Mariusz B

Jak ustawić FFB W Poject Cars

147 postów w tym temacie

A więc wielu z nas ma problemy z ustawieniem FFB ,tudzież nie czują tak jak trzeba auta, więc wrzucę  ustawienia FFB, może komuś pomogą.  :D

A więc zaczynamy : krok pierwszy, to ściągamy ustawienia od Jack Spade stąd (PC) http://forum.projectcarsgame.com/attachment.php?attachmentid=235762&d=1474361125

krok drugi rozpakowujemy archiwum i z niego wybieramy te ustawienia 

123_zpslpw2e2o3.jpg

w tym katalogu znajduje się pod katalog FFB, ten katalog kopiujemy tutaj:

12_zps5bik7hdx.jpg

Teraz ustawienia FFB do różnych kierownic :D

Logitech G29: pewnie i są dobre do G27/25

Logitech G29 – Fine Tuned Settings – PS4 (September 5th, 2015) – 1st Setting/ Test:
Controls - Configuration
Steering Deadzone = 0
Steering Sensitivity = 50
Throttle Deadzone = 0
Throttle Sensitivity = 50
Brake Deadzone = 0
Brake Sensitivity = 40
Clutch Deadzone = 0
Clutch Sensitivity = 40
Speed Sensitivity = 0
Controller Filter Sensitivity = 0
Damper Saturation = 0
Force Feedback = 100
RPM/ Gear Display = Yes
Controller Input Mode = 3
Advanced = Off

FFB Calibration
Tire Force = 100
Per Wheel Movement = 0.00
Wheel Position Smoothing = 0.04
Deadzone Removal Range = 0.15
Deadzone Removal Falloff = 0.01
Linkage Scale = 0.00
Linkage Stiffness = 1.00
Linkage Damping = 1.00
Relative Adjust Gain = 0.98
Relative Adjust Bleed = 0.10
Relative Adjust Clamp = 0.96
Scoop Knee = 0.54
Scoop Reduction = 0.28
Soft Clipping (Half Input) = 0.00
Soft Clipping (Full Input) = 0.00
Menu Spring Strength = 0.25
Low Speed Spring Coefficient = 1.00
Low Speed Spring Saturation = 0.75
Steering Gain = 1.00

Lub

Logitech G29 – Fine Tuned Settings – PS4 (September 5th, 2015) – 2nd Setting/ Test:
Controls - Configuration
Steering Deadzone = 0
Steering Sensitivity = 50
Throttle Deadzone = 0
Throttle Sensitivity = 50
Brake Deadzone = 0
Brake Sensitivity = 40
Clutch Deadzone = 0
Clutch Sensitivity = 40
Speed Sensitivity = 0
Controller Filter Sensitivity = 0
Damper Saturation = 0
Force Feedback = 100
RPM/ Gear Display = Yes
Controller Input Mode = 3
Advanced = Off

FFB Calibration
Tire Force = 100
Wheel Position Smoothing = 0.04
Deadzone Removal Range = 0.13
Deadzone Removal Falloff = 0.01
Linkage Scale = 0.00
Linkage Stiffness = 1.00
Linkage Damping = 1.00
Relative Adjust Gain = 0.98
Relative Adjust Bleed = 0.10
Relative Adjust Clamp = 0.96
Scoop Knee = 0.55
Scoop Reduction = 0.27
Soft Clipping (Half Input) = 0.00
Soft Clipping (Full Input) = 0.00
Menu Spring Strength = 0.25
Low Speed Spring Coefficient = 1.00
Low Speed Spring Saturation = 0.75
Steering Gain = 1.00

Thrustmaster  TX ale ja wolę ustawienia z T300 które będą niżej

Name:  FFB.JPG
Views: 638
Size:  61.3 KB

Logitech momo

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P1nQuhlWxgmc6GSQc1Xf3CvgpvCxyAtTA_ew5iggdGo/edit#gid=1651868755

Logitech G27

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14-Y7dvnLy74B9xhq-DvB1Q1Z72ERvFDczO6-wrb1lDA/edit#gid=6050312

Fanatec CSR

Wheel Properties 
Wheel Angle 900 
Dampening Strength 0

Wheel Settings 
Sen 900 or OFF 
FF 100
Sho OFF 
dri off 
Abs 65 (CSR pedals/clutch & brake inverted)
Lin 000
deA 000 
SPr off 
dPr off 
ACL off

I had to adjust CSR for feel, Linear FFB Sheet Values on CSR felt off. 
Fanatec CSR Test Vehicle Used Mercedes-Benz A45 AMG at Nordschleife 06:00 AM 
Reset Wheel Ingame works with 99/900 You may have to try 2 or 3 times for 900
Tire Force 54-55 (Adjust Tire Force for your preference and if too strong/weak adjust per car .xml) 
Per Wheel Movement -0.26 
Per Wheel Movement Squared 0.28 
Wheel Position Smoothing .04 (Try .05 with Karts)
Deadzone Removal Range .00 
Deadzone Removal Falloff .006 (between .00 and .01, 4 clicks from .01) 
Linkage Scale .00
Linkage Stiffness 1.00
Linkage Damping 1.00
Relative Adjust Gain 1.00
Relative Adjust Bleed 0.10 
Relative Adjust Clamp 0.95
Scoop Knee .54
Scoop Reduction .14 
Soft Half 1.29
Soft Full 1.10 
Menu Spring Strength 40
Low Speed Spring Coefficient .75
Low Speed Spring Saturation .85 (Adjust for preference with car stopped before setting Tire Force)
Steering Gain 1.00 

Fanatec GT3/GT2

Fanatec GT3 RS V2 Test Vehicle Used Mercedes-Benz A45 AMG at Nordschleife 06:00 AM 
Reset Wheel Ingame works with 99/900 You may have to try 2 or 3 times for 900
Tire Force 19-21 20-21 (Adjust Tire Force for your preference and if too strong/weak adjust per car .xml) 
Per Wheel Movement -0.26 -0.27
Per Wheel Movement Squared 0.28 -0.29
Wheel Position Smoothing .04 
Deadzone Removal Range .00 
Deadzone Removal Falloff .006 (between .00 and .01, 4 clicks from .01) 
Linkage Scale .00
Linkage Stiffness 1.00
Linkage Damping 1.00
Relative Adjust Gain 1.00
Relative Adjust Bleed 0.10 
Relative Adjust Clamp 0.95
Scoop Knee .54
Scoop Reduction .14 
Soft Half 1.29
Soft Full 1.10 
Menu Spring Strength 20
Low Speed Spring Coefficient .75
Low Speed Spring Saturatio
n
 .20 (Adjust for preference with car stopped before setting Tire Force)
Steering Gain 1.00 

Fanatec CSW

Click image for larger version. 

Name:	Dri 3.jpg 
Views:	22 
Size:	146.0 KB 
ID:	216766

Name:	Dri 2.jpg 
Views:	7 
Size:	147.7 KB 
ID:	216767

Name:	Dri off.jpg 
Views:	14 
Size:	141.9 KB 
ID:	216768

Thrustmaster T150

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tWiu8uNOa-TjsvltxdYJCUkJrOvrywueAfgctY-BO9s/edit#gid=1651868755

Thrusttmaster T300 / ja używam set5

Full settings, from SG 0,75 to SG 1,00:

Main FFB-setting: 100 (Jack Spade global setting)

Set 1 - - - - - - / - - Set 2 - - - / - - Set 3 - - -/ - - Set 4 - - -/ - - Set 5 - - - /
TF: 75 - - - - - / - - 75 - - - - -/ - - 75 - - - - -/ - - 75 - - - - / - - 75 - - - - - / (Jack Spade global setting)
PWM: 0 - - - - / - - - 0 - - - - / - - - 0 - - - - / - - - 0 - - - -/ - - - 0 - - - - -/
PWMS: 0 - - - / - - - 0 - - - - / - - - 0 - - - - / - - - 0 - - - -/ - - - 0 - - - - -/
WPS: 0,04 - - / - - - 0,04 - - -/ - - - 0,04 - - / - - - 0,04 - - / - - - 0,04 - - - /
DRR: 0,11 - - / - - - 0,11 - - - / - - - 0,11 - - / - - - 0,11 - - / - - - 0,09 - - - / (values from sheet and testing)
DRF: 0,016 - / - - - 0,016 - - / - - - 0,017 - -/ - - - 0,017 - -/- - - 0,016 - - / (values from sheet and testing)
LSc: 0,00 - - /- - - 0,00 - - - / - - - 0,00 - - -/ - - - 0,00 - - /- - - 0,00 - - - /
LSt: 1,00 - - -/- - - 1,00 - - -/ - - - 1,00 - - -/ - - - 1,00 - - /- - - 1,00 - - - /
LD: 1,00 - - - /- - - 1,00 - - -/ - - - 1,00 - - -/ - - - 1,00 - - /- - - 1,00 - - - /
RAG: 1,50 - - / - - - 1,50 - - -/ - - - 1,50 - - -/ - - - 1,50 - - /- - - 1,50 - - - / (Jack Spade global setting)
RAB: 0,10 - - / - - - 0,10 - - -/ - - - 0,10 - - -/ - - - 0,10 - - /- - - 0,10 - - - / (Jack Spade global setting)
RAC: 0,85 - - / - - - 0,85 - - -/ - - - 0,85 - - -/ - - - 0,85 - - /- - - 0,85 - - - / (Jack Spade global setting)
SK: 0,78 - - - / - - - 0,79 - - -/ - - - 0,77 - - -/ - - - 0,77 - - / - - - 0,77 - - -/ (values from sheet and testing)
SR: 0,18 - - - / - - - 0,22 - - -/ - - - 0,25 - - -/ - - - 0,29 - - / - - - 0,29 - - -/ (values from sheet and testing)
SC H: 0,00 - -/ - - - 0,00 - - -/ - - - 0,00 - - -/ - - - 0,00 - - / - - - 0,00 - - -/
SC F: 0,00 - -/ - - - 0,00 - - -/ - - - 0,00 - - -/ - - - 0,00 - - / - - - 0,00 - - -/
MSS: 0,50 - -/ - - - 0,50 - - -/ - - - 0,50 - - - / - - - 0,50 - - / - - - 0,50 - - -/
LSSS: 0,75 - / - - - 0,75 - - - / - - - 0,75 - - - / - - - 0,75 - - / - - - 0,75 - - -/
LSSC: 0,55 - / - - - 0,55 - - - / - - - 0,55 - - - / - - - 0,55 - - / - - - 0,55 - - -/
SG: 0,75 - - -/ - - - 0,80 - - - / - - - 0,85 - - - / - - - 0,90 - - / - - - 1,00 - - -/ (desired force strength)

Thrustmaster T500

Name:  Bingoo.jpg
Views: 918
Size:  146.6 KB

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UP :exclamation: :exclamation: dodane linki dla konsol :exclamation: :exclamation:

Dla graczy konsolowych tutaj są ustawienia jakie należy wpisać w konsoli Ps4/Xone

http://pcars.oscarolim.pt/cars

I jak tam , przypasowały komuś moje ustawienia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie to nic nie zmieniło. W zasadzie jest jeszcze bardziej kluchowato/gumowato. Porównajcie sobie jazdę na pełnym gazie np. audi GT3 na Nurburgringu - długa prosta w assetto i pCars. W assetto czuje się kontakt z asfaltem, niemal każdy kamyczek, kierownica drży, koła stawiaja opór jeśli chcesz je wyprowadzić z jazdy na wprost, efekt żyroskopu. W pCars jak sie leci idealnie prosto bez ruszania kierownicą, nie dzieje sie absolutnie nic a kierownica kręci się bez oporu, gdzie działanie sił rotacyjnych? Te koła się kręcą bardzo szybko więc efekt żyroskopowy jest bardzo silny, tymczasem na kierownicy go nie czuć. Zupełnie jakby lecieć poduszkowcem a nie grzać po asfalcie sztywnym, sportowym samochodem. Najgłupsze jest to, że widać jak podskakuje maska samochodu ale na kierownicy nic z tego nie ma. To mnie bardzo wkurza i odbiera poczucie zapi.......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xylo, jak ustawisz wszystko tak jak w opisie to może nie czuć struktury asfaltu ale każdą dziurę już tak, szczególnie przy użyciu folderu ' 66%' albo 'bump plus' ... pytanie jaka kierownica i ewentualnie Tire Force zwiększ na np. 140

Ja nie mogę dojść do ładu Z FFB w Assetto :-(... a najlepsze odczucia są w R3E :-) czuć co się dzieje z autem, a gram na DFGT więc low end.

PS. Update 1.4 ma poprawić FFB ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xylo może coś źle zrobiłeś ewentualnie możesz zmienić to :

From left to right (A - D) - heavy compression ----> moderate compression - based on FFB = 100, Tire Force = 100

Relative Adjust Gain-----(A) 1.30 - (B) 1.20 - © 1.15 - (D) 1.10

Relative Adjust Bleed--------0.10 ------ 0.10 ------0.10 ------0.10

Relative Adjust Clamp ------1.15 ------ 1.10 ------1.03 ------0.95

Soft Clip (Half Input)---------0.50 ----- 0.80 ------1.10 ------1.29

Soft Clip (Full Output)--------1.39 ----- 1.29 ------1.20 ------1.10

Widzisz A,b,c,d gdzie A to jest bardzo silne a D jest słabiej ja na Fanatecu mam D bo na innych jest bardzo mocny FFB ,ale ty ustaw może A

czyli wszystko co jest pod A (zaznaczone na czerwono). upewnij się że w setupie te wszystkie ustawienia masz Fx Fy na domyślne jeśli je przestawiałeś

FFB w grze te gdzie kalibrujesz masz ustawione na 100, Tire force na 100 góra 120 więcej nie podnoś.

ze masz Dead zone Removal ustawiony do swojej kierownicy

FFB at 100% - always any wheel!

Logitech G27: 0.18

Logitech Driving Force GT: 0.40 - 0.50

Logitech Driving Force Pro: 0.00-0.01

Fanatec CSR: 0.00

Fanatec CSW v2: 0.00

Fanatec 911 GT3 RS v1: 0.06

Fanatec GT2: 0.11

Fanatec Turbo S: 0.09 - 0.1

Thrustmaster T300RS: 0.02

SimXperience AccuForce: 0.00

FFB at 75%

Logitech G25: 0.14

FFB at 60%

Thrustmaster T500RS: 0.00

Jak ogarniasz angielski to jest jeszcze  Faq gdzie jest wytłumaczone też to i owo

FAQ - info collected by forum member "TheIronWolf"

Q: What's best tweaker file set?

A: There's no best set. Just as FFB in general, those sets are very much up to personal preference. Try, experiment, adjust to find your "best" settings.

Q: Can those files be applied to PS4/XB1 version of the game?

A: No, you cannot copy those tweaker files to PS4/XB1. However, other users produced pdf/xls from those files (see OP). You can use those to enter settings manually. Note: you don't have to enter them all, just pick a car or set of cars, and apply settings to it. See what You prefer.

Q: Tweaker files seem to have no effect.

A: You can verify tweaker files are working by: 

1. find .xml for your car, for example, %USERPROFILE%\Documents\Project CARS\FFB\FFBTweakers_Mercedes_SLS_GT3.xml

2. Set SpindleMasterScale to 100.0,

3. Exit and reload session

you should now get very strong feeling. See: http://forum.projectcarsgame.com/sho...l=1#post899737

Q: My wheel feels too weak.

A: You have several options for increasing the strength of FFB:

1. Experiment with Range Compression settings.

2. Increase Tire Force - this will increase all forces without breaking their relative ratios.

3. Increase FFB strength in wheel profiler (in Logitech, uncheck allow game to change settings box).

4. Increase SpindleMasterScale/SoPScale but keep them at the same level.

Note: tweaker files are specifically crafted to avoid clipping (sending values above wheel abilities to output). Clipping leads to fidelity loss. You can observe clipping in clipping meter of Telemetry HUD (flat line overflows).

Q: My wheel feels too strong.

A: See "My wheel feels too weak" and do the opposite steps. Note: do not reduce FFB level in game. FFB in game should be always set to 100.

Q: My wheel is loose around center.

A: Consider increasing Dead Zone Removal Range value.

Q: My wheel oscillates around center or standstill.

A: Consider decreasing Dead Zone Removal Range value and decreasing Tire Force or force in Profiler.

Q: I don't see values from tweaker files in the car FFB UI. 

A: That is expected. Tweaker files override UI car FFB settings.

Q: Too much/too little bumps/kerbs rattle.

A: Adjust SpindleFzScale and SoPDifferentialf. But keep them equal.

Q: I want more of braking vibration.

A: Experiment with SpindleFxScale value.

Jak zrobisz wszystko jak jest opisane to nie ma bata żeby nie czuć auta. ja mam bump plus to mi na kerbach i i "kiełbasach" to ręce urywa ,tak samo jazda po nordzie to przygoda ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jazda po Nordschleife to istny szał... szczególnie gdy auto odrywa się od asfaltu... bardzo dobrze gra się z tymi ustawieniami.

PS. Mariusz ustawienia FFB w tuningu auta nic nie zmieniają... pliki w folderze omijają te ustawienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem że omijają pod warunkiem że są ustawione domyślnie, jakiekolwiek zmiany w setupie auta parametrów FX Fz robią misz masz i może być różnie , Jack Spade zaleca żeby były domyślnie na default, więc chyba tak ma być ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto to jest ten Jack Spade, że będzie nam ustawiał kierownice? Nie znam gościa i sam sobie ustawiłem lepiej, wreszcie czuję asfalt a nie kluski śląskie. Może jak komuś pasuje to luzik ale dla mnie to jest zdecydowanie za słabe. Ja muszę czuć zmagania z pojazdem i drogą. Może tez wynika to z tego, że jestem sporym chłopcem o wzroście 190cm i wadze 110kg. Smyranie mnie wnerwia, lubię jak drapie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są tu ustawienia takie od Jasia S. że ręce chce pourywać :D . Ale skoro lepiej sobie ustawiłeś to pogratulować, zamieść swoje ustawienia tu i na forum P CARS na pewno Cię ludzie docenią ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Logitecha Driving Force GT i mam ustawienia z proponowanego tutorialu ale z małymi zmianami:

Dead Zone Removal mam na 0,00 - bo proponowana wartość daje wyraźną dziurę w centralnym położeniu.

Kierownica nie dawała żadnego oporu przy skręcaniu i w sterowniku Logitecha włączyłem opcję Centering Spring i to załatwia sprawę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to faktycznie "Twoje" te ustawienia :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

który z tych suwaków jest od szybszego obracania kiery

Jak robie spina to kiera kontruje tak jak by z lagiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ketosh

Też mam DFGT i ustawienia z tutoriala są bardzo dobre ... trzeba tylko ustawić Dead Zone Removal na 0.40 i spisuje się bardzo dobrze. Właśnie przy ustawieniu DZR na 0 czy 0.01 był brak czucia na środku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ustawiłem wcześniej na 0,40 i czucie było dobre ale za to miałem dziurę na środku jakbym właśnie ustawił martwą strefę zamiast ją usunąć - sprawdzę to jeszcze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jedyne co bardzo przeszkadza to jak puści się kierownicę to miota się z lewej na prawą :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety przypadłość Logitechów - puszczona kierownica zaczyna wpadać w oscylacje - wkurzające - i dlatego mam teraz ustawione mniej niż 0,40 żeby nie było cyrków i 25% Centering Spring.

A sprawdzę jeszcze jak z nowym pachem, bo ludzie mają trochę problemów z FFB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej panowie. Też mam dfgt, ściągnąłem plik Ź ustawieniami i jest ok. Mam tylko pytanie, jak ustawiacie Logitech profiler? Prośba o pomoc w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajesz profile / new / Browse... / Szukasz plik odpalający pcars / Zmieniasz nazwę profilu na np: pCars i ikonkę też zmieniasz / OK

Następnie Edit / Specific Game Settings

Degrees of Rotation jest to wartość odpowiadająca promieniowi skrętu twej kierownicy, ja mam G27 więc 900

original-b4aaedda77ccbb7f9e270a56d3314624.png

I grę odpalasz poprzez kliknięcie w Play (i nazwa profilu jaki wpisałeś podczas tworzenia)

A i wchodzisz Options / Global Profiler Serrings

original-584118833175034eac8ec1a53c3f060c.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdeczne dzięki XaV,

P.S. Tobie też kiera na tych ustawieniach, prostej drodze, lata jak dzika jak ją puścisz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie na DFGT lata strasznie jak się puści...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miota nią jak szatan :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmienilem ustawienia na podane tutaj i musze przyznac ze czucie prowadzenia zmienilo sie kolosalnie in plus. Tylko biurko mi sie strasznie telepie jak puszcze kiere :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie korekta dla DFGT !!!!!!

Dead Zone Removal

Logitech Driving Force GT: 0.03 - 0.05

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co to daje i czy coś zmienia, ale ja od początku mam na 0 i jest ok.

Jak tylko zacząłem się bawić, bo zauważyłem, że pominąłem te parametry (Te jak i half-input cośtam), to kierownica po załadowaniu wyścigu zaczęła mi sama skręcać w lewo, albo w prawo.

Panowie z DFGT, bo jest tu nas ze czterech. Czy wy macie poustawiane swoje kierownice jak Jack Spade przykazał? Bo przyznam szczerze, że nie wiem czy doznaję wszystkich, albo raczej właściwych efektów działania FFB z mojej DFGT. Nie mam w tym doświadczenia, ani odniesienia. Wiem, że FFB jest tak samo indywidualną sprawą jak setup auta, ale przez tę mnogość ustawień i wiele postów na oficjalnym forum, mam mętlik w głowie. Zwłaszcza, że w chwili gdy pierwszy raz odpaliłem pCars - wersja demo z zatoki - (byłem już przygotowany z plikami Jacka Spade'a), jeszcze przed patchami etc, miałem bardzo dobry feeling po przejechaniu się Mercem 300 SEL 6.8. Odnosiłem wrażenie jakbym czuł każdy zakręt. Jak ślizgają mi się koła - FFB wzmacniał to uczucie, nie poprzez jakąś kontrę czy odbicie, a właśnie przez jakby takie uślizgi na kierownicy. Bardzo fajne wrażenie przy dużych prędkościach na wejściu, gdzie koła tylko po części łapały przyczepność, przez co opór na kierze był uśredniony. Tak samo było gdy tył zaczął uciekać, to dało się odczuć na kierze. Aktualnie nie mam aż takiej imersji (po wgraniu z legalnego źródła i przynajmniej 2 łatkach). Kierownica kręci się z oporem, trzęsie na kerbach i miota na trawie, nienaturalnie kontrując, jakby miał asyste skrętu włączoną - niby kiedyś tak postrzegałem FFB i nie rozumiałem zachwytu nad owym. Jednak moje pierwsze zetknięcie z pCars odmieniło moje zdanie o FFB. I to tylko na DFGT, a co dopiero na takim Fanatecu, czy Thrustmastrze? Ale obiecałem sobie, że nie kupię gadżetów do jednej gry za 2 klocka :D. No więc jak to jest z Waszymi ustawieniami przy DFGT? Jack Spade + wszystkie tam wskazówki zawarte? I to działa jak powinno? Czy coś musieliście sami dłubnąć? Dzięki za przeczytanie mojego doktoratu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz