Kraken

Thrustmaster F458 Italia

15 postów w tym temacie

Cześć zamierzam zakupić jakąś kierownice do gierki i nie mam budżetu 1000+  tylko jakieś 400zł. Stąd pytanie do was czy ta kierownica będzie odpowiednia ?? Niby 270stopni ale to powinno wystarczyć. I wgl jest kompatybilna z Project Cars ? Bo wygląd ma super :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta kierownica nie ma FFB , jak do Peceta szukasz dobrej taniej kierownicy to Thrustnaster FFB 430 ma co prawda tylko 270 stopni ale frajera świetna, a jak chcesz 900 stopni to DFGT obie kupisz do 500 stów, a jak znajdziesz okazję to i za 400 spokojnie, to jedyne warte uwagi kierownice . Aaaasa jest jeszcze thrustmaster t100 też 270 stopni za okolo 350 zeta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukaj DFGT, sam mam i jestem zadowolony. Udało mi się wyrwać w Avans za 160 zł na wyprzedarzy xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta kierownica nie ma FFB , jak do Peceta szukasz dobrej taniej kierownicy to Thrustnaster FFB 430 ma co prawda tylko 270 stopni ale frajera świetna, a jak chcesz 900 stopni to DFGT obie kupisz do 500 stów, a jak znajdziesz okazję to i za 400 spokojnie, to jedyne warte uwagi kierownice . Aaaasa jest jeszcze thrustmaster t100 też 270 stopni za okolo 350 zeta

A tą Thrustnaster FFB 430 spokojnie można konfigurować w Project Cars ?? I gdzie można ją kupić.

Szukaj DFGT, sam mam i jestem zadowolony. Udało mi się wyrwać w Avans za 160 zł na wyprzedarzy xD

Fajna kierownica ale brakuje mi łopatek , szukałem na internecie czy można gdzieś dokupić i lipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężko ją kupić, poszukaj na Allegro, albo poczekaj aż wrócę z urlopu to Ci znajdę, i tak ma profil w P Cars

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raz na tysiąc trafiają się łopatki do DFGT, ale można te standardowe przerobić samemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma, takie małe wypustki na bokach kiery z tyłu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tej cenie nówka DFGT. Wg mnie bez zastanowienia DFGT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak mówisz bo nie miałeś w rękach tej 430 , pod każdym względem przewyższa dfgt , jedyny minus to 270 stopni obrotu. Ale jest opcja np T100 za jakieś 399 nie jest tak ładna ale dobra kiera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki trochę dozbieram i planuje zakupić Thrustmaster Ferrari 430 FFB wygląd 10/10 i łopatki to już przyszłość więc duży + ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja od Mikołaja dostałem takie cudo ;) funkiel nówka nie śmigana kupiona za połowę ceny , osoba sprzedająca na Alegro (kobieta) widac nie wiedziała ile to warte . Wersja Leather (nówki chodzą koło 700 stów ja kupiłem za 350 ;) )

IMG_20151224_111046_zpsmala5py3.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz