UniCroN

Problemy ligi.

107 postów w tym temacie

W 10 minut dobrego setupa nie zrobisz :) Ja tylko pisze jak to wygladalo z mojej strony przed zapisem do ligi.

Jak was znalazlem i przeczytalem wiekszosc tego fora :D to pomyslalem sobie "fajnie poukladane, widac ze podchodza do tego powaznie, profeska w ch*j" :P Tu narodzily sie wlasnie moje obawy na temat setupow.

Nie lubie ich robic, nie bardzo potrafie i mialem dylemat czy dam rade wogole dotrzymac wam tempa. Na GT6 jedzilem kiedys ze znajomymi wlasnie na zblokowanych i chetnych nie brakowalo. Jest wielu ludzi podobnych do mnie, ktorzy nie maja az tak duzo czasu lub po prostu nie lubia ustawiac samachodow i z tego wzgledu nie zapisuja sie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sam też nie robię bo nie mam czasu, jest strona z stupami do pcars w necie i się z niej posiłkuje, więc skoro ja z dwójka małych dzieci jestem wstanie zapisać z niej setup, to chyba każdy powinien, to nie jest fizyka kwantowa ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomiedzy gotowcem a robionym pod siebie, tez jest roznica ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

każdy orze jak może , zmiany z gotowca pod siebie szybciej zrobisz , jak od zera ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zróbmy kolejna ligę na próbę z asystami dowolnymi i tyle. Tą Gt3. Fajnie by było jak by ktoś zmontował jakiś film promo.

Mówisz o filmie promo ::D

Przysiadłem chwilę i zrobiłem coś takiego:

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xjvs4blzyOc

Mówicie jak coś trzeba pozmieniać i czy wam się podoba :D

Film jest niepubliczny jak na razie. Czekam na waszą opinie :)

I wymyślcie nazwę jaką dać do filmu na YT

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiałem się aby też coś zrobić, ale jest jeden problem... nie wiem jak.. jaki program użyć itp. ale mniejsza z tym.

AjsHDP świetny filmik :D mistrzostwo :D Dobra robota :)

P.S. tak na szybko.. wygląda na szybko zrobiony i można było go zrobić lepiej.. Jedno jest pewne ktoś ma talent :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiałem się aby też coś zrobić, ale jest jeden problem... nie wiem jak.. jaki program użyć itp. ale mniejsza z tym.

AjsHDP świetny filmik :D mistrzostwo :D Dobra robota :)

P.S. tak na szybko.. wygląda na szybko zrobiony i można było go zrobić lepiej.. Jedno jest pewne ktoś ma talent :)

Dzięki za opinię ;;)

Nie miałem pomysłu za bardzo jak inaczej zrobić go.

Pokleiłem chyba kawałki z 6 trailerów w jedną kupą, dodałem podkład muzyczny + synchron video --> muzyka i w Photoshopie zrobiłem te napisy :D

Tomessi: Nie musisz cytować posta na który odpowiadasz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liga w BMW pokazała wszystkie problemy zablokowanych setupów.

1. zbyt niskie temperatury opon.

2. nierówna ilość paliwa (udało się to ogarnąć)

3. deszczówki na suchy tor w pitstopie.

Pkt 1 podnosi skalę trudności.

Pkt 3 jest wnerwiający.

Nie o to chodzi w fun raceach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypomnę jeszcze sytuację, jak na Gulfie mi raz nie chcieli dolać paliwa, z resztą chyba ktoś jeszcze musiał zjechać raz na dodatkowy pit, bo też nie dolewali, ale chociaż w końcu dolali. Resetowanie = start z pełnym bakiem też to rozwiązuje, ale inne rzeczy związane z pitem już nie. Deszczówki na suchy to w takim BMW to i tak chyba lepsze, niż dostać kiedyś slicki na deszcz. Albo zjazd na łysolach, a mechanicy wyklepują tylko błotnik. Super jakby była możliwość ingerencji tylko w opony i paliwo (czyli pit-stop), ale takiej opcji chyba nie ma.

Filmiku na razie nie skomentuję, bo jestem w biurze (i wolę nie włączać dźwięku).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AJS film bardzo fajny ,tylko przydało by się więcej aut GT3 pokazanych, i jak wymieniane są tory to żeby się przynajmniej pokrywało to ze sobą a tak chyba napis jest sonoma a patrzymy na Nordszlajfe ;) . Ale jak Ci się nie chce tego poprawiać to też jakoś narzekać nie będę ;) bo ładnie zręcznie to zmontowane :D. WIęc tak coś poprawiasz? bo jak nie to spokojnie możesz dać go jako publiczny i damy go na FB

Aha i brakuje mi widocznej daty rozpoczęcia ligii .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przysiadane w sobotę i postaram się żeby trasy były które będziemy jeździć + więcej aut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale po namyśle zostaw jak jest tylko wrzuc widoczną datę rozpoczęcia ligi gdzieś tam na początku filmiku tam gdzie jest Project cars Polska zaprasza... i tam datę wrzucić 24/04/2016

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ będzie to moje ulubione gt3 i na bank zabieram moje 4 pierścienie ( jak dobrze ze francuzi nie mają gt3 ),pod każdym wyścigiem będę wklejał to co znalazłem w sieci odnośnie ustawienia Audi na dany wyścig. Może inni będą mogli wstawić coś dla innych marek. Jakoś to ogarniemy, ewentualnie fajnie by było gdyby ktoś, kto zna się technicznie na ten temat mógł napisać ze 3 zdania na temat danego wyścigu w sensie " na tym torze ważniejsza jest przyczepność niż prędkość maksymalna" albo "na tym torze polecam usztywnić zawieszenie." Chodzi po prostu o to, żeby ludzie zaczynali się czegoś uczyć by za jakiś czas samemu wiedzieć co robić. Wiem, że zaraz każdy powie ze dzieci, praca, brak czasu, ale nie jest to wymagane, i napisanie posta z głowy czasu strasznie dużo nie zje. Możesz pomóc innym to to zrób, masz setup z sieci to się nim podziel, a nie sytuacje " hej jakie macie ciśnienie na przodzie" i k... wa wielka cisza bo każdy chce w tabelce być z przodu.

Zbudujmy ligę, ogarnijmy ludzi, pomagajmy sobie nawzajem. Spędziłeś 2 godziny nad setupem, podziel się co masz. W szkole też nie każdy robił ściągi tylko brał od innych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale po namyśle zostaw jak jest tylko wrzuc widoczną datę rozpoczęcia ligi gdzieś tam na początku filmiku tam gdzie jest Project cars Polska zaprasza... i tam datę wrzucić 24/04/2016

OK, lekko zmieniłem napisy tras, dodałem datę na początku i dodałem logo + poprawiłem jakość filmu na 1080p.

Nie mam pomysłu na tytuł na youtube, brakuje tylko tego i można reklamować ;)

[video=youtube]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tej daty nadal nie widzę, bo nie chodzi mi o tą planszę z kalendarzem/rozpiską torów. Tylko tam gdzie jest pcars polska zaorasza i żeby tam było dnia 24/04/2016 na pmc amercan blablabla ;) itd. Poza tym pięknie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest data :D Po prawej stronie na środku na tym zdjęciu co mówisz :D

Mariusz wymyśl tytuł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj chory jestem ciężko mi się myśli ;). Może ktoś coś ma good ajdija ;).

Ale chyba po prostu nazwę ligi ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra film już jest publiczny i dałem nazwę :)

Macie jakieś pomysły gdzie go reklamować ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja go wrzucę na Fb nasze jest duży zasięg nawet, na steam grupy też, na forum simracing.pl , liczę że wy też gdzieś wrzócicie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sluszna uwaga, może by do kazdej rundy podać linka do sugerowanego setapu na ten tor?

To by było świetne rozwiązanie, bo nie ma czasu na bawienie się setupy ;-) dla mnie bomba.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu jest masa setupów projectcarssetups.eu

Bezpośredni wpływ na szybkość ma tylko parę ustawień. Po pierwsze i najważniejsze - temperatura opon. To trzeba sobie samemu ustawić bo zależy od stylu jazdy. Druga rzecz to aero, a trzecia to wysokość zawieszenia. Z braku porządnej telemetrii do zawieszenia ciężko się tą wysokość ustawia. Zawsze po kilku zmianach wracam do domyślnej.

Cała reszta zależy od preferencji kierowcy albo poprawia osiągi tylko na fragmencie toru. Ja pewnie ustawię wszystko przed pierwszym wyścigiem i potem tylko korekty temperatur i aero. Nie mieszając w setupie łatwiej się wjeździć w auto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok dzięki, więc może się skuszę. Ale szczerze to nie jechałem jeszcze online choć bardzo mnie to kusi i napewno będę potrzebował jeszcze waszej pomocy w tych wszystkich ustawieniach, może ts pomocny w tym będzie :-) pozdro.

Ps. Wiecie przeca że początki to trudny orzech :$

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, lekko zmieniłem napisy tras, dodałem datę na początku i dodałem logo + poprawiłem jakość filmu na 1080p.

Nie mam pomysłu na tytuł na youtube, brakuje tylko tego i można reklamować ;)

[video=youtube]

Genialna robota :D Czuć moc w filmiku i aż chce się ścigać :D o to chodziło :)

Co do setupów też coś wrzucę ;) za sobą mamy kilka lig gdzie klasa GT3 brała udział miedzy innymi, Porsche SuperCup, Blancpain GT (Ruf, Audi R8 Ultra)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz