Jerzman

Inne rozgrywki online

25 postów w tym temacie

Dzień dobry.

Pytanko.

Ponieważ frekwencja w niedziele na Porsche Cup jest różna to czy rozpatrywaliście opcję uruchomienia jakiegoś pucharku w tygodniu ?

Może warto byłoby sprawdzić czy nie mielibyśmy większej frekwencji np. w środy w pucharze GT3 bez ograniczenia do porsche ? ;)

Taka luźna myśl w robocie

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym chętnie na luzie wieczorem w tygodniu pojeździł - klasa GT3 też jak najbardziej, bo akurat Porsche też nie jest moim ulubionym autem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie chyba zawsze wieczorami ktoś jeździ, więc wystarczy się z kimś zgadać na steam-ie i ogień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mamy na steam grupę Projekt Cars Polska , mamy to forum, to się organizujcie, ja nie pociągnę dwóch lig :P.

Ale nie zabronię wam zrobienia mini pucharku w tygodniu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze zatem. To ja mam takie 2 propozycje.

Zasady CRC normalnie to oczywiste.

Puchar(ek) GT3.

2 opcje : w każdą środę o 20 lub 21 lub co druga środa 20 lub 21.

22 okrążenia - lotny start.

Lobby startuje o ustalonej godzinie - 15 minut kwalifikacje i potem start.

Kto się nie stawi - 0 pkt. Bez konsekwencji i konieczności zgłaszania absencji. Jednakże spóźnienie uniemożliwi start. Nie czekamy na spóźnialskich. Wystąpienie lagów i incydentów związanych z problemami sieciowymi traktujemy jako problemy techniczne i po zmieleniu w ustach przekleństw godzimy się z ich konsekwencjami. Trudno, to niestety jest gra online.

Na początek proponuje także 3 rundy kwalifikacyjne, po których każdy będzie musiał zadeklarować jakim samochodem się ściga w pucharze właściwym, malowanie etc. oraz każdy się w domu zorientuje czy da rade w takich dniach i godzinach wygospodarować czas na wyścig :) Wiadomo: rodzina może ustawić nam harmonogram wyścigów.

Po tych 3 rundach ustalimy sztywny dzień i godzinę od których nie będzie odstępstw.

Oczywiście postaram się w całości udźwignąć ten puchar(ek) no chyba, że szacowna lepsza połowa lub inny wypadek losowy mnie wyeliminuje ale jak narazie nie wygląda to źle :)

To póki co tyle.

Mile widziana będzie pomoc w sędziowaniu ewentualnych sporów bo doświadczenie mam zerowe. I co oczywiste brak nagród jakichkolwiek (oprócz wstępu do Valhalli i 72 dziewic po śmierci ;) ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym był nawet za jeszcze luźniejszą opcją - po prostu w dany dzień, luźny wyścig GT3 na wybranym torze, dla frajdy ze ścigania, bez bawienia się w statystyki i ustalanie jednego auta. Jak przyjdzie ochota na zmianę, to nie będzie problemu, że już nie da się zmienić. Można ewentualnie prowadzić ranking pozycji, ale bez ograniczenia uczestnictwa czy liczby wyścigów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym był nawet za jeszcze luźniejszą opcją - po prostu w dany dzień, luźny wyścig GT3 na wybranym torze, dla frajdy ze ścigania, bez bawienia się w statystyki i ustalanie jednego auta. Jak przyjdzie ochota na zmianę, to nie będzie problemu, że już nie da się zmienić. Można ewentualnie prowadzić ranking pozycji, ale bez ograniczenia uczestnictwa czy liczby wyścigów.

Spoko. Punktacje jednak bym zostawił bo to zawsze trochę motywujące. Samochód zmieniamy jak kto chce.

Pozostawiłbym do ustalenia listę torów w kolejności. Dzięki temu będzie można poćwiczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ketosz, zamierzam zorganizować takową ligę, w każdą środę. Więcej info powinno pojawić się w przeciągu 2 godzin :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się już nie narażać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem wcześniej styczności z tego typu grami w rozgrywce sieciowej. Zasad CRC nie jestem w stanie spamiętać wszystkich (zrozumieć też nie ;p), aczkolwiek staram się jeździć bezpiecznie i nie utrudniać lepszym zawodnikom przejazdu. Czy jest dla mnie szansa co bym mógł wystartować w takim luźniejszym wyścigu? :) Poza tym, mniemam, że gro jest takich osób (m.in. dzięki pCars) i może udało by się zebrać ich do kupy i organizować jakieś przejazdy dla tych co kręcą słabsze czasy? Nie ukrywam, że marzy mi z czasem wyścig na 40 kółek ze zmianami "obuwia", dotankowywaniami, deszczem, nocą, mgłą etc. i wygraną :D. Jednak póki co - uczę się skręcać i hamować ;) Na odwrót tudzież. Wracając do początku, bo się rozpisałem - czy ja mogę? :) Będę grzeczny ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma problemu Byku. Każdy kiedyś zaczynał, zapraszamy. Jak osiągniemy pewną pulę graczy, podzielimy ligę na dwie, pierwsza i druga ligę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok then - jak to mówią hamerykanie, czekam na jakieś info, czy w ogóle dziś coś ruszy i o której godzinie. Bo w domu jestem dopiero przed 20:00. Jakbyście planowali start na 20:00, to się powinienem załapać, najwyżej kobieta mnie z domu wyrzuci, a co tam ;) A jak nie zdążę dziś, to może środa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z nową ligą GT3 ruszamy od przyszłej środy, aby znaleźć chętnych do udziału. W tą środę można się umówić na wspólne od tak granie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może jakaś liga bez grzebania w ustawieniach auta bo póki co przynajmniej dla mnie to zielona magia zwłaszcza jeśli chodzi o nastawy zawieszenia :D jedyne co potrafię ustawić to docisk i biegi :D a może warto było by sprawdzić umiejętności prowadzenia nie mieszając w to umiejętności inżynierskich :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymusić na poziomie serwera ustawień auta (zawieszenie, aerodynamika itp) się nie da, więc takowa opcja odpada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewentualnie wybrać auta z graniczną do minimum liczba ustawień

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem jest tak, że standardowy setup może nie pasować i trudno mówić o równych szansach, jak zamiast jechać swoim stylem, trzeba walczyć z autem ;)

Ja przykładowo hamuję w taki sposób, że w większości aut, bez wprowadzania zmian, mam problem z wchodzeniem w zakręty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez bym chciał jakoś z wami pojeździć. Generalnie to ustawiam swoja gra z długim treningiem i wtedy w końcu zbiera się jakaś większa grupa. Niestety zawsze trafi się łoś co jeździ pod prąd i wali na oślep. Można dodawać znajomych w grze i tu widzę furtkę łatwego zapraszania was tylko na początek trzeba stworzyć listę osób/nicków. Może wypiszmy tu taka listę nicków pod jakimi gramy i każdy sobie doda te osoby w grze. Jak będzie chciał stworzyć rozgrywkę i zaprosić to będzie wiedział kogo. Ok?

1. xylo___

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam propozycję na ligę "Classic F1 championship " cztery sezony w jednym długim sezonie albo rozbić na cztery osobne. Póki co sprawdziłem tylko sezon 66 i w pcars dwóch torów prawdopodobnie brakuje ale to można czymś zastąpić albo odpuścić :D ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat bo wydaje mi się ze mogło by być dość interesująco :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być ciekawie - na początku zabawy z pCARS moim ulubionym autem był Lotus 49 - przyjemnie się walczyło z brakiem docisku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nastepnymi legendami się będzie jeździć dużo łatwiej po paru wyścigach czterdziestka dziewiatka nastepnymi będzie się dużo łatwiej jeździć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może jakaś liga bez grzebania w ustawieniach auta bo póki co przynajmniej dla mnie to zielona magia zwłaszcza jeśli chodzi o nastawy zawieszenia :D jedyne co potrafię ustawić to docisk i biegi :D a może warto było by sprawdzić umiejętności prowadzenia nie mieszając w to umiejętności inżynierskich :D

raczej nie bezie problemu, żeby ktoś się podzielił tuningiem z tobą, jest też stornka na której można dobre tuningi wyrwać http://projectcarssetups.eu/#/bycar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co tam zawsze to coś ;) i dostał tytuł Miner Of The Year ;) pod nickiem hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdy zna tą stronkę z nowych osób na forum :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się