HORANSKY

Jaki sim cocpit do +/- €400

11 postów w tym temacie

Witam, mam straszny delemat  jaki cocpit zakupić na swój świąteczny prezent do +/- €400.  Myślę nad:

Opcja nr. 1 - OButto OZone (€399)

SR1_copy.jpg

Opcja nr.  - GT Omega Pro Racing Sim Basic (€438)

4158_03_gt_omega_racing_simulator_review.png

Opcja nr.3 (najtansza) Playseat (+/-€320)

playseat-alcantara-g27.jpg

Wpadl mi w oko tez Fanatec CSL seat niestety nie moge go znalesc nigdzie w sprzedazy..

Jaka jest wasza opinia i dlaczego, chyba ze macie jakies inne kokpity do polecenia, z góry dzieki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Jeśli chcesz mieć takie totalne all in one, to ta opcja (chyba że w zestawie nie ma mocowań dla monitorów) fajna nawet jest ta podstawka pod klawiaturę i myszkę :D

2. Za tym przemawia możliwość zamocowania głośników.

3. A jeśli chodzi o całokształt ta opcja jest najlepsza, gdyż możesz regulować odległość od pedałów, kierownicy, to czego w poprzednich opcjach nie możesz. I jeśli chodzi o producenta, to także +, gdyż PlaySeat bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.

PS: Czy opcja 2 nie przypomina wam sanek? hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@XaV

The obutto oZone Base Cockpit includes everything below:

Carbon steel main frame - Powder-coated Matte Black (No other color options available)

Real car sports seat (recline-able)

Real car seat sliders for easy adjustment

Steering and shifter mount

Single LCD monitor mount, VESA bolt patterns 75 x 75mm, 100 x 100mm, 200 x 100mm

Swiveling keyboard/mouse tray

Pedal tray with rubber cover for grip

All necessary assembly hardware & Instructions

Cup Holder - Hold your favorite brew or refreshment for those long gaming sessions.

Jak wyzej posiada reguilacje fotela a wiec jest świetny co do dopasowania odległości. Patrząc na to cenowo Obutto wypada najlepiej imo

#2 troche drogie te sanki :D

#3 Czytajac opinie na temat Playseat bylo bardzo mało nagatywnych, wedlug mnie ten fotel wyglada tandetnie ale podobno jest wygodny.. Mieli tez promocje z okazji black friday za 250 euro ale niestety przegapiłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opcja 3 odpada bo ma pręt między kochones :) najlepsze jest no1.

Szukaj coś bez pręta. Chyba na sklepie internetowym raceroom jest fajny stand. Druga opcja tez może być ale nie jest za ładne ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli planujesz zabawę w 3 x LCD to pierwsza opcja jest najlepsza.

Jeśli miałbym wybierać dla siebie to wybrałbym opcje nr jeden, dwója jakoś nie przemawia do mnie. Z opcji nr 3 miałem okazje korzystać i jest to super zestaw, przede wszystkim jest bardzo stabilny jedyny mankament pręt w miejscu hamulca.. troszkę stopy trzeba wykrzywiać. Ewentualnie jest opcja indywidualnego ustawienia pedałów Fanateca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu masz kokpit raceroom http://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=18 330€

rr3055-raceroom_02_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

300 funi trochę dużo chociaż całkiem fajny kokpit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli planujesz zabawę w 3 x LCD to pierwsza opcja jest najlepsza.

Jeśli miałbym wybierać dla siebie to wybrałbym opcje nr jeden, dwója jakoś nie przemawia do mnie. Z opcji nr 3 miałem okazje korzystać i jest to super zestaw, przede wszystkim jest bardzo stabilny jedyny mankament pręt w miejscu hamulca.. troszkę stopy trzeba wykrzywiać. Ewentualnie jest opcja indywidualnego ustawienia pedałów Fanateca.

a co powiesz o tym ?

playseat-revolution-g27.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym trochę lepiej rozwiązane jest z tym prętem między cohones ale nada on tam jest chociaż podejrzewam ze mniej przeszkadza, tego już bym zaryzykował chyba ;) i rozważył zakup. Tylko wydaje mi się że może być ciężko wsiadać do niego i z niego wysiadać. Jak masz kase to bież tego Obuto albo tego RaceRooma ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie lepsze rozwiązanie.. Ja bym się wsiadaniem nie przejmował. Miałem już dwa kokpity własnej roboty w którym do jednego wsiadałem jak do bolidu F1 :D aktualnie jest lepiej, ale jest akcent sportowego ciasnego autka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz