UniCroN

Kierownica - co polecacie

13 postów w tym temacie

Elo,

Wygląda na to, że uda mi się w tym tygodniu złożyć już cały komp. Zostało mi jeszcze trochę kasy i zastanawiam się czy nie wymienić moje G27 na coś nowego. Co możecie mi polecić co jest warte swojej ceny. Nie potrzebuję ręcznej skrzyni wystarczą mi łopatki. 

Kierownica będzie podpięta tylko i wyłącznie do PC. Czego oczekuję to kompatybilność z jak największą ilością Gier na PC i żeby za rok nie musiał jej zmieniać bo gry już jej nie będą obsługiwać. 

Co do ceny to tak jak pisałem, sprzęt musi jej być wart. Żle wydane 50 zł dla mnie to problem, natomiast dobrze wydane 1000 jest jak najbardziej ok. 

Kierownica będzie przymocowana do najzwyklejszego biurka. 

Przy okazji G27 jest do sprzedania ::) na pewno się dogadamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta ferrari wygląda spoko.

Jaka jest różnica między bazą tx a t300 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

900 do 1080 stopni obrotu, poza tym nie ma różnicy. Tx ma 900.

Mam ta obręcz skórzana i jest kozak. Ale ta alacantra ma średnicę 30 cm co też jest plusem . Więc bierz t300

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam sie przymierzam do t300 z alcantary i t3pa pro. Wiele godzin spedzilem nad wyborem i w sumie najrozsadniejsza opcja to wlasnie t300 :) Mam nadzieje, ze w kwietniu bede juz testowal :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się podepnę.

Mam DFGT. Na początku myślałem, że to normalne, z resztą przez pewien czas była nieużywana. Teraz jest już po gwarancji, a mnie coraz bardziej zaczyna to wkurzać. Podczas uruchamiania kompa, czy też jak nic się nie dzieje, zachowuje się jak na filmikach poniżej (intensywność coś po środku pomiędzy jednym, a drugim filmem).

I teraz tak, ktoś się orientuje, czy można coś z tym zrobić / jak?

Jestem już coraz bliższy wymiany na inny model, ale zabawki za 1000PLN+ raczej odpadają, bo nie jestem aż tak wielkim fanem simracingu, aby ładować w to tyle kasy. Jacolo polecał T150 i może nawet się skuszę, ale chciałbym poznać jeszcze inne opinie. Co do jakości samej kiery z tego co wszędzie czytam, powinienem być zadowolony. Ale jak to wygląda ze starszymi grami? Ustawienie go jako innego modelu w miarę dobrze załatwia sprawę, czy jednak mocno czuć, że coś jest nie tak? I czy ktoś może ma ten model z pedałami nie przytwierdzonymi do niczego? Ja będę miał po prostu na panelach podłogowych i boję się, że podczas siłowania się z ciężko chodzącym hamulcem mogą mi uciekać. O czymś jeszcze powinienem wiedzieć?

...a tego DFGT i tak chętnie bym naprawił, nawet jeśli mam go sprzedać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za okolo 1200 mozesz juz wychaczyc t300. Jesli jestes w stanie tyle dac, to raczej nie powinienes byc zawiedziony. Ja na swoja wlasnie czekam. W przyslym tygodniu powinna byc :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kamil ma t150 i jest to chyba najlepszy wybór do 800 . Thrustmaster ma bardzo dobry i bogaty w efekty ffb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również odkładam kasę i przymierzam się do zakupu T300. Sprzęt wart swojej ceny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W maju będzie nowa kiera do xbox one i pc bardzo ładna od thrustmastera w cenie do 800 zeta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

polecam t150, bardzo dobirze chodzi FFB, ladnie wyglada, dobrze w reku lezy. POLECAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem sobie niedawno Alcantara edition jestem zadowolony! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto