XaV

Speedway <3

18 postów w tym temacie

Mamy tu jakichś fanatyków, miłośników czarnego sportu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś uczęszczałem na treningi do szkółki żużlowej GKS Wybrzeże Gdańsk ( żeby nie użyć zbyt mocnego słowa i napisać że trenowałem ;)) i byłem miłośnikiem czarnego sportu, obecnie raczej sprzed TV ale gdzieś tam nadal się nim interesuje, bo na przykład, Gdański klub nie zachęca ostatnio za bardzo kibiców do zapełniania stadionu :(

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem to co się działo wokół Gdańska i nie tylko (Częstochowa tak samo), to lepiej przemilczeć ten temat. Aby żużel w gdańsku się odrodził na nowo, i życzę szybkiego powrotu do 1 ligi a nawet do ekstraligi ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda gadać, masz racje.

Ale Toruń nie daleko :) A1 1,5h i jest co oglądać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toruń w tym sezonie idzie na PO, ma także duże szanse na medal tylko ciekawe w jakim kolorze. Ja całym sercem za Lesznem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żużlem akurat się nie interesuję bo mam wszędzie daleko zeby zobaczyć. Nie mówie nie, nawet kiedys mieliśmy się udac na zawody w lubelskie. Jeżdzę natomiast motocyklem od 24 lat i ciągle mnie to kręci. Popatrzyłbym na żużel ale to podobno tylko na zywo. W TV to juz dla znających temat. MIeszkam w Radomiu więc gdzie byście radzili się udać najbliżej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda, to trzeba obejrzeć na żywo, czuć ten spalony metalon, dostać po twarzy żużlem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

metalowy talon to metalon :) na dostanie żużlem po twarzy :) emocje w cenie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Metanol inaczej to alkohol, używany jest jako paliwo w żużli i nie tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaa nie no to jasna sprawa, przecież wszyscy wiedza co to jest metanol, ale nie rób offtopa :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby każdy wie co to metanol, jest silną trucizną, etanol to jest alkohol do picia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już 08.04. 19:30 FOGO Unia Leszno - Stal Gorzów :D Jużnie mogę się doczekać kiedy Moja Stal wyjedzie na TOR!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To widzę maxgarbs że przyjedziesz do mnie do Leszna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja od 20 lat jeżdże na Sparte, oczywiście pod wieżę ( jak ktoś był we Wro na meczu wie OCB ), teraz u nas stadion remontuja i wszystkie mecze jeździmy w Poznaniu :( Jedyny plus to taki .że każdy mecz traktujemy jak wyjazd, a wyjazdy są najlepsze , dobra ekipa ,autobus pełen "wariatów " spod wieży. 

RIP dla Krystiana, wielka strata dla czarnego sportu.

WTS Sparta Wrocław

Edytowane przez KaczyVR6
Błąd
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 2.06.2015 o 15:05, TomKatto napisał:

Kiedyś uczęszczałem na treningi do szkółki żużlowej GKS Wybrzeże Gdańsk ( żeby nie użyć zbyt mocnego słowa i napisać że trenowałem ;)) i byłem miłośnikiem czarnego sportu, obecnie raczej sprzed TV ale gdzieś tam nadal się nim interesuje, bo na przykład, Gdański klub nie zachęca ostatnio za bardzo kibiców do zapełniania stadionu :(

Stare czasy mi sie przypomniały :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.