Danteze

Propozycje zmian na forum

31 postów w tym temacie

Ruszyliśmy pełną parą więc chcemy również was zapytać co byście chcieli zmienić na lepsze na naszym forum. Propozycję proszę zgłaszać w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jakaś możliwość włączenia informacji który post jest nie czytany w danym temacie.

Na innych forach których korzystam wyświetla sie mały piksel czy tematy są podświetlone jako nie czytanie a tutaj nie zauważyłem nic takiego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli pojawiła się nowa odpowiedź w danym temacie, to on jest pogrubiany, i do tego zmienia się infografika po lewej od tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie oto mi chodziło.

o nowe posty w wcześniej czytanym temacie, np tak jak tutaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiemy o co chodzi, zajmiemy się tym w najbliższych dniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wsparcie TapTalk by się przydało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jest powiadamianie mailowe o nowych wpisach w tematach w których brało się udział? Szukałem w profilu takiej opcji i nie widzę. Powinno byc tez coś takiego, że w moim profilu widzę właśnie tematy, w których pisałem a te z nowymi wpisami od ostatniej wizyty sa pogrubione. Mam tak np. na forum.motocyklistów.pl. wchodze i widze tylko to co mnie interesuje i od razu widzę gdzie się pojawiło cos nowego. Wiadomo, że jak gram na PC to nie mam konsoli i tamte tematy mnie nie interesują siła rzeczy. Nie jeżdze w Porsche Cup więc tam nie piszę i raczej nie czytam z tych samych powodów.

PS: Swoją drogą to PCars to nie tylko Porsche, co z resztą gry?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież startuje liga GT3 na PC w środę 17/06 o godzinie 20 będzie tego dnia trening a wyścig o 21:00 . Nie wiem co byś jeszcze chciał?

Proponuj :P , bo spodziewać się nie wiadomo czego to każdy może mieć takie oczekiwania, albo krytykować :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te uwagi, któe przedstawiliśmy zapewne wejdą w życie, dajcie nam tylko troszkę czasu an stopniowe realizacje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież startuje liga GT3 na PC w środę 17/06 o godzinie 20 będzie tego dnia trening a wyścig o 21:00 . Nie wiem co byś jeszcze chciał?

Proponuj :P , bo spodziewać się nie wiadomo czego to każdy może mieć takie oczekiwania, albo krytykować :P

Wyluzuj, za bardzo bierzesz to do siebie, zupełnie niepotrzebnie. Nie widziałem jeszcze tematu o lidze GT3, jeśli jest to zaraz wejdę i może się dopiszę.

Jeśli są uwagi do forum to po to żeby o nich rozmawiać, nie chodzi o krytykanctwo ale o poprawę działania forum. Po to tez chyba właśnie został założony ten temat?  Jestem na różnych forach i mam jakieś porównanie działania, inni pewnie też tylko nie chce im się o tym pisać, albo im to wisi. Luzik.... ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem wyluzowany, chodzi mi o to że nie da się zadowolić wszystkich na raz ;) bo jeden woli OW, inny woli auta cywilne typu Turning inny jeszcze super Cars, inny GT3 itd. I teraz przyjmijmy hipotetycznie że zrobimy 6 lig , jak myślisz ilu ludzi weźmie udział w nich? Ja stawiam że może po 3-5 osób max, a tak jak mamy teraz jest chociaż większa pula zawodników. I żeby nie było że śpię i odcinam kupony bo liga trwa :P to ja już obmyślam kolejną ligę, która pewnie cześć osób zachwyci a część będzie narzekać,  :cool: Ale spokojnie mamy co najmniej 2 lata na to żeby objeździć dość bogatą zawartość gry ::D więc każdemu chyba coś przypasuje ;). Ja jestem już "stary" chłop mam dwójkę dzieci , żonę , do tego pracę, prowadzenie FB, Forum , pilnowanie Lig i prowadzenie ligi na PC a czas nie jest z gumy, staram się jakoś dzielić życie prywatne z hobby (wyścigi online, rower, siłka,dzieci, żona, praca) i żeby jeszcze zrobić coś dla was  :heart::D bo bez was nie będzie komunity związanego z grą ;)

Ps. Ale myślę że nic nie szkodzi na przeszkodzie jak chcesz spróbować pociągnąć jakąś ligę, masz pomysł itd.myśle że my to Ci umożliwimy, dostaniesz zakładkę , dostaniesz tam moderatora i działasz ;) jedyny warunek byle nie kolidowało z z naszymi oficjalnymi ligami ;) Jak masz jakieś konkretne pomysły wal do mnie na PW. Nawet pomogę ewentualnie dopracować detale/szczegóły w miarę czasu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Tobą w 100%. Mało tego też mam żonę i dwójkę dzieci. Tylko moje dzieci są już dorosłe, po studiach i pracują :D Wystarczy spojrzeć na mój avatar, żeby się wystraszyć.

Co do lig to tak sobie myślę, że jak jest jedna to powinna być taka, co zadowoli najszerszą społeczność. Czyli np. pełna liga klasy GT1,2,3,4 LMP1 i LMP2 na Nurburgringu, SPA czy LeMans. Wtedy każdy znajdzie dla siebie furę i wszyscy razem pojadą. Jak się zrobi zbyt tłoczno można to rozbijać na GT i LMP osobno itd. później dzielić na GT1 i osobno GT3. Wszystko w miarę przybywania ludzi. Tutaj mamy odwrotna sytuacje, zaczęto od ligi ściśle wyspecjalizowanej, skupionej na jednym samochodzie. Ja akurat za porsche nie przepadam. To taka moja dygresja w temacie jesli chodzi o małą liczbę ludzi i małe zainteresowanie. Żeby było większe powinno oferować więcej samochodów a nie jeden i większe zróżnicowanie prędkości. Dla każdego coś.

Jeśli chodzi o ligę jaką bym miał się zająć to lubię jeździć (poza GT1 i GT3) Caperem i Mercedesem 300 SEL 6.8 AMG. GT1 ma dwa samochody po ostatnim dodatku i to bardzo kuszące. Nie lubie natomiast LMP, F1 i innych nie przypominajacych samochodu bolidów. Caper-Liga chyba by mi pasowała. Szkoda tylko, że to jak z porsche, jeden wozik. Prawdę mówiąc, to ja ciągle jeżdze prawie tylko na Nurburgringu w GT3, teraz Bentleyem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na plus :) jak pisze posta pod swoim postem to je forum automatycznie łączy i za to brawa

na minus: Można dodać tylko jeden film do jednego posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba przesunąłbym całą kategorię Project CARS Polska na samą górę forum. Chociażby ze względu na wątek dot. Regulaminu i zasad CRC. Chyba żeby tylko to wrzucić na górę.

A nie, archiwum i kosz może niekoniecznie na górę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Xylo w GT3 możemy jeździć jako Team Benley ;), bo też bardzo mi się spodobało to auto. Na tor BRNO mam już gotowy setup.

Z uwag to forum działa sprawnie i bez problemu. Jedno co mi się nie podoba to może frekwencja :P ale to nie wina organizatorów czy forum.

Co do przyszłości ... Liga Blancpain byłaby świetna, godzinny wyścig a dodatkowo jeden PitStop zwiększone zużycie opon i przyspieszenie czasu. Gra oferuje największą pulę aut z GT3 dlatego taki pomysł. A raz na jakiś czas można by dać jakiś Endurance ale to już ciężka sprawa bo trzeba by czasu, a wiadomo każdy ma swoje sprawy, praca, rodzina itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Team Bentley brzmi dumnie. Mimo, że samochód nie należy do łatwych to też mi podpasował i staram sie go ujarzmić. Wchodze w taki team :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że już teamy się tworzą ^^ Panowie, po zakończeniu owej ligi zacznie się liga z podziałem na ekipy, więc aktualnie myślimy tylko o sobie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I już nie scala postów :dodgy: Już wiem o co chodzi. Nie scala postów napisanych w rożnych dniach.

Przez co pisząc w temacie "muzyka" łamie regulamin. :angel:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie w końcu wsparcie dla tapatalk-a. pls ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie w końcu wsparcie dla tapatalk-a. pls ?

Nad wsparciem pracujemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś sie zaczęło dziać bo już pokazuje aby pkemodpalic ale nadal brak strony w wyszukiwarce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

m3ritum jak masz tel z androidem to kliknij na View jak wyświetlasz forum w telefonie i wyskakuje u góry te okienko i powinno przejść do tap talka, ponoć, ja mam win 8.1 i u mnie to nie działa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:D Sprawdzałem na IOS i już działa :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

scalcie tematy: Dyskusja ogólna, foto video galeria, setupy i tuning. I przerzucie do osobnego pod działu bo pisane tam posty sie powielają a tylko cześć userów je czyta np: temat o telemetri jest wałkowany na dziale Project cars na PC i większość graczy z pc czyta ten temat a na PS4 powiela sie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie to zostawimy i ewentualne zmiany przeprowadzimy już na IP.Boardzie. Aktualny podział jednak wydaje mi się najbardziej sensowny. Przemyślimy sprawę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz