quobane

Jakie filmy oglądacie

15 postów w tym temacie

Hejka!

Jestem wielkim maniakem oglądania filmów.

Ostatnio obejrzałem

Zjawa 9/10

Marsjanin 8.8/10

Snajper 10/10 a wy coś? Piszcie bo się nudzę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie Snajper > Marsjanin > Zjawa, chociaż wszystkie filmy są dość dobre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raid 1 i 2 film chyba koreański ale dobry nawet bardzo, ostre walki wręcz zrobione genialnie, na się wrażenie że się tłuką faktycznie na śmierć i życie, podnosi adrenalinę.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio po namowie koleżanki obejrzałem: Łowca i Królowa Lodu, na początku wydawał się przeciętny, jednak w miarę czasu coraz bardziej się rozkręcał, naprawdę polecam ten film każdemu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio po namowie koleżanki obejrzałem:  Łowca i Królowa Lodu, na początku wydawał się przeciętny, jednak w miarę czasu coraz bardziej się rozkręcał, naprawdę polecam ten film każdemu :) 

Serio? Beznadziejny film! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

serial na FOX 11.22.63, historia nauczyciela, który przenosi się w czasie używając "króliczej nory" aby zmienić bieg wydarzeń i zapobiec zamachowi na JFK. Ciekawa historia, która ma sporo wątków pobocznych. Oczywiście oprócz głównego celu bohater odstawia prywatę zmieniając bieg wydarzeń. Trochę w tym powrotu do przyszłości, obejrzałem pierwsze dwa odcinki i chwilami robi się wytrzeszcz oczu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 30.05.2016 o 13:25, pbr557 napisał:

serial na FOX 11.22.63, historia nauczyciela, który przenosi się w czasie używając "króliczej nory" aby zmienić bieg wydarzeń i zapobiec zamachowi na JFK. Ciekawa historia, która ma sporo wątków pobocznych. Oczywiście oprócz głównego celu bohater odstawia prywatę zmieniając bieg wydarzeń. Trochę w tym powrotu do przyszłości, obejrzałem pierwsze dwa odcinki i chwilami robi się wytrzeszcz oczu.

Po Twoim opisie go zapuscilem , i podoba mi sie :) zapuszczam 3 odcinek 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś będę z żoną oglądać ostatni 9 odcinek. Ostro się wkręciliśmy, aby tylko malucha uśpić i przed TV. 8 odcinek jest zajebisty, i następuje ciekawy zwrot w akcji:D 

Od piątku na FOX będzie nowy serial Outcast / Opętanie. Też zapowiada się konkretnie. Dla tych, którzy porządne seriale polecić mogę również:

- Breaking Bad, mój numero uno w liście seriali.

- Walking Dead

- Sons of Anarchy

- American Horror Story

- American Crime Story

- Agentka Carter

- Demony Da Vinci

- Miasteczko Wayward Pines

Wszystkie wymienione powyżej seriale obejrzałem z żoną i gwarantuję świetną zabawę, masę straconego czasu przed pudłem i ciągłe rozkminki na ich temat. Jeśli macie sporo czasu gorąco polecam BB, pierwszą pozycję z listy. Odstawicie kierownice, będziecie opuszczać ligowe wyścigi i zaniedbywać obowiązki domowe. Serial wciąga, a pierwszy sezon mocno przeżywałem obserwując jak bardzo bohaterowie rozwijają swoją złą stronę, posuwając się do coraz to odważniejszych zachowań. Pierwsze morderstwo zapada w pamięci, i nie jest to byle strzał w głowę. Takie rzeczy się pamięta na długo, nie jestem dzieciakiem ale przyznam się, że po pierwszym sezonie miałem kilka koszmarów, które nawiązywały do tego zdarzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filmów za dużo obejrzałem, żeby chciało mi się o konkretnych z nich rozpisywać. Z resztą często oglądam ze sporym opóźnieniem.

Z serialami prostsza sprawa, chociaż nie wiadomo od którego roku zacząć :)

Bo tak... był kiedyś świetny serial, który co obecnie można uznać za fenomen, nie ciągnął się przez wiele sezonów tracąc z roku na rok na jakości. Ale czy chcemy tu rozmawiać o "Stawce większej niż życie"? :)

Z rozpoczętych, ale jeszcze nie zakończonych, to najchętniej oglądam (w tej kolejności): Ranczo (tak, uważam nasze polskie Ranczo za najprzyjemniejszy serial, jaki mogę obejrzeć!), Grę o Tron i Marvel Agents of Shield. Oprócz tego jeszcze Domek z Kart oraz Daredevil. Czasem jak mam za mało czasu na film, a nie ma nic z w/w to odpalę 1 odcinek Suits. Jak widać lubię oklepane oraz komiksowe klimaty. Aha, oglądam z żoną, więc tak wybieramy, aby obojgu się przyjemnie oglądało.

Co do wymienionych przez pbr, próbowałem tylko:

Breaking Bad - poddaliśmy się z żoną nawet w drugiej połowie  drugiego sezonu. Trochę jednak za ciężki klimat. Potem jednak się rozchorowałem i zacząłem oglądać dalej samemu - akurat trafił się całkiem niezły odcinek i potem popłynęło tak szybko, że w tydzień z kilkoma dniami obejrzałem praktycznie całość. Więc jednak coś w sobie ma. Ale i tak uwielbiany przez wszystkich Walter wkurzał mnie na każdym kroku ;p

Sons of Anarchy - tego już po pierwszym odcinku nie daliśmy rady. To już zdecydowanie za ciężkie (chociaż z drugiej strony dość ciężki, ale genialny był serial Kompania Braci).

Ze względnie niedawno zakończonych wielkim sentymentem darzę Dextera. Chociaż z jednej strony uważam, że odcinek kończący to największa padaka w serialowej historii, to jednak pierwsze 2 sezony akurat mi się trafiły w wakacje pod koniec studiowania, gdy rodziców nie było kilka dni w domu. Jak z kumplem się spotkaliśmy w piątek wieczorem i stwierdziliśmy, że obejrzymy pierwszy odcinek, tak oglądaliśmy do 3 w nocy, potem przyszedł o 10 w sobotę i cisnęliśmy do wieczora. W niedzielne popołudnie już pierwsze 2 sezony były zamknięte, a nas tylko przeraziła ilość kartoników po pizzy :) Do dziś uważam, że pierwsze 2 sezony Dextera to absolutny majstersztyk... a, że potem już było coraz gorzej z drobnymi nawrotami formy, to cóż :(

Dodam jeszcze, że w zeszłym roku z żoną nadrobiliśmy zaległości w kwestii takich klasyków jak Rodzina Soprano i Miasteczko Twin Peaks.

Co do Rodziny Soprano, to na początku nie potrafił jakoś mocno wciągnąć, a w połowie pierwszego sezonu nawet byliśmy blisko przerwania, ale cieszę się, że daliśmy jeszcze szansę, bo warto.

Odwrotnie ma się sprawa z Twin Peaks. Początek super, ale drugi sezon, a szczególnie sama końcówka to... ech nie wiem, nie czuję chyba tych paranormalno-filozoficznych klimatów, a żona jeszcze mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po Twoim opisie go zapuscilem , i podoba mi sie  zapuszczam 3 odcinek 

Odcinek 9 rozwala system, pochrzaniona historia zupełnie.

Domek z kart (house of cards) o ten serial ci chodzi? W roli z Kevina Spacey? Mam ostatni sezon ściągnięty ale niestety z napisami i nie mogliśmy się wczuć w klimat. Może kiedys jak znajdę z lektorem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja oglądam wszystko z napisami, ale przyznam, że w House of Cards czasami nie nadążam. Samo przeczytanie to jeszcze spoko, ale ogarnięcie tego wszystkiego nie znając systemu amerykańskiego stanowi często jednak problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na kinoman tv jest tylko 8 odcinkow 11.22.63 narazie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio oglądałem Black Panther- super film nie tylko dla fanów MARVELA ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz