszke zmodyfikowałem zawieszenie dzięki czemu nie było podsterownością problemu 

Wyścig- po pierwszych okrążeniach strach mnie obleciał i bałem się wyprzedać i nie potrzebnie hamowałem spadłem kilka pozycji  lecz dzięki dobremu przemyśleniu pit stop trwał bardzo krótko samo paliwo i naprawa trwała 2 sec 

po kilku okrążeniach  i zyskałem pozycje przez to ,że inni zjeżdźali do pitu i tutaj zaczeła się fajna walka z @Slynqq  ,pózniej gdy cię wyprzedziłem zauważyłem że wpadłeś w przeszkodę i raczej trudno było odrobić straty i tak kilka hipnotyzujących okrążeń później  byłeś już daleko.doganiali mnie już 1 i 2 pozycja przepuszczałem  was  i tak kilka okrążeń do mety i koniec ukończyłem z karą +1sec. przez to że zniwelowałem podsterowność to pojawiła się nadsterowność lecz przy FWD kontry są dziecinie proste (przynajmniej dla mnie)

myślę, że wyścig był ciekawy tylko mało osób i powiedzcie mi dlaczego było nas 11 a zostało potem 8? widziałem że @tomessi ma +32 ale reszta to nie wiem 

jeżeli chodzi o mnie to zrobiłem postęp i udało mi się nie wypaść i nie będąc cały czas dublowanym :D

Dziękuje za wyścig i gratulacje dla pudła i reszty która pozostała i mam nadzieje że frekwencja się poprawi :)

@Polish Trucker Kilka kółek się trzymaliśmy równo i mnie to jakoś zestresowało, za późno zacząłem hamować i odbiłem, żeby w Ciebie nie wpaść jeśli dobrze pamiętam, a później w przeszkodzę :D

O 13.04.2018 o 23:00, ata6 napisał:

Miałem dzisiaj trochę farta, bo mimo P1 w quali szybko straciłem dwie pozycje na starcie. Ale @borates w coś przydzwonił a potem udało się wyprzedzić Krzyśka. Na 10 okrążeń przed końcem PIT a po wyjeździe Krzysiek siedzi mi na bagażniku. Cały czas wpatrzony w lusterka cisnąłem do przodu i tu się zdarzył przykry incydent. Przy dublowaniu nie zachowałem zbytniej ostrożności jadąc za  @Slynqq  i przydzwoniłem mu w kufer. Strasznie mi głupio z tego powodu :cry: i jeszcze raz sorki @Slynqq  .

Dzięki wszystkim za wspólny wyścig.

P.S. W quali kluczowe były dwa pierwsze okrążenia kiedy nie było jeszcze wody na torze. Następne moje kółko było o 3 sek. gorsze więc dałem sobie spokój. Po kilku minutach nie było już szans na osiągnięcie dobrego czasu.

@ata6 nie Twoja wina, za szybko wszedłem w zakręt później panicznie po hamulcach, nie miałeś gdzie uciec a ja źle oceniłem odległość w lusterku :) to ja przepraszam 

Wyścig był bardzo fajny, emocje cały czas :D bardzo ładny początek miałem, trzymałem się ładnie a później kilka za dużych błędów by je odratować 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Slynqq napisał:

@Polish Trucker Kilka kółek się trzymaliśmy równo i mnie to jakoś zestresowało, za późno zacząłem hamować i odbiłem, żeby w Ciebie nie wpaść jeśli dobrze pamiętam, a później w przeszkodzę :D

kurde tam gdzie cię wyprzedzałem to jakoś nie widziałem zakrętu bo przedtem jechałem za tobą i miałem punkt odniesienia więc trochę tam zgłupiałem ale udało mi się wtedy wyprzedzić cię bez kraksy :) .

i ja również ma stresa gdy tak ktoś blisko jeździ a gdy gram na singlu to nie mam z tym problemu ;) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Polish Trucker napisał:

kurde tam gdzie cię wyprzedzałem to jakoś nie widziałem zakrętu bo przedtem jechałem za tobą i miałem punkt odniesienia więc trochę tam zgłupiałem ale udało mi się wtedy wyprzedzić cię bez kraksy :) .

i ja również ma stresa gdy tak ktoś blisko jeździ a gdy gram na singlu to nie mam z tym problemu ;) 

Jade, ktoś siedzi mi na tyłku i tak myśle, by jechać zgodnie z zasadami, nie popełnić błędu itd. i od tego myślenia błąd, poślizg i dziękuję :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Slynqq napisał:

Jade, ktoś siedzi mi na tyłku i tak myśle, by jechać zgodnie z zasadami, nie popełnić błędu itd. i od tego myślenia błąd, poślizg i dziękuję :D

M2 :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.