Maxsiu

G29 i G920

Czy kupisz nowe kiery od Logitecha   11 głosów

1. 1. Czy kupisz nowe kiery od Logitecha

• Tak
      2
    • Mam juz g25/27/dfgt i innej nie chce
      2
    • w tej cenie to ludzie Fanateca i Thrustmastera sprzedają
      3
    • W Logitechu to sufit spad na głowe szefostwu
      4

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

7 postów w tym temacie

Logiteh dzisiaj zaprezentował nowe kiery

G29 do ps3, ps4 i pc oraz G920 do xone i pc. Kierownice będą sprzedawane za 1750zł :D  BEZ gałki zmiany biegów którą można dokupić za 250zł. W sprzedaży będzie od października

Z tego co wyczytałem to ma być napędzana 2 silnikami raczej szczotkowymi przenoszącymi moc za pomocą zębatek heksa-coś tam :P

500x350http://www.ppe.pl/upload/images/news/15/69/25/1569252659.jpg[/img].500x350http://www.ppe.pl/upload/images/news/14/56/33/1456338042.jpg[/img]

Co wy na to ? :sleepy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja na to że odgrzewany kotlet i w zasadzie to to samo "badziewie" co G27 tylko w lekko zmienionej budzie, nawet pedałów nie zmienili :@ , więc kiepski FFB i do tego głośna jak sku....n zwłaszcza na wszelkiego rodzaju kerbach czy wyjazdach poza drogę, wskazuje na to ten sam napęd heligear czy jakoś tak. Kupią to tylko chyba najzatwardziali fanboje Logitecha, bo reszta wybiera ciszę i świetny FFB na paskach od Fanateca i Thrustmastera.

Ja mam wrażenie że szefostwo Logitech ma simracerów za głupków i wystarczy zmienić design (jaki design miks G27 z DFGT  :dodgy:) rozkompletować trochę , walnąć cenę jak za  TR500 z rimem F1 i się głupki rzucą  :huh:  jak mają to samo w G27 za 800-900 zeta już z shifterem. :exclamation:, no chyba że ta cena to za to że jest kompatybilna z PS4 a druga z XO, ale tu i tak przegrywają z produktami Thrustmastera ,gdzie T300RS i TX można kupić  za 1300 zeta :idea: lepsze kierownice a sporo tańsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem g 29 tydzień po premierze.  Trochę kosztowała fakt ale wcześniej miałem LDGT która działała mi 5 lat bez problemu.  Teraz również nie narzekam.  Kierownica napewno jest cicha w porównaniu do poprzednich modeli. Chodzi wzorowo. Nie grzeje się. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są różne pojęcia ciszy ;) jak byś zestawił obok siebie fanateca Gt2 i tego G29 to byś usłyszał szybko ta różnicę, wystarczyła by przejażdżka krótka w Assetto czy Rfactora, w sumie nawet pcarsy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porównuje do wcześniejszego modelu co miałem.  Z resztą głos silnika zabija dźwięk z kierownicy hehe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No na pewno, jak głośno grasz to nie słyszysz, ale w nocy wszyscy słyszą oprócz Ciebie ;) a jak mieszkasz w bloku to jeszcze sąsiad z dołu hehe. W porównaniu do dfgt może i jest cichsza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rok temu kupiłem logitecha g29 za 1300 razem z shifterem (sprzęt nowy) i jestem bardzo zadowolony. Może i dla was to sprzęt średni (jeśli nie słaby) ale dla mnie, kiedy śmigam se na niej "niedzielnie" jest super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz