Mariusz B

Liga w R3E

72 postów w tym temacie

Panowie kto chętny na ligę w R3E , ja bym chciał polecieć WTCC 14 ale to się wiąże z wydatkami  bo trzeba kupić paczkę aut koło 9€  i np. European track pack 25€ czyli trochę drogo ale może warto bo ? Ale można by zrobić tak ze kupić ADAC 14 i WTCC to by wyszło 1 € mniej. Albo zamiast Wtcc to polecieć Adac 14 za 23€  jest to paczka z autami Adac GT3 i 8 -mioma torami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem za, ale może na początek pojedźmy darmowymi autami, żeby sprawdzić czy ta gra odpowiada wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem ligi w R3E. WTCC czy ADAC czy DTM 2015. Gra ma ogromny potencjał. Promocja na Steam jest 50% teraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj kupiłem ADAC 14 i WTTC za 16 euro. Majątek to nie jest a już śmiało można na podstawie tego zrobić fajną lige.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to jak 16 € no to fakt nie za dużo . ile to daje na plny 60 zeta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba na tym moje zakupy się nie skończą. Trzeba korzystać z okazji :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doszły mnie słuchy, że są chętni na ligę WTCC 2014 :) co bardzo cieszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwcześniej coś kupie dopiero w polowie lutego. Brak kasy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam stronę http://www.raceroomstore.com/

Więcej niż na steamie i przy większych zakupach bardziej się opłaca.

Tam ceny pakietów się nie sumują tak jak na steamie tylko płaci się za różnicę. Czyli jak dwa pakiety mają np. te same tory, to za drugi pakiet płaci się mniej o wartość torów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem chętny na ligę w R3E, ale na początek start autami oraz torami, które są za FREE :) W przyszłości jeśli będzie fajne zainteresowanie takową ligą oraz znajdzie się większa liczba kierowców to jestem skłonny zakupić pakiet WTCC :D ale to spokojnie nie bądźmy kąpani w gorącej wodzie ;)

Także trzeba założyć temat nowego Eventu 2 lub 3 rundy (chyba tylko są 3 bezpłatne tory) + kluczowe informacje typu: lista startujących kierowców, tor, godz, dzień itp. Auta mogą być te co zaproponował HulkSop, a mianowicie Silhouette Series.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ściganie na free kontencie nie będzie chętnych, dałem informacje na simracing.pl tam większość chętnych ma paczki

wysłane z P8 Lite

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra Pany, steamowa wyprzedaż zadziałała na mnie jak płachta na byka. Kupiłem WTCC, ADAC, TT. Ale z tego co widzę to dalej mało tras :(

Stąd bardzo proszę by określić co chcemy jechać i jakie tory, żeby można było się przygotować. Za wszystkie te serie zapłaciłem mniej niż 100 PLN czyli znośnie powiedziałbym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tras jest na początek sporo bo są też alternatywne leyouty w niektórych np. Hoke czy Nur. Jutro pojedziemy o 20 coś testowo

wysłane z P8 Lite

Lobby będzie się nazywało Pmc test hasło test

wysłane z P8 Lite

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to piękna sprawa, że jutro jedziemy coś nowego ;) ... Wczoraj z TomiKillos jechaliśmy wyścig DTM na Hoke z randomami 30 minut. Dawno się tak nie spociłem :P Niestety po małym błędzie straciłem pozycję lidera na 4 zakręty przed końcem wyścigu :(.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiego DTMa macie?

Zastanawiam się czy nie kupić zestawu 14 torów europejskich i do tego nie dobierać 1 samochodu z danej klasy. Do ligi paczka 6 samochodów nie ma sensu. Pytanie tylko czy da się jechać wyścig jak masz dajmy na to GTRa a reszta stawki go nie ma i jedzie M4, której się nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że tez się dziś zjawię :D

Małe pytanko ;) DLC WTCC 2014 oraz Audi Sport TT nie posiadają w pakiecie torów??? Tylko ADAC GT 2014 posiada 8 tras?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

można jechać jak nie masz innych autek. Jechałem w wyścigu GTR3 i miałem tylko McLaren'a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

adac14 posiada tory wtcc 14 nie . Tomessi nie zastanawiaj sie tylko kupuj bo wtcc sie jeździ zajebiście adac gt3 tez zresztą ;). Ale jak coś to możemy pojechac na darmowych torach i autach dzisiaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz