XaV

Lan Party

10 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że wpadłem na ciekawy pomysł. Więc chciałbym zorganizować małe lan party. A dokladniej, zjeżdżamy się w jedno miejsce, jakis osrodek czy cos, ze swoim sprzetem czyli kompep kierownicą i tak dalej , i gramy hehe. A tak na powaznie w piątek przyjeżdżamy rozkladamy sie. Rano, jak w pobliżu jeziorko to wiadomo, w srodku dnia gramy, wieczorem grill/ognisko/piwko badz inny trunek i w niedziele powrót. Kto by był chętny na taki event?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja o tym myślałem już od kilku lat. Tylko ja + synio konsolowi :-(((. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jest jakas firma co wynajmuje pc? to by załatwiło problem samego grania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ps4 i pc :) Ciekawe pytanie. Nie wiem czy istnieje takowa firma..bym musiał ogarnac ten temat. Ale jak na razie to jest tylko pomysl. Realizacja jego najwczesniej wakacje 2017

Hahaha cos tu mam http://www.wynajemit.pl/cennik.php

Teraz tak myślę ze najtrudniejsze bedzie znalezienie osrodka z dobrym internetem, w dobrej dla odpoczynku lokalizacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2x PC lub 2x konsola (jak się dotknie konsolę to nie gryzie prawda?) by starczyło - imo nie ma sensu, aby każdy taszczył, a tyle powinno się udać spokojnie wziąć bez wynajmowania sprzętu. Jakby termin pasował, to bym się pisał. Miejscówka oczywiście gdzieś centralna Polska, chociaż najlepiej chyba najpierw ustalić ile osób zainteresowanych jest i skąd są, a potem dopiero na tej podstawie zacząć się rozglądać. Ze stabilnym netem może być faktycznie problem w takich miejscach, ale myślę, że coś się znajdzie (dobrego neta do pCars Uni poleci! ;p)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2x pc to trochę mało, wiesz 1v1 jest tylko interesujące na 1okr, chyba że gracze mają ten sam poziom umiejętności to wtedy dłużej. Na moje to min 6osób, aby takie coś zorganizować, a taka optymalna liczba to 8-10. konsola oczywiście można wziąć i w ramach odwyku po napierdalać przeciwnika w mortala :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem kiedyś na takim spotkaniu, a nawet dwa razy :D Mega wrażenia :D

Plan: wyjazd, spotkanie w lokum, rozpakowanie gratów + podłączenie, gokarty, obiad, wieczór: drinki, mleko, herbata + granie :D Każdy idzie spać kiedy chce :D Zapewne wszystko zależy od zdania kluczy do lokum i własnych godz wyjazdu.

Ogólnie było chyba 8-10 chłopa. Dwa mocne kompy (jeden z 3 x lcd) + konsola i wystarczyło. Mocne kompy bez przesady muszą przynajmniej śmigać w średnich/wysokich detalach w minimum 60 FPS. To jest zapewniony komfort dla oka i przede wszystkim samej zabawy z grami typu. F1 2016, pC, Assetto, Dirt itp :D

Jeśli termin wypali i będzie dogodny mogę zabrać kompa + X1 (chyba, że ktoś inny zabierze, wypadało by posiadać FM6 + jakieś inne rozrywkowe gry ;)) i swój kokpit (chyba wejdzie do autka). Jest jedno, ale.. nie dam rady zabrać TV 37' raczej nie wejdzie, a tym bardziej żona nie pozwoli bo to tv z salunu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na pewno biorę kompa, (pcars średnie / ~110fps) 2 monitory i tv 48", PS3 / Xbox Classic dla starych gierek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz