krzochalski

League Racer - apka do zarządzania ligami

5 postów w tym temacie

Zająłem się jakiś czas temu tworzeniem apki do zarządzania ligami simracingowymi (normalne wyścigi też by się dało ogarnąć). Ja się czegoś nowego nauczę i może ktoś na tym skorzysta. Miałem wcześniej demo - prototyp, ale serwis na którym oparłem logikę po stronie serwera zrobił się dość drogi więc postanowiłem, że napiszę całość aplikacji sam.

Gdzieś w okolicach września chciałbym Wam pokazać pre-alphę tego, co zrobiłem. Jakby dobrze poszło i pomoglibyście mi z pomysłami to może od nowego roku mielibyśmy całkiem spoko system do rozgrywania lig, który będzie sam przeliczał punkty za wyścigi, tworzył klasyfikację kierowców, zespołów, samochodów i robił jeszcze inne rzeczy.

Dla nerdów:
Apka będzie działać w oparciu o RESTowe API więc nie powinno być problemu z jakąś integracją z forum. Stack jakiego używam w tej chwili to Node.js (feathersjs framwork), MongoDB i kliencka apka w angularze.
Znalazłem w internetach apkę, która poprzez REST pobiera dane wyścigu z pozycjami kierowców w formacie JSON ( https://cars-rest-api.com/ ). Jak dobrze pójdzie to spróbuję to zintegrować to z tym, co mam teraz :)

Mam jeszcze kod starej apki prototypu. Jakbyście byli zainteresowani to w przyszłym tygodniu mogę ją odpalić z przykładowymi danymi i pokazać screeny.

To jak już mam czyjąś uwagę, to zapytam :)
1. Wolicie, żeby użytkownik sam rejestrował się w systemie na konkretne ligi poprzez swoje konto w apce. Czy przydzielimy adminów, którzy będą się tym zajmowali na podstawie zgłoszeń na forum?
2. Opieram theme apki o framework Bootstrap 3, możecie zagłosować na wariant kolorystyczny apki wybierając jeden z wariantów na ( https://bootswatch.com/ ). Moimi faworytami są Paper i Darkly.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam trzymam za was Kciuki bo to chyba z Piciem robicie (robiliście) i aplikacja taka  by była fajna jak by się dało połączyć z logami z gry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj pracowałem nad panelem admina, można już dodać społeczność oraz ligę. Dziś wieczorem dodam możliwość zalogowanemu userowi zapisać się na ligę.

Ji9zwTd.png

JnhNNZd.png

jkJriC1.png

Edytowane przez krzochalski
Dodano screenshot
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbyście byli zainteresowani to udostępniam mini roadmapę dla apki w formie historyjek użytkownika. Jakby czegoś brakowało albo macie jakieś pomysły na rozwój to będę wdzięczny za podzielenie :).

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YZjIHu7-LWpY7iLinlKb5w6HjqII-MvjVb5Oov_bPxA/edit?usp=sharing

Na zielono zaznaczone są rzeczy, które są już wdrożone.

Edytowane przez krzochalski
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.