Mariusz B

Zgłaszanie czasów

15 postów w tym temacie

Chcesz pojawić się w tabeli z czasami? W tym i tylko w tym temacie umieszczaj swoje screeny z próby czasu. Aby ułatwić nam zadanie, proszę o napisanie w poscie także, jakie auto i czas.

Proszę także o nie umieszczanie tu zbędnych postów.

Szerokiej drogi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sajmon jaka platforma jakiś screen by się przydał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HEJ.platforma ps4, uwzględniłem to w opisie, nie widać?  Screen z chęcią, tylko może niewiem dokładnie jak go tu wstawić, ponieważ wyskakuje mi info że za duża plik,???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użyj jakiegoś hostinga plików, polecam Photobukiet proste jak konstrukcja cepa ;) . Ja przeglądam teraz przez taptalk wiec może czegoś nie widzę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, zrobione.  Jak ktoś jeździ poniżej 6:50 GT3 to jestem chętny na race,pozdro

_20151006_162549.JPG.091054f57e76b3a2d45

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy jest jakaś różnica w  próbie czasowej a czas zrobiony w wyścigu online?  czy czas zrobiony np w kwalifikacji nie liczy się,?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

np: temperatura toru..?

Z doświadczenia wiem, że w kwali można zrobić lepszy czas niż w próbie czasowej nie wspominając już o samym wyścigu.. nie raz już ktoś poprawił swój BL właśnie w wyścigu. Pamiętajmy, że w wyścigu przeciwnik może wywierać na Tobie większą presje co może skutkować kosmicznym czasem.. oczywiście mogę się mylić ;)

Ja tu tabelki nie pilnuję także spokojnie może org Ci zaliczy ten czas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tomessi dobrze mówi, w sesji race możesz też jechać za kimś w tunelu więc i tu można urwać sporo, nie mówiąc własnie o temp która na przyczepność ma nie bagatelne znaczenie ;) nawet pora dnia. Czas zacny ale nie zrobiony w próbie czasowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm,no ja powiem że ten kij ma dwa końce, mi i niektórym może lepiej iść bez ciśnienia w próbie czasowej, często ustawiam zachmurzenie i mgłę, lubię mocną mgłę, ok ok,rozumiem że próba czasowa bardziej przemawia, chciałem dodać że teraz na samych ABS czasy robię 6.42 +, dodam że kwalifikacji czas jest trudno uzyskać kiedy co chwilę ktoś dochodzi do lobby przerywa brutalnie, ogólnie to niewidze żadnego Polaka przynajmniej na ps4 żeby osiągał czas poniżej 45 na nordschleife, Wielka szkoda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20160414140921_1.jpg.a172b6f46e9e377f443https://lh3.googleusercontent.com/-GDMO1naybZw/ViE1veHADbI/AAAAAAAADXQ/nu8muuY9v8g/s144-Ic42/czasy.jpg[/img]Od Nurburgring" />

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to nieźle tym porsche żeś dał, niezle ustawienia, znam ludzi na ps4 głównie Niemców robią takie czasy , Mercedesem 6,31, bentley 6,32-bmwM3 6,33,bmw Z4 6,35 do nich mi jeszcze daleko, niemam doświadczenia takowego ale ciągle zbieram. Pozdro 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz