Xylo

Narzędzia do projektowania skórek

6 postów w tym temacie

Hej, jeszcze tu pusto na forum ale rzucę temat. Chętnie bym pomalował jakieś samochody do PCars ale w samej grze nie ma takiego edytora. Zawsze lubiłem takie zabawy w Forzy czy Nascar z Papyrusa. W tych grach dość dobrze działa lakiernia. W Project Cars niestety tego nie ma i nie mam pojęcia jak to można zrobić. Znam Photoshopa więc jakaś baza jest do obrabiania grafiki ale trzeba na pewno porozbijac jakies dziwne pliki z gry i męczyć sie z tym, Chyba, że istnieje jakaś aplikacja ułatwiająca proces. Jeśli ktoś wie to zapraszam do dyskusji....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, jeszcze tu pusto na forum ale rzucę temat. Chętnie bym pomalował jakieś samochody do PCars ale w samej grze nie ma takiego edytora. Zawsze lubiłem takie zabawy w Forzy czy Nascar z Papyrusa. W tych grach dość dobrze działa lakiernia. W Project Cars niestety tego nie ma i nie mam pojęcia jak to można zrobić. Znam Photoshopa więc jakaś baza jest do obrabiania grafiki ale trzeba na pewno porozbijac jakies dziwne pliki z gry i męczyć sie z tym, Chyba, że istnieje jakaś aplikacja ułatwiająca proces. Jeśli ktoś wie to zapraszam do dyskusji....

z tego co wiem nie nie jest to trudne ale i tak malowanie będziesz widział tylko ty

potrzebny chyba by był taki program jak w Iracing http://www.tradingpaints.com/ .

nasz timowy lakiernik wie coś na ten temat podpytam i dam znać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wiem to się maluje w photoschop, jedyne co może być potrzeba to jakiś plugin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MARIUSZ B chyba bardziej template do Photoshopa. z chęcią sam pomalowałbym swojego RUF-a  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzisiaj zrobiłem pierwsza skórkę, wystarczy plugin do Photoshopa. Nie walczyłem z naturą, zrobiłem to co lubię :)

2015-06-28_00067.jpg.a63baffbc4c4901bd26

2015-06-28_00086.jpg.a2c36df4e6c5d7299d2

2015-06-28_00095.jpg.fad35b3aba9e8472784

2015-06-28_00104.jpg.6aec8efd96ebf285cb3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie ktoś linka do tego plagsa do Photoschopa ???? Pleeeeassssss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się