UniCroN

GRAFIKA 3 monitory

10 postów w tym temacie

Siema,

Proszę was o opinię. Planuję zakup nowego kompa, wszystko mam już dograne co kupuję, ale mam jeden dylemat a mianowicie karta graficzna. Dotychczas korzystałem z 770 w sli. Teraz zastanawiam się czy dalej iść w 980 sli czy nie lepiej jest kupuć Titan X. 

Cały czas praktycznie gram na rozdziałce 5760x1080, i wydaje mi się, że 12 GB z Titan x będą lepsze niż 4GB z 980 Sli.

Sli jest lepsze i więcej FPS jest z rozdzielczości Full hd. Ale jeśli rozdziałka się zwiększa to ta różnica już nie jest tak duża. 

Co myślicie. Czekam na wasze opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że 980 ,ti wystarczy jedna karta, ale jak Cię stać to bierz titana x . 980ti wsumie chyba mocniejszy od titana x

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ale w wysokich rozdzielczościach to amd lepiej sie Skaluja i sli tez więc może dwie fury amd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brał bym teraz 2x R9 Fury X aktualnie radeony o wiele lepiej radzą sobie z większymi rozdziałkami niż geforcy. A dodać do tego Dx12, to radeony wygrywają aktualnie mym skromnym zdaniem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się boję tych radeonów. Miałem dwa razy i były do dupy. Straszne problemy ze sterownikami, co moment coś nie chodziło. Tragedia. A nvidi jest jednak trochę więcej w tym wszystkim.

980 ti nie bo mam też tylko 6GB ram. Tzn jest to dużo, ale przy tej rozdziałce jak odpali się jakiś mocny tytuł to system potrzebuje więcej niż to. Więc tutaj tylko Titan jak już coś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyle ramu to wystarczy te 6 gb. A co do Amd ja miałem więcej tych kart i byłem bardzo zadowolo ny, bardziej jak z Nvidi , problemy ze sterownikami to był ale 15 lat temu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj oglądałem np takie gta 5 na tej rozdziałce pokazywało momenty, że potrzebuje czasem 7 GB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak w gta ale do simów wystarczy na trzy monitory gtx970 jest fajny test tutaj i to w wyższej rozdzielczości

. Więc gtx 980 ti to spokojnie wystarczy, ale tak jak pisałem jak Cię stać bierz titana.

W inne gry się gra na pojedynczym monitorze,fpp tpp itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o nową serie radeonów, do 4k, 4GB starcza spokojnie, gdyż mają nową pamięć HBM, a 2 takie twe 3 monitory spokojnie uciągnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xav, 3 monitory to ja teraz ciągne spokojnie na 770 sli, ale w pc musze wylaczyc kilka rzeczy i dac na medium. A to nie o to chodzi, zeby poprostu działało tylko, żeby był efekt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na fury X w crossfire nie będzie tylko działało, bo będzie zapierda..ć w ultra Amd się świetnie skaluje w wysokich rozdzielczościach a nvidia nie. Amd nie traci fps .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz