Darekfil1

Windows 10

8 postów w tym temacie

Czy warto zmieniać win 7 na 10?

Może ktoś coś podpowiedzieć kto zmienił i jakie wrażenia, jakieś problemy występują?

Mam kierownice Logitech Driving Force GT, słyszałem że ktoś miał jakieś problemy ze sterami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zmieniaj bo nie ma sterów do logitecha, tym bardziej do DFGT. I ma być problem z niektórymi grami, które mają zabezpieczenia Securom i jeszcze jakieś inne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mam problemów z win 10 ale jak ktoś ma logitecha to nie polecam puki co nie ma sterowników i to nie tylko do kierownic, prawie cały asortyment logiego nie ma wsparcia dla win 10. Taka to firma, najlepiej im idzie sprzedaż kotletów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za podpowiedź.

Chyba na razie jednak się wstrzymać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstrzymaj się. Jak win10 wyszedł od razu na niego przeszedłem. Wszystko na nim śmiga wyśmienicie, dawno nie miałem takiej radochy (dziwne to :D), do puki nie odpaliłem pCars... Brak sterów do kiery... Więc jadę na dwóch windowsach, 10 do użycia codziennego i innych gier a 7 odpalam tylko na treningi i wyścigi :/ Plułem się ponad 30min z pomocą techniczną Logitecha telefonicznie, oni nic nie wiedzą. Zrobiłem mały szum na profilu Logitech G, coś miało wyjść tydzień temu, lecz dalej nic... To była pierwsza i ostatnia rzecz jaką kupiłem od Logitecha... Chyba czas na kolejną zadymę ^^ Ktoś chce się przyłączyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dołączam się bo śmiech na sali, zwłaszcza g 29 i jego cena. Lepiej Thrustamstera t500rs kupić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, są sterowniki do G27 ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przesiadłem się z 8.1 na 10 i jestem zadowolony, nie ma jakiejś ogromnej różnicy, ale ogólne wrażenie pozytywne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz