Kacper

Które rozwiązanie kokpitu uważacie za najwygodniejsze?

10 postów w tym temacie

Cześć,

Podajcie swoje propozycje kokpitu pod kierownice, które dla Was jest najwygodniejsze. Taki, który byście bez wahania kupili, gdyby kosztował grosze.
Uzasadnijcie (np. bo nie pałąka między nogami). Cena bez znaczenia.
Taki do różnych ścigałek - rajdy jak i wyścigi.
Do zastosowań domowych.

Pozdro.

Edytowane przez Kacper

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem coś o kupowaniu? :)
Chce poznać wasze zdanie.
Czy np. coś od playseat czy coś innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem wczoraj używany (około 5 lat) zestaw GT Omega Racing. Architektura ramy jest praktycznie identyczna z aktualnie produkowanymi modelami z serii Art za wyjątkiem przekroju rur. W starym zestawie rama jest oparta o rury o przekroju okrągłym w przeciwieństwie do profilów kwadratowych nowych modeli. Z tego względu obawiałem się o sztywność konstrukcji ale na szczęście nie potrzebnie, rama jest wystarczająco sztywna i stabilna. Fotel spoko, wygodny, regulowany w przód-tył plus regulacja pochylenia oparcia. Jedyne zastrzeżenia mam do płyty pod pedały. Płyta jest tak nie fortunnie ustawiona, że w przypadku G27 pedały są ustawione pod dziwnym i bardzo nie wygodnym kątem do tego praktycznie nie ma możliwości zamocowania podstawy pedałów (bez przeróbek/modów)w inny sposób niż jaki zafundował producent ramy.

Ogólnie jestem zadowolony.

Edytowane przez Orzeł Motorsport

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta przyjemność kosztowała mnie 200funtów + 20f paliwa do mojego "Ferrari" (czyt. Clio dci) na dojazd + kawa i ciastko po drodze :)

Wrzucam kilka zdjęć i z góry przepraszam za straszny bałagan, kącik zabawowy mam zorganizowany razem ze składem gratów na poddaszu.

IMG_0116.jpg

IMG_0118.jpg

IMG_0119.jpg

IMG_0120.jpg

IMG_0121.jpg

IMG_0122.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

całkiem fajne ustrojstwo :D a bałagan to tam nie patrze sam mam swój gaming room w piwnicy razem z siłownią hehe i porządek tez średnio na jeża ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Monitor, podczas wjazdu na kerby w grze, nie zlatuje? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 hours ago, XaV said:

Monitor, podczas wjazdu na kerby w grze, nie zlatuje? :D

Dobre pytanie. Miałem podobne obawy. Za monitorem znajduje się mocowanie do monitora ale jak na złość mój monitor nie posiada takiej opcji w związku z tym nie pozostało mi nic innego jak postawić monitor na tej półce widocznej na zdjęciu. I nie, monitor nie spada :) Czasami lekko się kołysze podczas ostrej kontry kierownicą.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.